UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Lot pewnie z Czarlim z wwy, ale składam się, bo nie mam.

@midern nie pierdol.

Mat nie pierdol, że lecisz tylko na 2 dni :deniro: RESZTY TYCZY SIE TO SAMO

Pasowałoby przebić Belfast a do tego bedzie nam potrzeba ludzi. IMBAx100!

numa numa jej numa numa numa jej :happy dance:
 
Mat nie pierdol, że lecisz tylko na 2 dni :deniro: RESZTY TYCZY SIE TO SAMO

Pasowałoby przebić Belfast a do tego bedzie nam potrzeba ludzi. IMBAx100!

numa numa jej numa numa numa jej :happy dance:
Piątek - poniedziałek odpada na 90 procent. Jeszcze nie wiem co wybrać. Póki co trzeba na początku 2017 na urlop skoczyć.
 
@VoRaNeK

Mam sposób jak namówić @mat
Przyjade do niego do wawy z towarem.
Nawciaga sie.
Przy tej euforii od razu zadzwoni ustalic urlo p i kupi bilety na samolot.

@HarrerJ wie, ze to działa. W marcu już nie miał urlopu, a ma wiekszy niz wiekszosc Polaków...
 
A jakby wziąć taxe busa dla 8 osób? Czy na tak dużych odległościach nie kursują?
Kurwa rzeczywiście, nie pomyślałem o tym. Dlatego pisałem, że łatwiej mi odpowiadać na pytania niż się rozpisywać :D
Tam gdzie ja mieszkam taksa bierze 50£. Zwykła osobówka czyli kierowca +4. Nie wiem jak jest z większymi autami i czy w ogóle takie jeżdżą. Ale jeżeli jeżdżą to biorą pewnie tyle samo.
Napiszę do brata żeby ogarnął i dał mi znać.
 
Kurwa rzeczywiście, nie pomyślałem o tym. Dlatego pisałem, że łatwiej mi odpowiadać na pytania niż się rozpisywać :D
Tam gdzie ja mieszkam taksa bierze 50£. Zwykła osobówka czyli kierowca +4. Nie wiem jak jest z większymi autami i czy w ogóle takie jeżdżą. Ale jeżeli jeżdżą to biorą pewnie tyle samo.
Napiszę do brata żeby ogarnął i dał mi znać.


To pewnie busik na 8 osób wezmie 60. Na 8 osób nie wyjdzie drogo
 
To pewnie busik na 8 osób wezmie 60. Na 8 osób nie wyjdzie drogo
Taniocha. Zdecydowanie taniej niż autobus i nie musicie stać w kolejce itd. Ja zazwyczaj jeżdżę sam więc nie przyszła mi taksa na myśl. Ale tak jak dla was to najlepsza opcja.
 
Wcześniej można było kupić 6 biletów, ale na Belfast np. tylko 4. Ostatnio @VoRaNeK zarządzał moim kontem bo nie jechałem, teraz nie wiem kto to uczyni i kto organizuje (najlepiej @Baasteek :mamed:), ale dla Ciebie bilet będzie na pewno :beer:
To ja poproszę zarządzanie tym kontem. Nie będzie żadnego kolesiostwa, nepotyzmu, tylko sprawiedliwy podział pozostałych 3 miejsc.
 
Back
Top