UFC on FOX 20: Holm vs. Shevchenko

tak tak jak zawsze wszyscy wygrali, a bukmacherzy poszli z torbami.

ps. Ja nie bawię się w bukmacherkę.

skąd się biorą tacy debile? :facepalm:

u mnie lipa fest po wczorajszej gali, wszystkie kupony w pi... :confused: jedno szczęście że za małe stawki i ostatecznie -60 zł. Yakovlev dał dupy na maxa, Smolyakov nie wiem co w ogóle robi w UFC oglądając jego występ a Pepey miał swoje szanse ale ich nie wykorzystał i tak o to wszystkie kupony na minus.

teraz Lawler + Brown grubiej i straty będą odrobione :tease:
 
39227b14f4b69.jpg
 
Głupie baby! Miały się znokautować! No nic, ta gala na minusie. A tymi wyżej się proszę nie przejmować: @Rotłel ma jakieś 12 lat bo nie umie czytać ze zrozumieniem wyciągając tezę z tyłka choć zawsze połowa wygrywa a połowa przegrywa (co nawet i w tym temacie jest widoczne), a @Sterydziarz sama ksywa wskazuje, że to jakiś 50-kilowy frustrat, który musi odreagować :)
 
Głupie baby! Miały się znokautować! No nic, ta gala na minusie. A tymi wyżej się proszę nie przejmować: @Rotłel ma jakieś 12 lat bo nie umie czytać ze zrozumieniem wyciągając tezę z tyłka choć zawsze połowa wygrywa a połowa przegrywa (co nawet i w tym temacie jest widoczne), a @Sterydziarz sama ksywa wskazuje, że to jakiś 50-kilowy frustrat, który musi odreagować :)
co tu odreagowac, pomysl logicznie betsafe na pewno was sponsoruje bo wszyscy wygrywaja, to jest logiczne, ze bukmacher zawsze wygrywa i wystarczy typy tutaj sprawdzic, ze zdecydowana wiekszosc w plecy
 
dubel Wineland + Herrig wszedł ładnie :smile: gratulacje dla wszystkich co stawiali na Valentynę, ja jej szans żadnych nie dawałem.
 
co tu odreagowac, pomysl logicznie betsafe na pewno was sponsoruje bo wszyscy wygrywaja, to jest logiczne, ze bukmacher zawsze wygrywa i wystarczy typy tutaj sprawdzic, ze zdecydowana wiekszosc w plecy

Co Ty w ogóle bredzisz? Kiedy wszyscy wygrywają? Masz 30 minut by pokazać mi temat z analizami w którym wszyscy wygrywali i nikt nigdy nic nie przegrał. BetSafe jest naszym partnerem biznesowym. Gdyby nim nie był, nie rozdawałby co miesiąc 600 zł w formie bonusów dla użytkowników. Wie o tym każdy od 2014 roku.

PS. @Rotłel to Taran. Widzisz Taran. Siedziałbyś "morda cicho" to byś sobie przebywał na forum i nikt by Ci problemów nie robił, ale musiałeś znowu pokazać swój negatywizm tak, że aż ktoś Cię sprawdził. Ban z multikonto.
 
Co Ty w ogóle bredzisz? Kiedy wszyscy wygrywają? Masz 30 minut by pokazać mi temat z analizami w którym wszyscy wygrywali i nikt nigdy nic nie przegrał. BetSafe jest naszym partnerem biznesowym. Gdyby nim nie był, nie rozdawałby co miesiąc 600 zł w formie bonusów dla użytkowników. Wie o tym każdy od 2014 roku.

PS. @Rotłel to Taran. Widzisz Taran. Siedziałbyś "morda cicho" to byś sobie przebywał na forum i nikt by Ci problemów nie robił, ale musiałeś znowu pokazać swój negatywizm tak, że aż ktoś Cię sprawdził. Ban z multikonto.
to byla ironia z tym, ze wszyscy wygrywaja :facepalm: rozdaja 600zl, a zarabiaja o wiele wiecej, to chyba jest logiczne
 
to byla ironia z tym, ze wszyscy wygrywaja :facepalm: rozdaja 600zl, a zarabiaja o wiele wiecej, to chyba jest logiczne

Nie rozumiem tej ironii. Możesz ją wytłumaczyć? Co ironicznego było w napisaniu "przeciez wyraznie widac, ze zdecydowana wiekszosc przegrala i tak jest prawie zawsze" w temacie analiz w którym raz większość przegrywa a raz wygrywa? I owszem, da się to łatwo sprawdzić bo większość zostawia swoje typy przed galą, zatem można zweryfikować czy ludzie faktycznie więcej razy wygrali czy przegrali. Słucham.
 
Nie ma to jak wchodzić w dyskusję z największym trolem tego działu :DC:

Raczej powinieneś napisać "W końcu któryś admin wszedł z nim w dyskusję", bo to od tej dyskusji zależeć będzie jego los w tym dziale.
 
@Cloud prosze bardzo
@michi972 1/1
@Biedroo155 1/3
@Knee 0/5
@w4ar 1/2
@HeyPussyRUstillThere 1/2
@Pietagoras 0/4
@PaweLisu999 0/2
@tobiVC 0/1
@Adib 1/4
@leon47 1/2
@sawciu 1/1
@krzysiek17 0/1
@Puczi 2/2
@Szady 1/1
@Cloud 0/3

czyli masz 10 weszlo na 33, ponad 70% nie weszlo
oczywiscie takie wyliczanie jest tylko pogladowe, bo nikt prawie stawek nie podaje, ale jednak o czyms to swiadczy
bralem tylko typy ostateczne, a nie ktos "moze" "cos z tego" itd
moge zrobic kilka gal do tylu, ciekawe na jakiej bedzie chociaz 50% skutecznosc typow
 
Nigdy nie zrozumie jak można wbijać reszcie użytkowników, że przegrali swoje kupony i stracili kasę :facepalm: po to jest ten temat żebyśmy wspólnie coś razem wykombinowali i ogrywali buków. Ci co mają problem to albo nigdy nie mieli nic wspólnego z bukmacherką a mają najwięcej do powiedzenia albo jacyś desperaci co przez całe życie ani jednego kuponu nie wygrali i próbują się podbudować wbijaniem innym że też przegrali lub są po prostu zwykłymi trollami. Ogólnie każdy taki debil niech stąd łaskawie wypier... bo reszta użytkowników robi tu zajebistą robotę :wink:
 
@Rotłel @Sterydziarz o co macie ból dupy? buki już pewnie zamykają interes z powodu moich 160zl, 3 stówek Pucziego i dychy Szadyego :D
Byś trochę czytał forum to byś wiedział, że tu same Vegas Dejwy i Dany Billzeriany obstawiają, a nie jakieś gimbo-taśmo 10 zdarzeniowe kupony za 2zł w sts-ie.
Gdybyś był też trochę obeznany w temacie to byś połączył z nami siły i wyciągnął jakiś pieniądz z wiedzy o mma w połączeniu z umiejętnościami bukmacherskimi, ale lepiej pierdolić farmazon "buk i tak wygra".
Jak mi nie wyjdzie na jakiejś gali, a ktoś jest na plus to gratuluję drugiej osobie i jedyne pretensje mam do siebie i staram się wyciągać wnioski żeby następnym razem być na plus.
Piosenka dla was przegrywy
Tak się bawi cohones po galach
 
@Rotłel @Sterydziarz o co macie ból dupy? buki już pewnie zamykają interes z powodu moich 160zl, 3 stówek Pucziego i dychy Szadyego :D
Byś trochę czytał forum to byś wiedział, że tu same Vegas Dejwy i Dany Billzeriany obstawiają, a nie jakieś gimbo-taśmo 10 zdarzeniowe kupony za 2zł w sts-ie.
Gdybyś był też trochę obeznany w temacie to byś połączył z nami siły i wyciągnął jakiś pieniądz z wiedzy o mma w połączeniu z umiejętnościami bukmacherskimi, ale lepiej pierdolić farmazon "buk i tak wygra".
Jak mi nie wyjdzie na jakiejś gali, a ktoś jest na plus to gratuluję drugiej osobie i jedyne pretensje mam do siebie i staram się wyciągać wnioski żeby następnym razem być na plus.
Piosenka dla was przegrywy
Tak się bawi cohones po galach

Rozwlają mnie te zdjęcia z fanpage:Ty, jeden mecz mi nie wszedł jak co chwilę ktoś z dwójakie i potem napiernicza taśmę do podłogi xDDDD
 
co tu odreagowac, pomysl logicznie betsafe na pewno was sponsoruje bo wszyscy wygrywaja, to jest logiczne, ze bukmacher zawsze wygrywa i wystarczy typy tutaj sprawdzic, ze zdecydowana wiekszosc w plecy
Nawet jeśli większość w plecy to koło chuja każdemu co tu pisze lata twoja opinia i każdy robi ze swoim hajsem co chce . Nie wiem co ty chcesz osiągnąć pisząc tutaj
 
@Cloud prosze bardzo
@michi972 1/1
@Biedroo155 1/3
@Knee 0/5
@w4ar 1/2
@HeyPussyRUstillThere 1/2
@Pietagoras 0/4
@PaweLisu999 0/2
@tobiVC 0/1
@Adib 1/4
@leon47 1/2
@sawciu 1/1
@krzysiek17 0/1
@Puczi 2/2
@Szady 1/1
@Cloud 0/3

czyli masz 10 weszlo na 33, ponad 70% nie weszlo
oczywiscie takie wyliczanie jest tylko pogladowe, bo nikt prawie stawek nie podaje, ale jednak o czyms to swiadczy
bralem tylko typy ostateczne, a nie ktos "moze" "cos z tego" itd
moge zrobic kilka gal do tylu, ciekawe na jakiej bedzie chociaz 50% skutecznosc typow
Zadam bardzo ważne pytanie. Jesteś niedojebany? ;)
 
@Cloud prosze bardzo
@michi972 1/1
@Biedroo155 1/3
@Knee 0/5
@w4ar 1/2
@HeyPussyRUstillThere 1/2
@Pietagoras 0/4
@PaweLisu999 0/2
@tobiVC 0/1
@Adib 1/4
@leon47 1/2
@sawciu 1/1
@krzysiek17 0/1
@Puczi 2/2
@Szady 1/1
@Cloud 0/3

czyli masz 10 weszlo na 33, ponad 70% nie weszlo
oczywiscie takie wyliczanie jest tylko pogladowe, bo nikt prawie stawek nie podaje, ale jednak o czyms to swiadczy
bralem tylko typy ostateczne, a nie ktos "moze" "cos z tego" itd
moge zrobic kilka gal do tylu, ciekawe na jakiej bedzie chociaz 50% skutecznosc typow

No czyli dla mnie wszystko gra, ludzie podają swoje kupony i piszą że przegrali, a ci którzy wygrali chwalą się wygraną. Gdzie więc tkwi problem?
 
Wie ktoś może dlaczego taśma pomimo że weszła to nie weszła ? :joe:

bet3651.PNG


I tam przy zakładzie na Cowboya jest jakaś kropka...
 
Back
Top