UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez - kursy, dyskusje

Rivera @ 1.74
Albu @ 1.87
(Barao + Luque) starts 2rd @2.05
Bermudez @1.57

Sporo tego na dzisiaj
 
Vick 2.03
Lentz 2.35
Casey 4.05
Predator KO 2.5(zagrane dzisiaj bez przekonania dla zrobienia obrotu)
 
Nie wiem Andrzej, już wolałbym zaryzykować Casey, niż Barberenę. Przewaga techniczna po stronie Luque jest jednak ogromna. Z kolei Żeński Diaz (:DC:) ma przynajmniej przewagę warunków fizycznych. Ale powodzenia.
 
Nie wiem Andrzej, już wolałbym zaryzykować Casey, niż Barberenę. Przewaga techniczna po stronie Luque jest jednak ogromna. Z kolei Żeński Diaz (:DC:) ma przynajmniej przewagę warunków fizycznych. Ale powodzenia.
dzwonilem do cyganskiej wrozbitki i mi powiedziala, ze zarobie milion $ i wtedy mam przestac grac, bo inaczej wszystko przegram
maxresdefault.jpg
 
A może Luque + Bermudez, czy za duże ryzyko jak na takie śmieciowe kursy? Bermudeza zawsze można zagrać by SUB na niższym wkładzie.

Nie zagrałem :facepalm:
Chociaż trzeba przyznać, że z Luque bym trochę przyfarcił. Gdyby Brazol przegrał, to trzeba by było olać swoje predykcje i wsiąść do pociągu Alibaby. A konkretnie kserować typa i czekać na :Duke3d: Na szczęście dla @FAMEMMA to był tylko skromny tysiaczek :mamed:
 
Nie wiem czy ktoś typował Caina, ale przypominam, że jest to pierwsza gala na ESPN (UFC on ESPN 1). W 2011 roku Cain przegrał (będąc w formie życia) z Juniorem dos Santosem na gali UFC on FOX 1 i wtedy to też była pierwsza gala w nowej formule gal. Także wtedy walczył ze stójkowiczem -> teraz walczy ze stójkowiczem. Wtedy była to pierwsza gala w nowej telewizji -> Teraz jest to gala w nowej telewizji. Tak tylko daję jako ciekawostkę.

:brainoverload:
 
2 kroki w przod, 2 kroki w tył, ale jednak plusik jest. Cały weekend z MMA ze skutecznością 5/10. Kursy wysokie więc ogólny bilans też na zielono. Kokosów ni ma, ale ziarnko do ziarnka...
 
Back
Top