UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez - kursy, dyskusje

Kursy na Ngannou trochę spadły, ale wciąż są do gry. Cain walczy częściej z kontuzjami niż w oktagonie. Ostatnio(xd) dobrze wyglądał, ale na tle upadłego Travisa, więc mogę tylko zgadywać jak poradzi sobie z kimś w formie, szczególnie że minęły już prawie 3 lata i zdrowie ma jeszcze gorsze. Wiadomo, że zapasy po stronie Caina, ale Ngannou nie jest wcale taki łatwy do utrzymania na ziemi, kiedy jest świeży. Ngannou spokojnie może to ugrać dzięki eksplozywności i sile.
 
Last edited:
Kursy na Ngannou trochę spadły, ale wciąż są do gry. Cain walczy częściej z kontuzjami niż w oktagonie. Ostatnio(xd) dobrze wyglądał, ale na tle upadłego Travisa, więc mogę tylko zgadywać jak poradzi sobie z kimś w formie, szczególnie że minęły już prawie 3 lata i zdrowie ma jeszcze gorsze. Myślę, że Ngannou jest w stanie go zaskoczyć dzięki swojej dynamice i sile.
Cain bedzie underdogiem cos czuje, bo moi ludzie graja all in Nganu
 
Zastanawiam sie nad Vickiem. Co sadzicie?
Mnie się podoba, ale na razie jestem na podobnym etapie co i Ty, tzn. knuję.
Komuś przeszedł przez myśl Lentz? A może Luque + Bermudez, czy za duże ryzyko jak na takie śmieciowe kursy? Bermudeza zawsze można zagrać by SUB na niższym wkładzie.
 
Ngannou 2.87
Fili 2.75

Gdybym jeszcze mógł zagrać Vicka powyżej dwójki, to bym to zrobił. Nie wiem, czemu się obsrałem :<
Do do Lentza, to chodził mi po głowie przed walką Teymura z Oliveirą - bezsilność Davida mnie nieco zniechęciła. Raczej go odpuszczę, ale będę się czaił na live.

Z koeli nieco masochistycznie przyglądam się Barao. Sanders potrafi przegrać każdą walkę.
 
No właśnie Lentz to też może być gra warta świeczki, Holtzman jakoś tak daje kupą, nic wielkiego nie wygrał, nie wiem w sumie dlaczego jest faworytem. Carny przegrywał z naprawdę grubymi rybami jak Oliveira czy islamov.
 
Na to czekam. Wtedy dorzucę go w singlu.
comment_pZQqrqBqaQd6G4ebv4OUXvWufkW25zvW.jpg
 
Nie wiem czy ktoś typował Caina, ale przypominam, że jest to pierwsza gala na ESPN (UFC on ESPN 1). W 2011 roku Cain przegrał (będąc w formie życia) z Juniorem dos Santosem na gali UFC on FOX 1 i wtedy to też była pierwsza gala w nowej formule gal. Także wtedy walczył ze stójkowiczem -> teraz walczy ze stójkowiczem. Wtedy była to pierwsza gala w nowej telewizji -> Teraz jest to gala w nowej telewizji. Tak tylko daję jako ciekawostkę.
 
Nie wiem czy ktoś typował Caina, ale przypominam, że jest to pierwsza gala na ESPN (UFC on ESPN 1). W 2011 roku Cain przegrał (będąc w formie życia) z Juniorem dos Santosem na gali UFC on FOX 1 i wtedy to też była pierwsza gala w nowej formule gal. Także wtedy walczył ze stójkowiczem -> teraz walczy ze stójkowiczem. Wtedy była to pierwsza gala w nowej telewizji -> Teraz jest to gala w nowej telewizji. Tak tylko daję jako ciekawostkę.
Z ta forma zycia to nie bylbym pewny bo nie był on wtedy przypadkiem po operacji pleców czy coś takiego ?
 
Cain za ryzykowny, po takiej przerwie. Gdyby kursy były odwrotne to i może, tak to mokambe KO.
 
Z ta forma zycia to nie bylbym pewny bo nie był on wtedy przypadkiem po operacji pleców czy coś takiego ?
Powracał po kontuzji barku odniesionej w walce z Borkiem. Bardziej ciekawa jest według mnie kwestia kondycji Caina - a raczej jej braku, gdy po 4 minutach walki z mizernym Brownem Velasquez wydawał się być zasapany.

Cain za ryzykowny, po takiej przerwie. Gdyby kursy były odwrotne to i może, tak to mokambe KO.
No jak dla mnie to jest 60-40 na korzyść Mbubu.
 
  • Scott Holtzman v Nik Lentz - Match Betting
    Nik Lentz2.50

  • Myles Jury v Andre Fili - Match Betting
    Andre Fili2.50

  • Cain Velasquez v Francis Ngannou - Method of Victory
    Francis Ngannou by KO/TKO2.80

Stake:£30.00
Potential Returns:£525.00
 
Nie jestem tam żadnym ekspertem ale wydaje mi się ze Enganu powinien od 1 rundy ostro ruszyć i szukać jakiegoś lucky puncha, w innym wypadku przegra tak mi sie zdaje.
 
Nie wiem czy ktoś typował Caina, ale przypominam, że jest to pierwsza gala na ESPN (UFC on ESPN 1). W 2011 roku Cain przegrał (będąc w formie życia) z Juniorem dos Santosem na gali UFC on FOX 1 i wtedy to też była pierwsza gala w nowej formule gal. Także wtedy walczył ze stójkowiczem -> teraz walczy ze stójkowiczem. Wtedy była to pierwsza gala w nowej telewizji -> Teraz jest to gala w nowej telewizji. Tak tylko daję jako ciekawostkę.

Na cale szczéscie Cain bierze na walké zajéczá lapé i gacie zony z ich slubu, wiéc bédzie przygotowany na gusla i uroki.

Bardziej ciekawa jest według mnie kwestia kondycji Caina - a raczej jej braku, gdy po 4 minutach walki z mizernym Brownem Velasquez wydawał się być zasapany.

Chyba ogládalismy inne walki.

Cain (by KO) - @2.10
Ubuntu (by KO 1r.) - @4.00
 
Back
Top