UFC Nowy York, listopad 2016 - Doloty, Przeloty, Noclegi

@Miszon o jakich 3 miesiącach na wizę ty mówisz? Umówienie spotkania w ambasadzie to jest kwestia 2-3 dni wyprzedzenia. Odbiór wizy max 10dni.
Wiza jakieś 150$
Hostele da radę ogarnąć od 50$, polecam też spróbować coś poszukać na airbnb jak większą grupą. Noclegów nie szukałbym daleko, na jakimś Bronxie, Brooklynie itd. niby miasto dobrze skomunikowane ale kurewsko wielkie i sama podróż metrem po Manhattanie momentami trwa długo. Jak ktoś chce tanio a daleko to bym się zastanowił nad Jersey City, do NY dojeżdża się jedną stację kolejką pod rzeką Hudson.

Na zniżkę 100% też jest sposób - testowałem jak po tygodniu skończył mi się bilet i nie chciało się już kupować kolejnych. Sa 3 sposoby w zależności od tego jakie bramki są na danej stacji metra.
1) Jeżeli są takie
alg-subway-turnstiles-jpg.jpg

To mówisz w takiej cieciówce, że masz duży bagaż i się nie mieścisz, najczęściej leniwy murzyn/murzynka otwiera ci wtedy emergency exit bez obczajania czy ty w ogóle masz jakikolwiek bagaż.

2) Jeżeli sa takie bramki, to masz 2 inne opcje:
125n411.jpg

Skaczesz przez nią i tak każdy ma to w dupie. Albo mówisz, że użyłeś biletu na innej bramce ale pomyliłeś perony i masz teraz zablokowaną (blokują się karty na pare minut). I wtedy też otwiera ci emergency exit. Zużytych kart leży zawsze od chuja w metrze więc o to się nie ma co martwić ;)

Nie widziałem jeszcze ani razu, żeby ktokolwiek tam bilety sprawdzał w metrze.
 
Ja bym się chciał zmieścić w 6 klockach, browary biore z biedry żeby taniej było

Jeśli stykłoby to za 6-7 koła to pisałbym się. Jak szaleć to szaleć!
Myślałem o Londynie samolotem pod koniec roku ale przy NYC Lądek się chowa
Niemcy to jeszcze nie taki duży koszt więc to nie wadzi

Nie wiem jak chcielibyście to ogarnąć ale mam obawy o bilety na gale. Zejdą szybciej niż @Matszo92 wypali fajke tak mi się wydaje
 
Jak będzie wiadomo że niedługo będą bilety to jakoś zorganizujemy fight club i dzien wcześniej bedziemy mogli kupić przed otwartą sprzedażą. Zdaje mi się że powinno się udać.
P.S. Bierzemy oczywiście w ostatnim rzedzie z możliwością zmiany na te pod klatką.
 
Bardzo kusząca opcja, ale u mnie niestety listopad odpada. Już od dawna mam zarezerwowany na wczasy pod g̶r̶u̶s̶z̶ą̶ palmą.
 
Kurwa, nie sądziłem, że można uwierzyć w 'Miszon, na dowód to sobie możesz do Czech pojechać, nie do Chorwacji, przecież to w pizde daleko' <33333


DC
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mat
Back
Top