UFC Nowy York, listopad 2016 - Doloty, Przeloty, Noclegi

Przesiadek do wyboru do koloru, ja bym niepogardził tez Dubajem


generImg.php
 
Do Miami z NYC za 600? #pakujespodenki
I powrót z Miami do Polski
#marzenie

@Miszon WSPOMINAŁ COS O WSPOLNYCH WAKACJACH COHONES. TEN WYJAZD MOZE WŁASNIE TAKIE COS PRZYPOMINAĆ
 
Nie wiem czy tyle pieniędzy odłożę. Musiałbym chyba zostać modelką z instagrama, a mam swój honor i nie zostanę. #zniebalecądolarytakjakzdrzewakasztany
 
Taka jeszcze jedna wskazowka: jak szukacie lotów to róbcie to na trybie prywatnym albo czyśćcie cookies, bo jak będziecie kilka razy to samo zapytanie dawać to te wyszukiwarki wam podbiją cenę :)
 
Nie wiem jak to wcześniej szukałem ale teraz widzę, że rezerwując na listopad zapłacimy łacznie za loty jedynie 1700 zł!
Klika mozliwych opcji do wyboru
 
lot z przesiadka jest tanszy od krótszego lotu bez przesiadki np. paryz-NY będzie drozszy od wwa-paryż-NY (oczywiście jezeli mamy to na jednym bilecie)
co do waszych wycen to tydzień w NY z biletami /wyżywieniem itp to ok 5 tys (lot 1700 + hotel 1100 za osobę/pokój dwuosobowy na tydzien + 2200 na cała resztę)

poszukajcie noclegów na airbnb moze być jeszcze taniej
 
lot z przesiadka jest tanszy od krótszego lotu bez przesiadki np. paryz-NY będzie drozszy od wwa-paryż-NY (oczywiście jezeli mamy to na jednym bilecie)
co do waszych wycen to tydzień w NY z biletami /wyżywieniem itp to ok 5 tys (lot 1700 + hotel 1100 za osobę/pokój dwuosobowy na tydzien + 2200 na cała resztę)

poszukajcie noclegów na airbnb moze być jeszcze taniej

To i tak lepiej niż zakładałem. Ja bym właśnie chciał tak na tydzień lecieć aby nie przekroczyć 7 koła
 
Ja w tej chwili 50% na tak, wszystko będe widział pod koniec maja do max połowy czerwca. Dziś znowu szanse trochę spadły bo dowiedziałem się o kolejnym weselu i to tydzień przed wylotem.
@Matszo92 teraz jak szukałem już nie widziałem Dubaju w tych najtańszych ale też zupełnie inne mi wynalazło samoloty bo od 1,6 tyś a nie jak wcześniej od 2,1 tyś. Czas przelotu też bardzo różny bo od jakiś 13 h do prawie 40
 
Back
Top