UFC Nowy York, listopad 2016 - Doloty, Przeloty, Noclegi

ja myśle, że bym pojechał, musze to przekalkulować, ale te Stany to takie marzenie od małolata, więc jak nie teraz, to kiedy...

tylko na ile dokladnie chcecie lecieć? bo nie mam też bóg wie ile urlopu...
 
Praktycznie w całym Manhattanie lunch z samochodów lub wagoników $5-$7(miska ryżu,jakaś sałata i do wyboru kurczak,baranina ,czasami tez ryba)+butelka wody$1,to dosyć popularna opcja dla tubylców.Posilek dosyć syty.Jak to sie znudzi są tez $1 pizza .Restauracje Chippotle i im podobne do $10 ,jest ich pełno i otwarte do 22:00(opcja na kolacje).
Kawa na "ulicy"$1 i jakiś pączek $1.
Alkohol w knajpach drogi(droższy).Na ulicy pić nie radzę (to nie Vegas)w sklepie piwo ok.$2,mocniejsze trunki tylko w alkoholowych i najebac sie będziecie mogli w domu.Gdybyscie sie zakwaterowali w jakiejś "Polskiej"okolicy to krajowe piwa 0.5l ok.$1.5 i obiady na wynos do $10
@grzejnik78 gdzie mieszkasz?
Chicago
 
Praktycznie w całym Manhattanie lunch z samochodów lub wagoników $5-$7(miska ryżu,jakaś sałata i do wyboru kurczak,baranina ,czasami tez ryba)+butelka wody$1,to dosyć popularna opcja dla tubylców.Posilek dosyć syty.Jak to sie znudzi są tez $1 pizza .Restauracje Chippotle i im podobne do $10 ,jest ich pełno i otwarte do 22:00(opcja na kolacje).
Kawa na "ulicy"$1 i jakiś pączek $1.
Alkohol w knajpach drogi(droższy).Na ulicy pić nie radzę (to nie Vegas)w sklepie piwo ok.$2,mocniejsze trunki tylko w alkoholowych i najebac sie będziecie mogli w domu.Gdybyscie sie zakwaterowali w jakiejś "Polskiej"okolicy to krajowe piwa 0.5l ok.$1.5 i obiady na wynos do $10
@grzejnik78 gdzie mieszkasz?
A ja przez ciekawość się spytam, jak podoba Ci się życie w USA? Ile tam mieszkasz i co Cie skłoniło do wylotu tam? (pewnie praca, ale wole sie upewnić) Pytam się, bo nie znam nikogo kto mieszka tam na stałe, a stany od zawsze były moim marzeniem.
 
Tak
@DD40 2Bros Pizza jeszcze funkcjonuje? :D
Tak,ma się dobrze
Czyli razem dzisiejszej gali nie zobaczymy
A ja przez ciekawość się spytam, jak podoba Ci się życie w USA? Ile tam mieszkasz i co Cie skłoniło do wylotu tam? (pewnie praca, ale wole sie upewnić) Pytam się, bo nie znam nikogo kto mieszka tam na stałe, a stany od zawsze były moim marzeniem.
Mieszkam tutaj ponad pół życia(swojego)
Do przylotu tutaj skłoniła mnie młodość,ciekawość ,naiwność i głupota.
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,ale tez nikt mnie tutaj na siłę nie trzyma(nawet żona ma mnie dość).
Podejrzewam ,ze życie tutaj jest podobne do tego w większości krajów Europy "zachodniej".Zacytuje tutaj słowa pewnego klienta ,obierzyswiata z którym kiedyś pracowałem "Hamburg,Paryż,Nowy Jork czy Łomża to ten sam huj"
 
Wie ktoś czemu mój poprzedni post tak sie wkleił?Wszystko na niebiesko jak bym kogoś cytował i trzeba wejść w niego aby sie cały wyswietlil
 
Taka ciekawostka, znalazłem na fly4free fotki zarcia na trasie UIA z Kijowa do NYC:
DSC05966.jpg

Do wyboru ryba albo kurczak w sosie musztardowym (to na zdjęciu to kurczak w sosie) z szparagami i grillowaną papryką.
Sałatka, bułeczka i babeczka piaskowa

DSC05969.jpg

Nie pamiętam co było jeszcze do wyboru. Ja miałem kurczaka w sosie pieczeniowym z groszkiem, sałatkę z szynką, bułeczka i szarlotkę.

Jedzenie na 7/10, może nie najlepsze, ale za to smaczne.


Z tego co przeglądałem to nie ma free alko na locie.
 
Swoją drogą obczajcie jakby się kiedyś udało ogarnąć taki wyjazd, że 3 gale w 3 dni do obskoczenia i wszystko praktycznie w jednym miejscu xD

5d3d4359ed84dbd9f583b4251581208c.jpeg
 
Swoją drogą obczajcie jakby się kiedyś udało ogarnąć taki wyjazd, że 3 gale w 3 dni do obskoczenia i wszystko praktycznie w jednym miejscu xD

5d3d4359ed84dbd9f583b4251581208c.jpeg
Fight Week w Vegas dla fana MMA to jak dla dzieciaka wyjazd do Disney World.Niestety jedno i drugie jest dosyć drogie.
 
Myślałem, że Robbie będzie jakoś we Wrześniu w Vegas, a jest pod koniec lipca w Atlancie, a takie pojebane ceny mi wyskoczyły za bilety, że... next time :smile:

Przynajmniej na galę w NYC jest większa szansa bo jak dowiem się odnośnie roboty pod koniec maja to będę wiedział prawdopodobnie czy tak czy nie, ale jest szansa i to spora.
Mam nadzieję, że wy nie rezygnujecie :D ?
 
Połowa czerwca więc tak jak obiecałem się określam.
Ja jednak odpadam, za dużo wydatków pod koniec roku.
 
Dzieki Kaczka nawet nie wiedilem ze taki temat istnieje.
Jak by ktos sie wybieral na UFC 200 albo NY to niech daje cynk . Fajnie bylo by poogldac gale z kims z Rocksow.
To jak ,wybierasz się do Vegas na 200?Ja tam będę już 4 lipca.
 
Raczej nie , mam troche inne plany , ale wsystko sie moze zdazyc :-) . Jak bym sie jakims cudem wybral to dam ci cynk.
 
Jedyne co nam trzeba to pilota i prywatny samolot na koszt przewoźnika :crazy:


Bilety całkiem znośne jak na tak duże wydarzenie
 
Back
Top