UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Szanuje, ale te 1,5 to maks 15 minut mojego życia.
Od czegoś trzeba zacząć znajomość.
Pijemy czystą. To raz. Dwa - Od razu kup 3 litry. Potem sie najebiesz i tez dokupisz trzy.

@HarrerJ @pajęczny dopisywac sie
No ja też jestem za wódeczką. Zmylił mnie ten Grants z Belfastu, bo to chyba był ostatni alkohol jaki zauważyłem na którymś z filmików i mi się utrwalił. Chyba po prostu nie chciałem pamiętać tej wódki z Tesco. Ale ruski standard jak najbardziej.
 
Właśnie tu jest ten problem. Dziwne macie zabawy na tych zlotach. Albo po prostu jestem zbyt trzeźwy teraz żeby to rozumieć :crazy:

Uwierz mi, że to nie była zabawa i nikt tego nie chciał poza Królem Berła który nie przemyślał do końca co robi :)
 
Kajam się mistrzu

1. SCStunner
2. respect
3. Mat
4. Solaris
5. Perfumiarz
6. panpan ?
7. Dubertowa ?
8. Michi972 (jak zostanie LadyBoy'em)
9. Charles Bronson
10. Voranek
11. Klimekone
12. Igla1993
13. KO-hunter
14. Matszot
15. Halibut
16. Wiśnia
17. Muras
18. Hightower
19. Spamteam
20. Miszon
21. HarrerJ


Co ja dobrego narobiłem :homer:
 
Last edited:
Na czym to dokładnie polega, bo coś ze szczotką do kibla tylko wiem?
Było wielu zwyroli w Belfaście, ale skurwiela tak chorego jak @VoRaNeK ze świecą szukać. Po wlaniu w siebie wielu kieliszków wódki z Tesco w lobby naszego hotelu stwierdził, że zajebistym pomysłem będzie wzięcie szczotki z kibla i ochrzczenie wszystkich, używając jej jako kropidła. Poważnie rozważam napisanie do murzynów z recepcji o nagranie z monitoringu :śmiech:
 
Było wielu zwyroli w Belfaście, ale skurwiela tak chorego jak @VoRaNeK ze świecą szukać. Po wlaniu w siebie wielu kieliszków wódki z Tesco w lobby naszego hotelu stwierdził, że zajebistym pomysłem będzie wzięcie szczotki z kibla i ochrzczenie wszystkich, używając jej jako kropidła. Poważnie rozważam napisanie do murzynów z recepcji o nagranie z monitoringu :śmiech:
Ja pierdole, jak się takie coś działo na takiej wiosce typu Belfast, to w Londynie do Królowej wymyślicie wbijać na jednorożcu :deniro:
 
Warto zwrócić uwagę że tam alko tylko do 23 sprzedają, strach pomyśleć co by było, gdyby alko było dostępne jak w prawilnym białym kraju 24/dobę :DC:
 
Ja pierdole, jak się takie coś działo na takiej wiosce typu Belfast, to w Londynie do Królowej wymyślicie wbijać na jednorożcu :deniro:
Spacerując po Belfascie zauważyłem napis szprajem na budynku - 'Welcome to Belfast - the Gates of Hell'. To miasto ma chyba jakąś aurę patologii, biorąc pod uwagę to, co tam się odjaniepawlało.
 
Ja pierdole, jak się takie coś działo na takiej wiosce typu Belfast, to w Londynie do Królowej wymyślicie wbijać na jednorożcu :deniro:

Nie kuś bo wbije z bełem i wiadrem wody :deniro:

Warto zwrócić uwagę że tam alko tylko do 23 sprzedają, strach pomyśleć co by było, gdyby alko było dostępne jak w prawilnym białym kraju 24/dobę :DC:

Zamiast wody z kibla poszłoby coś mocniejszego :homer:
 
Michi to 800+300-4000 :DC:

@SCStunner tam było welcome to hellfast ;)
A to może o czymś innym mówimy, to moje było na takim bardziej ogrodzeniu od budowy, takim ekranie, nie wiem jak to nazwać, niedaleko restauracji, gdzie halibut zrobił trzodę. Ale pasuje pięknie!
 
A to może o czymś innym mówimy, to moje było na takim bardziej ogrodzeniu od budowy, takim ekranie, nie wiem jak to nazwać, niedaleko restauracji, gdzie halibut zrobił trzodę. Ale pasuje pięknie!
O tym samym mówimy, to było za te speranzą jak szliśmy w niedziele na uniwerek xD
 
Tak sobie śmieszkujemy ale kto wie co może sie odjebać w Londynie. Cytując byłego trenera Apoloniusza Tajnera przed pamiętnym niewyobrażalnym lotem Ahonena na nieustane 240m w Planicy 2005 roku - "Troszkę bym sie obawiał" twierdze, ze przy takiej ilości osób o siare dużo nie trzeba. Zwłaszcza przy takim składzie :joe:

Poćwiczcie śpiew a w szczególności znane, skoczne polskie piosenki :deniro:


1. SCStunner
2. respect
3. Mat
4. Solaris
5. Perfumiarz
6. panpan ?
7. Dubertowa ?
8. Michi972 (800+300-4000+3-3)
9. Charles Bronson
10. Voranek
11. Klimekone
12. Igla1993
13. KO-hunter
14. Matszot
15. Halibut
16. Wiśnia
17. Muras
18. Hightower
19. Spamteam
20. Miszon
21. HarrerJ
22. Gienek
 
Back
Top