UFC Nowy York, listopad 2016 - Doloty, Przeloty, Noclegi

Mamy fight club chociaż spodziewam się, ze to i tak może nie wystarczyć
@DD40 i @grzejnik78 się wybierają. Albo inaczej, chcą się wybrać :wink:

Ja lece na bank , jak by ktos lecial z chcecia bym sie spotkal .Wykupuje fight club jak za dawnych czasow , zeby moc kupic bilety , dwa dni zanim wchodza do publicznej sprzdazy , obawiam sie ze bilety rozejda w pare godzin.
 
Ja lece na bank , jak by ktos lecial z chcecia bym sie spotkal .Wykupuje fight club jak za dawnych czasow , zeby moc kupic bilety , dwa dni zanim wchodza do publicznej sprzdazy , obawiam sie ze bilety rozejda w pare godzin.
Nie musisz wykupowac sądzę, my mamy parę dni temu kupiony na Belfast, nikt z naszej ekipy się chyba nie wybiera do NYC, nie powinno być problemu z udostępnieniem kodu :cowboy:
 
Te akurat na kayak.pl i najlepiej brać elastyczne daty +/- 3 dni wyskoczy tabelka z cenami. Czasami dzień różnicy daje parę stowek oszczędności :P
A jeżeli chodzi o wyszukiwanie polaczen tanimi liniami po europie to polecam azair.com
 
Dobre hajsiwo leci od KSW i Polsatu jeśli Jurasa w tym momencie kiedy biletów zostało niewiele stać na taki wypad :penn:

 
To jak ,wybierasz się do Vegas na 200?Ja tam będę już 4 lipca.

Lece na gale , zarezerwowalem dzisiaj hotel I samolot , bilet kupie w nastepnym tygodniu , caly czas ceny leca w dol , wiedzialem ze warto poczekac :-) , podaj mi namiar na siebie , widzimy sie w NY !!!!!!!!!!
 
Lece na gale , zarezerwowalem dzisiaj hotel I samolot , bilet kupie w nastepnym tygodniu , caly czas ceny leca w dol , wiedzialem ze warto poczekac :-) , podaj mi namiar na siebie , widzimy sie w NY !!!!!!!!!!
No to super,917 842 5568,odnośnie biletów na to wyglada .Znajomy(GG z MMA Junkie radio)ma 4 bilety które chce sprzedać i wczoraj mi mówił ,ze jest nawet zainteresowany sprzedać "nieznacznie "poniżej kosztów własnych.Nie obserwuje cen ,ale wyglada że idą w dół .
 
Back
Top