UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Jedna istotna rzecz. Posiadamy bądź inaczej, powinniśmy mieć do dyspozycji 3 konta Fight Club, które umożliwią nam zakup 12 biletów (jeśli nie zmienią maksymalnej ilości przysługującej na jedno konto)

Z racji, że z tych kont kupowaliśmy bilety na Belfast tym razem również zamierzamy z nich skorzystać. Pozostałe osoby powinny się zorganizować i postarać o takie konto aby nie było problemu z zakupem. Koszt to 75 $ jeśli rozbijecie to na 4 osoby to wyjdzie wam około 80zł. Zdecydowanie zalecałbym taki zakup bo jestem bardziej niż pewien, ze najtańsze wejściówki rozejdą się juz w pierwszy dzień sprzedaży (środa). Chyba nikt nie chce płacić za bilet ponad 100 funtów
 
Jedna istotna rzecz. Posiadamy bądź inaczej, powinniśmy mieć do dyspozycji 3 konta Fight Club, które umożliwią nam zakup 12 biletów (jeśli nie zmienią maksymalnej ilości przysługującej na jedno konto)

Z racji, że z tych kont kupowaliśmy bilety na Belfast tym razem również zamierzamy z nich skorzystać. Pozostałe osoby powinny się zorganizować i postarać o takie konto aby nie było problemu z zakupem. Koszt to 75 $ jeśli rozbijecie to na 4 osoby to wyjdzie wam około 80zł. Zdecydowanie zalecałbym taki zakup bo jestem bardziej nuż pewien, ze najtańsze wejściówki rozejdą się juz w pierwszy dzień sprzedaży (środa)

Ma racje! Londyn i UFC tam, to bilety znikają w trymiga!
 
Im wiecej osób w hotelu tym taniej. Przykładowo dla 20 osób mozna ogarnąć nocleg za 150-200zł (2 noce) ze śniadaniem
Lepiej dalej od centrum a blisko stacji metra. Całodniowy bilet na przejazdy wszystkimi rodzajami komunikacji to 64-68 zł. Brałbym

1-dniowa off peak Travelcard uprawnia do rozpoczęcia podróży od godz. 9.30 rano - poza porannymi godzinami szczytu w ciągu tygodnia (pon-piątek), Nie ma ograniczeń w weekend (sobota-niedziela). Obejmuje nocne autobusy do godz. 4.30 rano następnego dnia.

20-30 min metrem do centrum to nie problem

?

@rash
@midern
@Suchar
@Puczi
 
Im wiecej osób w hotelu tym taniej. Przykładowo dla 20 osób mozna ogarnąć nocleg za 150-200zł (2 noce) ze śniadaniem
Lepiej dalej od centrum a blisko stacji metra. Całodniowy bilet na przejazdy wszystkimi rodzajami komunikacji to 64-68 zł. Brałbym

1-dniowa off peak Travelcard uprawnia do rozpoczęcia podróży od godz. 9.30 rano - poza porannymi godzinami szczytu w ciągu tygodnia (pon-piątek), Nie ma ograniczeń w weekend (sobota-niedziela). Obejmuje nocne autobusy do godz. 4.30 rano następnego dnia.

20-30 min metrem do centrum to nie problem

?

@rash
@midern
@Suchar
@Puczi


Czekam na info od znajomej z jednego hotelu. Moze uda sie jeszcze taniej
 
Bardzo ciężko mi jest zaplanować ten wyjazd, zostaje w tym temacie bez głosu jak na razie.
 
A wiadomo na której hali bd to ufc organizowane, bo tam chyba jest kilka nie? Łemblej mniejsze, większe?
 
.
Edyta pomyliłem się
CRg5bF1W0AAMRfl.jpg


Zboczeńcu ! :deniro:
 
Ja odpadam, w styczniu w gory jade na tydzien wiec sie wystrzelam z kasy.

@Charles Bronson ma racje odnośnie noclegu lepiej blizej hali, ja z ziomkiem w tym roku mieliśmy nocleg w centrum, ale po gali nie jezdzilo metro a za ubera do centrum zapłaciliśmy ok 50 funtow bo to ok 10 km
 
Na razie nie wpisuję się, nie mam pojęcia, jak będzie z czasem, czy hajsami za 4 miesiące. Wiem, że będę wyrzutkiem, ale dla mnie rozpiska ma ogromne znacznie :D
 
No więc tak, co do lokalizacji noclegu. Najważniejsza kwestia czy zależy wam żeby ruszyć gdzieś w miasto czy po prostu najebać się w hostelu i mieć blisko do hali.
Przy o2 jest tylko jedna linia metra, warto znaleźć hostel blisko tej linii. Jakby co to zawsze można podjechać nią bezpośrednio na Westminster (Big Ben, Parlament) i jeszcze dalej na Green Park czyli w takie imprezowe centrum (SOHO, Picadilly Circus itd.) Metrem to jest 15 minut czyli tyle co nic. Metro jeździ chyba do 00:30 albo do 01:00. Nie pamietam dokładnie. Gdy metro jest zamknięte to zostają autobusy albo taksówki. Są takie prywatne firmy, nie jest to uber, nie jest to typowe taxi. Nie wiem jak to się nazywa po polsku, ale jest dużo taniej. Ja zawsze jak jestem na baletach w Londynie to z nimi jeżdżę i za 25 funtów można przejechać cały Londyn.
Bilet całodzienny na metro i busy w strefie 1-2 kosztuje 6,40£. Hala jest akurat na końcu 2 strefy.

Jakby co to pytajcie bo tak będzie mi łatwiej. Odpowiadać na pytania niż samemu opisywać.
 
Dobra chuj tam, nie wiem o co wam chodzi wiec mam wyjebane.
Jakby kogoś coś konkretnego interesowało to jestem do dyspozycji.
 
@respect Jakieś grupowe bilety na komunikacje? Cena i czasu przejazdu z lotniska Stansted do centrum?
Dużo policji na ulicach? Od razu przymykaja czy idzie się dogadać? @halibut leci :homer:

Teraz ja bede zadawał pytania :irish:
 
Back
Top