UFC on FOX 20: Holm vs. Shevchenko

ja zagrałem jednego trypla jak na razie: Oliviera alex + Barboza vs melendez over 1,5 + Ngannou zwycięstwo przed czasem.
 
Ode mnie na weekend tylko dwa kupony, singiel i taśma:

1szbpw.jpg


ileogz.jpg

Jeśli swoje słowa Melendez wprowadzi w czyn czyli wyjdzie zabić albo być zabitym to FOTN jak najbardziej może wejść tym bardziej ze drugim zawodnikiem mega widowiskowy Barboza :wink: typ jak najbardziej wart zagrania szkoda tylko że słabo dostępny
 
Niestety nie dla osób mieszkających w Polsce. Szkoda bo bym już tam konto założył.
5dimes też ma takie opcje, ale ja mam problemy żeby zrobić tam depozyt. Kiedyś bez problemu teraz chujnia.

Buk jest konkretny. Mam nadzieję, że dorzucą jeszcze splity w main cardzie:)
Co do braku możliwości grania w Polsce obiło mi się to o uszy. Niby zawsze o tym wspominam gdy podaję adres buka, jednak tym razem otoczenie wybiło mnie z rytmu :lol:


Traktor ma kondycję na 30" Koleś myśli, że cardio to jakiś hiszpan.
 
Last edited:
Buk jest konkretny. Mam nadzieję, że dorzucą jeszcze splity w main cardzie:)
Co do braku możliwości grania w Polsce obiło mi się to o uszy. Niby zawsze o tym wspominam gdy podaję adres buka, jednak tym razem otoczenie wybiło mnie z rytmu :lol:



Traktor ma kondycję na 30" Koleś myśli, że cardio to jakiś hiszpan.
Wygrał z Taisumev, mimo to ma sporo decyzji, jest większy i rywal w zastępstwie wszedł
Z dogów myślał ktoś o Knightcie?
 
1) Oliveira+Elkins pow2,5+ Holm+Barboza pow 2,5 = @5,04 za 30zł
2)Brazers+Saenz+Herrig pow2,5+Barboza+Ngannou = @5,19 za 15zł

Tak mnie jakoś na taśmy naszło.
 
Na razie poszła tylko Valentina po 3.95. Ciągle się waham nad Jakowlewem i Barbozą.
 
Właśnie oglądałem walki Alersa i Knighta. Jim jest bardziej praktyczny przynajmniej taki się wydaje. Jednak potrafi negatywnie zaskoczyć np w walce ze Skelly - prowadził na punkty, zniszczył nogę dla Chasa, wymęczył go i jeszcze przegrał bo przyjął o kilka bomb za dużo i zapominał żeby uciekać na boki a nie sterczeć pod siatką. Dalej z Alanem Omerem w trzeciej rundzie chyba narożnik mu przypomiał aby użył parteru i dzięki temu wygrał na punkty, fartem niejednogłośnie.
Natomiast Jonson z tego co udało mi się zobaczyć to typowy parterowiec, w walce z Kawajerii od razu próbował coś wykombinować w submission.

Moim zdaniem Alers będzie przygotowany na ewentualne sztuczki parterowe Knighta i nie da się sprowadzić do parteru a jak już wpadnie to będzie starał się prowadzić walkę w stójce. z tego co się pokazał w ostatnich trzech walkach obawiam się, że nie dał by rady.

Chodzi mi po głowie aby zaryzykować na Jasona Knighta 2,6 lub zwycięstwo przez submission 6 :D
 
Może mi ktoś wytłumaczyć za co Mihajlovic trafił do UFC? Co prawda ma rekord taki sobie (10-3) ale walczył tylko na mało znanych galach a rekordy jego rywali to jakaś kpina : 13-25, 0-4, 5-3, 9-7, 18-22, 2-1 itd... do tego 36 lat na karku. Jak dla mnie Ngannou na luzie powinien ogarnąć. Czyli kurs na zwycięstwo przed czasem 1,33 jako podbicie do taśmy lub jego zwycięstwo w 1 rundzie za 1,85 warte uwagi. Serb przerzuca się z malucha na mercedesa. Debiut w UFC i zdecydowanie najtrudniejszy rywal w karierze zamiast słabych gal w Serbii z totalnymi ogórkami. Szykuje się krótka noc dla Serba...
 
3 kupony na UFC on FOX 20:

1.
Alexander Yakovlev - Kamaru Usman (1)
Kurs: 3.05

2.
Luis Henrique - Dmitry Smolyakov (2)
James Moontasri - Alex Oliveira (2)
Kailin Curran - Felice Herrig (2)
Kurs: 4.85

3.
Bojan Mihajlovic - Francis Ngannou (Poniżej 1,5 rundy)
Gilbert Melendez - Edson Barboza (Ponad 2,5 rundy)
Kurs: 2.28
 
A ja mam nosa, że dziś te babiny w walce głównej się znokautują. Nie wiem tylko która którą, więc postawiłem obie na wins inside the distance. Do tego nieco grubiej Godofredo Pepeya. Mam nadzieję, że Elkins nie zgrinduje.
 
Back
Top