UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez - kursy, dyskusje

Na cale szczéscie Cain bierze na walké zajéczá lapé i gacie zony z ich slubu, wiéc bédzie przygotowany na gusla i uroki.



Chyba ogládalismy inne walki.

Cain (by KO) - @2.10
Ubuntu (by KO 1r.) - @4.00
Niby walczy o Caina dobre imię ale z PODPÓRKĄ
:tellmemore:
 
Niby walczy o Caina dobre imię ale z PODPÓRKĄ
:tellmemore:

Nie walczé nic wiécej, jak o mojá kasé. A ze w bukmacherce nie ma sentymentow wiéc stawiam co stawiam. :deniro:
A TY nie lap mnie lap mnie na sztuczny miód, tylko martw sié, co sié stanie, gdy Ubuntu rzuci 20 ciosami i zlapie zadyszké, albo zlapie bloki od poczátku walki. Bo jesli nie znokautuje szybko Caina, to wrócá do niego koszmary z walki ze Stiopiciem.
 
Nie walczé nic wiécej, jak o mojá kasé. A ze w bukmacherce nie ma sentymentow wiéc stawiam co stawiam. :deniro:
A TY nie lap mnie lap mnie na sztuczny miód, tylko martw sié, co sié stanie, gdy Ubuntu rzuci 20 ciosami i zlapie zadyszké, albo zlapie bloki od poczátku walki. Bo jesli nie znokautuje szybko Caina, to wrócá do niego koszmary z walki ze Stiopiciem.
Spoko ja też mam podpórkę ;)
Co prawda w tasiemce gwałt przez Caina jako kontra
:bayan:
 
Nie wiem czy ktoś typował Caina, ale przypominam, że jest to pierwsza gala na ESPN (UFC on ESPN 1). W 2011 roku Cain przegrał (będąc w formie życia) z Juniorem dos Santosem na gali UFC on FOX 1 i wtedy to też była pierwsza gala w nowej formule gal. Także wtedy walczył ze stójkowiczem -> teraz walczy ze stójkowiczem. Wtedy była to pierwsza gala w nowej telewizji -> Teraz jest to gala w nowej telewizji. Tak tylko daję jako ciekawostkę.
Mystic Cloud
 
Wygra przed czasem.
Dzięki, trochę mnie betsyfek zmylił :boystop:

4c9ad2baf156b.png
 
A co myślicie o Caceresie? Kurs całkiem fajny. Właśnie oglądałem walki tego całego Krona i w ogóle mnie do siebie nie przekonuje...
 
Jak myslicie czy slowa Cormiera w ktorych stwierdzil, ze Cain jest w swietnej formie i ze Cain pomagal mu przygotowywac sie do kazdej z ostatnich jego walk sa godne uwagi? Bo dla mnie nawet tak. Wiec albo Cain go zajedzie i obije jak Stipe albo Ngannou trafi go w 1 rundzie i zabije.
 
Jak myslicie czy slowa Cormiera w ktorych stwierdzil, ze Cain jest w swietnej formie i ze Cain pomagal mu przygotowywac sie do kazdej z ostatnich jego walk sa godne uwagi? Bo dla mnie nawet tak. Wiec albo Cain go zajedzie i obije jak Stipe albo Ngannou trafi go w 1 rundzie i zabije.

Ja sobie nie wyobrażam, żeby Cormier powiedział, że Cain jest w słabej formie i nie pomagał mu w przygotowaniach bo łapał kontuzje :D
 
Dopiero ogarnelem ze gala z niedzieli na poniedzialek... jakby ktos jeszcze nie wiedzial :)

Ja też, nastawiałem się, że dzisiaj popłynę z Whisky i emocjami, przy gali, a tu we Czwartek zorientowałem się, że gala z Niedzieli na Poniedziałek... taki ze mnie fan czasem, Kawul i Lewy, możecie pośmieszkować z hejtera. :mjsmile:
 
A chuj, doleciał dubel Whitmire + Vick 4.34.
Lentza jednak odpuszczam, wcale tak dobrze ostatnio nie wyglądał - to Maynard ma szczękę z gówna.
No nie wiem.
Z historii wygląda, że teraz kolej na wpierdol - panna czy pani Doubtfire. A to baba, może być uparta i konsekwentna w tym co robi.
upload_2019-2-17_1-37-18.png
 
Ja też, nastawiałem się, że dzisiaj popłynę z Whisky i emocjami, przy gali, a tu we Czwartek zorientowałem się, że gala z Niedzieli na Poniedziałek... taki ze mnie fan czasem, Kawul i Lewy, możecie pośmieszkować z hejtera. :mjsmile:
Jaką łyche pijasz?
 
Panowie, jak lycha to tylko single malt, jak browar to tylko IPA, jak wino - to tylko wlasne
 
Back
Top