UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Tak sobie mysle, ze to musi byc ten przelomowy moment, kiedy wroci forma. Prawie wiosna, Londek Zdroj, fajny klimat, nic nie moze sie spierdolic.
 
@respect Jakieś grupowe bilety na komunikacje? Cena i czasu przejazdu z lotniska Stansted do centrum?
Dużo policji na ulicach? Od razu przymykaja czy idzie się dogadać? @halibut leci :homer:

Teraz ja bede zadawał pytania :irish:
Wydaje mi się, że nie ma grupowych, ale nie mam pewności bo nigdy nie potrzebowałem. Z tego co sprawdzam na oficjalnej stronie to też nie widzę www.tfl.gov.uk
Ze Stansted jedzie się ok 2h autobusem za 13£. Jeżeli kupicie od razu w dwie strony to wtedy jest jakoś 19£. Pociągiem jedzie się ok 1h, ale kosztuje to w dwie strony 32£.
Policji jest sporo, ale jest to bardzo lajtowa policja. Naprawdę ciężko ich wkurwic, zazwyczaj są to luzaki i można się dogadać.

@respect po ile w Londynie stoi MDMA?
W Londynie tylko MMA.
 
Ze Stansted jedzie się ok 2h autobusem za 13£. Jeżeli kupicie od razu w dwie strony to wtedy jest jakoś 19£

Ok, czyli z Polski do centrum Londynu i powrót około 250 + 100 = 350, nie jest źle

Jesli hotel ogarniemy za 200-250, 2 noce w miare dobrej lokalizacji blisko centrum/hali/przy stacji metra to bedzie SUPER

Bilet na gale 45-50 funtów = 250zł
 
Ok, czyli z Polski do centrum Londynu i powrót około 250 + 100 = 350, nie jest źle

Jesli hotel ogarniemy za 200-250, 2 noce w miare dobrej lokalizacji blisko centrum/hali/przy stacji metra to bedzie SUPER

Bilet na gale 45-50 funtów = 250zł
No jakoś tak powinno wyjść. Chyba nie ma tragedii. Żarcie w markecie albo w Polskim sklepie i wyjdzie całkiem przyzwoicie. Belfast ile was wyszedł za podróż + nocleg + bilety na galę?
 
Bilety Wrocław-Belfast-Wrocław 130zl, hotel 87 funtów, bilety na galę chyba 250 zł

Plus mnie: polskibus Warszawa-Wrocław 13 zł, samolot Wrocław-Warszawa 23 zł
 
No jakoś tak powinno wyjść. Chyba nie ma tragedii. Żarcie w markecie albo w Polskim sklepie i wyjdzie całkiem przyzwoicie. Belfast ile was wyszedł za podróż + nocleg + bilety na galę?

130-140zł lot + srednio 6 funtów z lotniska do centrum i powrót
gala - 45 funtów
hotel 87 funtów - 3 noce
 
Bilety Wrocław-Belfast-Wrocław 130zl, hotel 87 funtów, bilety na galę chyba 250 zł

Plus mnie: polskibus Warszawa-Wrocław 13 zł, samolot Wrocław-Warszawa 23 zł

130-140zł lot + srednio 6 funtów z lotniska do centrum i powrót
gala - 45 funtów
hotel 87 funtów - 3 noce
No to trochę taniej, przede wszystkim loty i dojazd z lotniska.
 
Warto zrobić taki przelicznik:
Koszta logistyczne(bilet, przelot, hotel) + 3/4 kosztów logistycznych na alkohol
 
Ja mam ten plus, że już będę na miejscu i mam nocleg. Mogę się skupić wyłącznie na kosztach na alkohol :happy dance:
 
Wylot w piątek z Katowic i powrót w poniedziałek także do Katowic.
@Matszo92 @igla1993 @halibut @VoRaNeK juz na pokładzie (znaczy jeszcze bez biletów ale zdecydujemy się na tę opcje)


dfsdf.jpg
 
Sprawdziłem loty z radomia, ale akurat do londynu nie latają, smuteczek.


Prrypomniałmi sie kolega ze studiów. To nie żart , serio tak było.

Przez pół roku mówił i mu wierzyliśmy, że jest z pod Warszawy.
Po jakimś czasie coś w Wawie robiliśmy (zdjęcia) i ktoś sie go zapytał skąd jest dokładnie, bo byśmy go podwieźli.
On "No, nie z samej Warszawy" - "Co? Ząbki? " "No, jednak bardziej poza Warszawą." "Hmm, Pruszków? Piaseczno? " "Nie..." No to skąd jestes? " - "Z Radomia.".
 
Bilety z Gdańska do Londynu mam obecnie za 203 zł. Samemu lecieć chujnia, godziny to albo wcześnie rano, albo późno wieczorem. Nie mam Fight Clubu, nie wiem c będzie po sesji, nie wiem nic. Więc na razie wstrzymuję się...
 
Bilety z Gdańska do Londynu mam obecnie za 203 zł. Samemu lecieć chujnia, godziny to albo wcześnie rano, albo późno wieczorem. Nie mam Fight Clubu, nie wiem c będzie po sesji, nie wiem nic. Więc na razie wstrzymuję się...
Ja jeżeli będę leciał, to również z Gdańska. Ale bilety na gale tez ciężko widzę.
 
Ja jeżeli będę leciał, to również z Gdańska. Ale bilety na gale tez ciężko widzę.

Ogarnijcie sobie jeszcze dwie osoby, złóżcie sie po 80zł i Fight Club wasz. Wiem 80zł... Ale bilet na lajcie kupujecie

Chujnia troche bo nie można sobie wybrać miejscówki tylko system przydziela. W Belfaście nie wiem jakim cudem ale po wielu próbach dopiero udało sie nam trafić 12 miejsc obok siebie. Jesli bedziemy kupować w jednym czasie to nie wykluczam powtórki
 
Chujnia troche bo nie można sobie wybrać miejscówki tylko system przydziela. W Belfaście nie wiem jakim cudem ale po wielu próbach dopiero udało sie nam trafić 12 miejsc obok siebie. Jesli bedziemy kupować w jednym czasie to nie wykluczam powtórki
Może wszystko zależy od tego, kto (jaki pośrednik) sprzedaje bilety? Na Kraków i Hamburg - z tego co pamiętam - wybierało się konkretne miejscówki. Ale to było w Eventimie, a nie ticketmaster jak ostatnio.
 
Back
Top