UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Yagiel

UFC
Featherweight
Myślę, że ten temat może się przydać osobom które chcą dołączyć do większej ekipy, czy też taką stworzyć:)

Fajnie by było po gali bujnąć się na browar razem i rozwiązać internetowe spory !!!! :D
 
Jeszcze dojdzie do tego, że zorganizujemy pierwszy oficjalny zlot COHONES i punktem kulminacyjnym będzie wykład Mahonka :)
 
jesli pojadę sam to na pewno się odezwę, jeśli pojadę z kumplami to może się odezwę (nie czaili by klimatu cohones), jesli pojadę z kumplami/kumplem i laską to na pewno się nie odezwę... :P
 
Jak dadzą bilety po 1k to zapraszam do pubu na strima;)
nie załamuj mnie, ja przeznaczam max 1000 pln na ten wyjazd w tym bilet, hotel, przejazd i zarcie
hostel juz mam za 150 pln na dwie osoby wiec jeszcze troche zostało do limitu
 
Fajnie by było, jakbyśmy się koncentrowali na jednej trybunie aby prowokować i dawać porządny doping! :)

Dam ci bilet za przebadaną świeżą nerke #BLACKMARKETCHINA

moje nerki to się nadają jedynie na patelnie :D
 
Ja byłbym chętny na to, żeby usiąść na hali obok jakichś ogarniętych osób znających się na MMA (w tym wypadku cohonesowicze) :D Dojazd czy miejscówa wiadomo, sam bym ogarnął. Zalezy mi na spotkaniu jakoś przed galą, potem wspólne wejście i kibicowanie. Bo jednak nie mam praktycznie nikogo, kto "chciałby jechać na MMA taki kawał drogi".

Więc szukam jakiejśc ekipy do ew. podłączenia się :)
 
Ja byłbym chętny na to, żeby usiąść na hali obok jakichś ogarniętych osób znających się na MMA (w tym wypadku cohonesowicze) :D Dojazd czy miejscówa wiadomo, sam bym ogarnął. Zalezy mi na spotkaniu jakoś przed galą, potem wspólne wejście i kibicowanie. Bo jednak nie mam praktycznie nikogo, kto "chciałby jechać na MMA taki kawał drogi".

Więc szukam jakiejśc ekipy do ew. podłączenia się :)
slabych masz kolegow midern :D
 
Na galę w Szwecji najtańszy wynosił 230 złotych, więc raczej nie będzie 1294739173790 złotych za bilet.
 
@pyrazgr ćwiczyć coś tam ćwiczą, oglądać pooglądają, UFC czasem zobaczą, ale takiej typowej pasji czy zaintersowania w nich nie ma, a nie mogę znaleźć kogś takiego typowego, który by chciał pojechać. A siedzieć samemu na hali, czy łazić po mieście samemu dla mnie to lipa.
 
Ja na moją pakę nie liczę nawet- KSW obejrzą jak ich zaproszę, ale za taką cenę nawet nie będę od nich wymagał. Poinformowałem,że jadę i zaproponowałem,ale jestem pewien, że nie pojadą :) Dobry kumpel z czasów liceum ze mną za to jedzie :) No i liczę, że w trasie dołączymy do ekipy In The Cage, a potem wszyscy do reszty cohones;D
 
@pyrazgr ćwiczyć coś tam ćwiczą, oglądać pooglądają, UFC czasem zobaczą, ale takiej typowej pasji czy zaintersowania w nich nie ma, a nie mogę znaleźć kogś takiego typowego, który by chciał pojechać. A siedzieć samemu na hali, czy łazić po mieście samemu dla mnie to lipa.
ja Miderna rozumiem, wśród moich znajomych mam tylko kilka osób które są skłonne jechać na galę i wydać 1000 na coś co nie jest ich pasją czy hobby
 
Będą bilety to trzeba ogarnąć miejscówy obok siebie i albo dobijemy do Was w pociągu(bo pociągiem jedziecie?) albo spotkamy się na miejscu, ewentualnie ten sam nocleg :)

No Ty pewnie dosiądziesz się do mnie w pociągu jak ostatnio :D A bilety? Jedna osoba zamówi całą pulę żeby były obok siebie.
 
Back
Top