Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Pewnie dość wysoko w rozpisce będzie. Można się było tego spodziewać po tym jak zestawili Jotkę z Hallem. Z Polaków z top 15 zostali wtedy Tybura i Karolina.

Czyli mamy Tyburę,Wieczorka, Helda, Piechotę i pewnie Janka. To już jest piątka. Max. dwa nazwiska dojdą z Polski. W Krakowie walczyło siedmioro Polaków.

Tak teraz myślę, że Stasiaka bym chętnie zobaczył.
 
Planujecie jechać już w piątek do Gdańska czy na sobotę tylko?

Chodzi mi tu przede wszystkim o ludzi jadących z Warszawy.
 
@kofi już pisałem w tym temacie :)
Ja z @VoRaNeK lecimy w piątek ryanairem o 8:10 z chopina. Bilety są ( stan na teraz) po 30 zł, jak jesteś zdecydowany to kupuj.
 
Karwasz twarz, musiałbym brać wolne w robocie. Myślałem żeby w piątek wieczorem jechać, ale w sumie wieczorem to i tak już nic się nie będzie działo.

Ciężki temat :jon:
 
@kofi już pisałem w tym temacie :)
Ja z @VoRaNeK lecimy w piątek ryanairem o 8:10 z chopina. Bilety są ( stan na teraz) po 30 zł, jak jesteś zdecydowany to kupuj.
Gdzie szukacie lotów? Ja znalazłem z Rzeszowa do Gdańska z przesiadką w Warszawie za 248 zł w dwie strony.
 
Śmiszne stronki ułatwiają Ci robotę. To jest jakby hub i wyszukiwarka zarazem .
Zrób tak: odpal hub, znajdź najtaniej, wejdź na strone przewoźnika i

Jedź PKP
Pendolino z Rzeszowa do Gdańska 200 zł (jak zarezerwujesz wcześniej to coś koło 150) + 7,5h przygody z PKP w jedną stronę
 
@ScoTT jeżeli chodzi o tanie linie jak ryanair, wizzair- loty na stronie przewoźnika, ewentualnie polecam wyszukiwarkę dla tanich linii: azair.eu

W przypadku tradycyjnych linii to na wyszukiwarkach typu kayak.pl, skyscanner.pl itp.
 
@ScoTT jeżeli chodzi obtanie linie jak ryanair, wizzair- loty na stronie przewoźnika, ewentualnie polecam wyszukiwarkę dla tanich linii: azair.eu

W przypadku tradycyjnych linii to na wyszukiwarkach typu kayak.pl, skyscanner.pl itp.
Dzięki za konkretną odpowiedź :OK:
 
Czy będzie jakiś sektor cohones? Jadę z bratem i paniami, chętnie bym podarł mordę w większym gronie. Jedziemy w sobotę z W-wa polskim busem.
 
@ScoTT jeżeli chodzi o tanie linie jak ryanair, wizzair- loty na stronie przewoźnika, ewentualnie polecam wyszukiwarkę dla tanich linii: azair.eu

W przypadku tradycyjnych linii to na wyszukiwarkach typu kayak.pl, skyscanner.pl itp.
Z Frankfurtu do Gdańska mam za 19 euro w dwie strony.
szkoda, że nigdy nie wsiade do samolotu
 
  • Like
Reactions: cRe
Proszę bardzo

2daf22076752c.jpg


Sama góra (kolor granatowy) 89zł
Seledynowy 169zł
Pomarańczowy 309zł
Jasny róż /beż na łukach 129zł
Jasny fiolet na łukach 269zł
Niebieski 349zł (pod pomarańczowym)
Różowy 399zł
 
Proszę bardzo

2daf22076752c.jpg


Sama góra (kolor granatowy) 89zł
Seledynowy 169zł
Pomarańczowy 309zł
Jasny róż /beż na łukach 129zł
Jasny fiolet na łukach 269zł
Niebieski 349zł (pod pomarańczowym)
Różowy 399zł

Słuchaj, czy możesz sprawdzić, jak sprzedaż biletów wygląda? Kupują ludzie, czy wolno idzie?
 
Panowie, którzy bywali częściej na UFC: gdzie najłatwiej spotkać się z fighterami walczącymi na gali lub będacymi gośćmi? Ważenie, jakiś hotel? Trzeba czekać i liczyć na farta czy były normalnie spotkania z fanami?
W Krakowie byłem na samej gali, a tutaj chiałbym zdobyć parę zdjęć i podpisów.
 
Panowie, którzy bywali częściej na UFC: gdzie najłatwiej spotkać się z fighterami walczącymi na gali lub będacymi gośćmi? Ważenie, jakiś hotel? Trzeba czekać i liczyć na farta czy były normalnie spotkania z fanami?
W Krakowie byłem na samej gali, a tutaj chiałbym zdobyć parę zdjęć i podpisów.

Na galach UFC , a kilka miałem okazje widzieć , to czatuj na Media day. Treningi medialne, przed ważeniem często też zawodnicy podpisują autografy.
Hotel to opcja na własną rękę. Jak Cie wpuszczą, to może w lobby ktoś być.
Jeśli gala w Ergo to pamietam,że kumple mieli pokój w Novotelu. Nie wiem jeszcze ,gdzie będą spać przed swoimi walkami na UFC
 
Panowie, którzy bywali częściej na UFC: gdzie najłatwiej spotkać się z fighterami walczącymi na gali lub będacymi gośćmi? Ważenie, jakiś hotel? Trzeba czekać i liczyć na farta czy były normalnie spotkania z fanami?
W Krakowie byłem na samej gali, a tutaj chiałbym zdobyć parę zdjęć i podpisów.
Hotel.
 
Panowie, którzy bywali częściej na UFC: gdzie najłatwiej spotkać się z fighterami walczącymi na gali lub będacymi gośćmi? Ważenie, jakiś hotel? Trzeba czekać i liczyć na farta czy były normalnie spotkania z fanami?
W Krakowie byłem na samej gali, a tutaj chiałbym zdobyć parę zdjęć i podpisów.

Na ważeniu ciężko. Można liczyć jedynie na szybką fotke i nie zawsze się uda. Tylko hotel po ważeniu, przed i po gali. Fotka, krótka rozmowa - nie ma problemu.
Najlepiej szybko po ważeniu udać sie do hotelu i czekać aż przyjadą z wagi. Przy wejściu najlepiej podbić
 
Na ważeniu ciężko. Można liczyć jedynie na szybką fotke i nie zawsze się uda. Tylko hotel po ważeniu, przed i po gali. Fotka, krótka rozmowa - nie ma problemu.
Najlepiej szybko po ważeniu udać sie do hotelu i czekać aż przyjadą z wagi. Przy wejściu najlepiej podbić
Zależy o którym ważeniu mówisz
 
Który hotel obstawiacie? Ten Novotel? Będę w Gdańsku już 8 rano to może kogoś upoluję :)
 
@listonosz @Matszo92 @VoRaNeK
Dzięki za pomoc :beer:
A skąd i kiedy wiadomo w jakim hotelu będą nocować zawodnicy? Będzie się ktoś w ogóle wybierał na ważenie + ten hotel ewentualnie?
Będę wtedy na miejscu cały czas, to media day pewnie też zaliczę.
 
@listonosz @Matszo92 @VoRaNeK
Dzięki za pomoc :beer:
A skąd i kiedy wiadomo w jakim hotelu będą nocować zawodnicy? Będzie się ktoś w ogóle wybierał na ważenie + ten hotel ewentualnie?
Będę wtedy na miejscu cały czas, to media day pewnie też zaliczę.

Z moich źródeł , na 95 % Novotel blisko hali
A czemu Ci tak zależy żeby tych zawodników złapać? Zdjęcia chcesz zrobić, czy autografy zbierasz? Bo jak piszesz, to tak bije z tych postów, że zależy Ci na autografach jednak.
 
Który hotel obstawiacie? Ten Novotel? Będę w Gdańsku już 8 rano to może kogoś upoluję :)

UFC w Europie ma zwyczaj często gościć w hotelach Radisson Blu. W Gdańsku takowy jest tylko daleko od hali bo prawie 18 km
 
Back
Top