UFC ON ABC2: Till VS Vettori (10.04.2021)

Pierwszy typ to Tank Shore
Drugi to Solecki

U Millera lata idą, lepszy nie będzie. A i jego doświadczenie tutaj zapewne na nic się da z młodym, silnym kotem który na macie jest od 6 roku życia.

:tiphatb:
 
Khriziev jest cienki ogladalem jego kilka walk to nic z niego nie bedzie, z tym Daukausem powinien ogarnac decyzje ale i tak bym go nie gral bo uwazam, ze pierwszy lepszy sredniak z ufc go porobi
 
William Knight @2.0

Jung to bum, który nie mógł sobie poradzić z Alveyem.
 
Jest dobrze Tank w drodze do Vegas


Nie neguję, że Shore jest faworytem, ale ciekaw jestem, czy będzie w stanie to ugrać, jeśli nie będzie dawał rady obalać. Azure ma przyzwoite zapasy, a na moje oko strikersko jest solidniejszy od Jacka.
 
Azure ma przyzwoite zapasy, a na moje oko strikersko jest solidniejszy od Jacka.

Może i ma przyzwoite i strikersko jest solidny ale na tle placków którzy walczą w UFC. Nie ma on w sobie nic groźnego i ostatnia walka gdzie sie go grało dobitnie to pokazała (Męki). Z takimi zawodnikami jak Tank ma marne szanse :tiphatb:
 
Vettori, 1.3 - gość prezentuje ultra dobre cardio i wystarczające zapasy. Straszna różnica jeśli chodzi o grappling. Kondycyjnie Holland moim zdaniem również wypada gorzej.

Solecki, 1.45 - solidne obalenia, mocny grappling, który powinien być wystarczający aby zanegować parter Millera. Solecki ma mocne braki w defensywie uderzanej, przez co zbiera sporo na łeb, jednak do tej pory nie wpływało to na wynik walki. Ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz, w którym Miller wygrywa tą walkę.

Rodriguez 1.57 - spora różnica warunków fizycznych. D-Rod do tej pory ładnie radził sobie strike'rsko z niższymi rywalami. Perry przed tą walką wygląda bardzo dobrze fizycznie, ale trzeba mieć w głowie, że jest świrem, któremu niedawno urodziło się dziecko.
 
Co grasz na weekend? Ogólnie i wchodzisz grubo czy delikatnie?
Vettori+Shore+gamrot
150 by wygrać 460
Jeremy+knight
100 by wygrać 340
Skiba+georgi valentinov+ rozanski
100 by wygrać 360

Solecki mi juz zamyka kuponik na 335zl
 
Ja gram tak, pewnie coś dorzucę jeszcze jak przeanalizuje. Na pewno będzie Vettori na jakimś kuponie
85BA097B-2CDE-439F-8F76-9FB8C5B576A1.jpeg


0F4D89A8-4E27-4AA7-B34D-0D522E0A5DD3.jpeg
 
Back
Top