UFC on FOX 20: Holm vs. Shevchenko

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Kursy dziś albo jutro będą automatycznie dodane w tym poście.

1114_d.png


Betsafe
Barboza 1.44
Melendez 2.80

Ktoś gra Valentine? @Cloud ?
 
zxzxzxf.jpg




Darren Elkins - Godofredo Pepey





Zadziwiająca jest historia Darrena Elkinsa w UFC. Walczy tam od 2010 roku, wygrał już dziesięć walk, przegrał cztery, a i tak niedzielni fani praktycznie go nie kojarzą. Teraz ma dwa zwycięstwa z rzędu i być może nadszedł czas, by zaistnieć bardziej w wyobraźni kibiców MMA. Niepozorny 32-letni zawodnik wagi piórkowej zmierzy się z Godofredo Pepeyem na gali UFC on FOX 20. Bukmacherzy widzą go w roli faworyta.


Są ku temu podstawy. Zacznijmy od tego, że Elkins nie jest zbyt efektownym zawodnikiem, ale jak najbardziej efektywnym. Lubi zapędzać rywali w zapaśniczą otchłań, z której ciężko im powrócić. Co prawda nie na każdego jego styl walki działa, ale jak spojrzymy na porażki w bilansie Darrena, to zobaczymy, że dochodziło do nich tylko po potyczkach z topowymi zawodnikami. Z każdym innym Elkins sobie radził dobrze lub bardzo dobrze.


Gododfredo Pepey do czołówki swojej kategorii nie należy, ale potrafi być groźny i nieprzewidywalny, co udowodnił choćby w boju z Noadem Lahatem, którego odprawił przepięknym latającym kolanem.


Brazylijczyk jest mocny w parterze, ale nie stroni od wymian stójkowych, gdzie uruchamia chaotyczne, mało techniczne, obszerne, mocno bite ciosy. Pojawiają się obrotówki i latające kolana. Widowiskowy styl walki i dążenie do skończeń w każdej z płaszczyzn czyni z niego zawodnika, którego fani mogą pokochać - każdą z trzech ostatnich walk kończył przed czasem w pierwszych rundach i za każdym razem otrzymał bonus za "Występ Wieczoru".


Mocno to kontrastuje z niezbyt porywającym stylem Elkinsa. W MMA jednak nie daje się punktów za emocje, tylko skuteczność. I tutaj pojawia się pytanie, czy Pepey w najbliższym boju da radę tak błyszczeć, jak w poprzednich potyczkach, bowiem spotyka się z o półkę wyżej sytuowanym zawodnikiem od swoich ostatnich skalpów.


Wbrew pozorom może to być wygodne zestawienie dla Brazylijczyka. Zdarzało mu się w przeszłości wciągać rywali do gardy, a teraz zmierzy się z Elkinsem, który sam chętnie sprowadza walki do parteru. Tam będzie musiał uważać na Godofredo, który groźny jest z pleców i potrafi szybko zapinać trójkąty.


ponzinibio.gif



Tak więc będziemy mieli potyczkę grindera, który woli przeleżeć na rywalu niż go poddać z wariatem chcącym szybko zrobić swoje i wrócić do domu.


Kluczem w tej walce może być kondycja. Brazylijczyk ma z nią problem, a Amerykanin - wprost przeciwnie. Jeśli Pepey nie da rady czegoś ugrać na początku pojedynku, to z każdą kolejną minutą jego szanse na zwycięstwo będą maleć. Dodatkowo Darren potrafi przyjąć swoje:


aazsd.gif



Mimo to zaryzykowałbym postawienie kilku złotych na wygraną Godofredo po obecnym kursie.
http://www.mmarocks.pl/analiza-kurs...-shevchenko-analiza-pojedynku-elkins-vs-pepey
 
Raczej Valentine bym sobie odpuścił. Holm jest lepszą strikerką, a wątpię, żeby Shevchenko pchała się do parteru. Poza tym Jackson już tam ją rozpracował. Holm jest wyższa i umie to wykorzystać. Kurs za niski, żeby grać na podstawie "to jest MMA".
 
Raczej Valentine bym sobie odpuścił. Holm jest lepszą strikerką, a wątpię, żeby Shevchenko pchała się do parteru. Poza tym Jackson już tam ją rozpracował. Holm jest wyższa i umie to wykorzystać. Kurs za niski, żeby grać na podstawie "to jest MMA".
no nie wiem czy jest lepsza strikerka
jak ktos 3 razy pokonuje JJ to cos musi potrafic w tej stojce potrafic
 
no nie wiem czy jest lepsza strikerka
jak ktos 3 razy pokonuje JJ to cos musi potrafic w tej stojce potrafic
tzn. ja bazuje tylko na walkach MMA i tutaj Holm wydaje się lepsza. Oczywiście też trzeba mieć na uwadze to, że mocno faworyzuję trenerów, a J&W to artyści w swoim fachu i wierzę, że dobrze przygotują Holly do tej walki, dlatego moje pieniądze są przy Holly
 
Jak najbardziej Holm + Barboza ako 1.70

Moim zdaniem Holm w stojce lepiej sobie poradzi jak będzie walczyła z zachowaniem pełnego dystansu. Shevchenko lubi poldystans i łatwo później przechodzi do obalenia. Holm jest silna i w klinczu sobie dobrze radzi.

Jeszcze zastanawiam się nad barboza. Melendez walczy jedna walkę w roku. Nie wiadomo jak teraz się przygotuję oraz pytanie czy to nie będzie jego ostatnia szansa na pozostanie w ufc.
 
Między innymi plusami jest to że holm wytrzymała 4.5 rundy. Ale to nie zmienia faktu że mma kobiet jest jeszcze mniej przejrzyste i składa się na to wiele czynników.
Ale życzę powodzenia i milionów euro zysku. I również tego sobie życzę aby holm nie dała ciała
 
Barbozy bym nie gral, szczegolnie po takim kursie
patrzac na tym jak latwo go rozgromil Johnson i Ferguson to wcale sie nie zdziwie jak Gilbert tez da rade
 
nie wiem jak Wy ale ja na bank gram typ na Yakovlev win, kurs 2,96 biorę bez zastanowienia :o o::bayan:

a jak dubelek to Yakovlev + Oliveira :cool: ako 4,44

Barboza powinien ogarnąć w tej formie ale jednak z nim nigdy tak do końca nie wiadomo a kurs nie jest aż tak zachęcający. Co do walk kobiet to ja odpuszczam. Mam dosć po walkach Letourneau i Zingano :confused:
 
Pewnie podobnie jak Knee.

Dodatkowo:
Barboza+Oliviera

tasiemka:
Yakovlev+Oliviera+Herring+ (Holm/Schevczenko lub Barboza)
 
nie wiem jak Wy ale ja na bank gram typ na Yakovlev win, kurs 2,96 biorę bez zastanowienia :o o::bayan:

a jak dubelek to Yakovlev + Oliveira :cool: ako 4,44

Barboza powinien ogarnąć w tej formie ale jednak z nim nigdy tak do końca nie wiadomo a kurs nie jest aż tak zachęcający. Co do walk kobiet to ja odpuszczam. Mam dosć po walkach Letourneau i Zingano :confused:


Szanuję twoje zdanie, ale uważam że Kamaru wygra zapasami, przeleży go a może nawet i podda
Taki scenariusz przewiduję , stawiając dziś po kursie 1,44 na zawodnika ATT
Usman od TUF robi na mnie spore wrażenie pod względem fizyki i siły ,stójkowo nie ma szału = ale rozwinąć się w takim klubie choć trochę nie będzie stanowiło problemu
 
kurwa raczej odpuszczam tą gale ale kurs na Smolyakova mnie kusi .. jest kawał byka
 
Szanuję twoje zdanie, ale uważam że Kamaru wygra zapasami, przeleży go a może nawet i podda
Taki scenariusz przewiduję , stawiając dziś po kursie 1,44 na zawodnika ATT
Usman od TUF robi na mnie spore wrażenie pod względem fizyki i siły ,stójkowo nie ma szału = ale rozwinąć się w takim klubie choć trochę nie będzie stanowiło problemu
Usman to Blackzilians.
 
pierdoli mnie jego pochodzenie - ma siano w pysku przynieść ale przerwie 1 gali robie nic na siłe
to dobrze, bo pewnie bys przejebal, ruski takie se, koks odstawi, a brazol z tego co pamietam urwal runde z potworem Ngonnu
 
Back
Top