Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Orlos

Legacy FC
Welterweight
Pewnie dość wysoko w rozpisce będzie. Można się było tego spodziewać po tym jak zestawili Jotkę z Hallem. Z Polaków z top 15 zostali wtedy Tybura i Karolina.

Czyli mamy Tyburę,Wieczorka, Helda, Piechotę i pewnie Janka. To już jest piątka. Max. dwa nazwiska dojdą z Polski. W Krakowie walczyło siedmioro Polaków.

Tak teraz myślę, że Stasiaka bym chętnie zobaczył.

kofi

Shark Fights
Middleweight
Planujecie jechać już w piątek do Gdańska czy na sobotę tylko?

Chodzi mi tu przede wszystkim o ludzi jadących z Warszawy.

zoom

UFC
Featherweight
@kofi już pisałem w tym temacie :)
Ja z @VoRaNeK lecimy w piątek ryanairem o 8:10 z chopina. Bilety są ( stan na teraz) po 30 zł, jak jesteś zdecydowany to kupuj.

kofi

Shark Fights
Middleweight
Karwasz twarz, musiałbym brać wolne w robocie. Myślałem żeby w piątek wieczorem jechać, ale w sumie wieczorem to i tak już nic się nie będzie działo.

Ciężki temat :jon:

ScoTT

KSW
Welterweight
@kofi już pisałem w tym temacie :)
Ja z @VoRaNeK lecimy w piątek ryanairem o 8:10 z chopina. Bilety są ( stan na teraz) po 30 zł, jak jesteś zdecydowany to kupuj.
Gdzie szukacie lotów? Ja znalazłem z Rzeszowa do Gdańska z przesiadką w Warszawie za 248 zł w dwie strony.

ScoTT

KSW
Welterweight
Śmiszne stronki ułatwiają Ci robotę. To jest jakby hub i wyszukiwarka zarazem .
Zrób tak: odpal hub, znajdź najtaniej, wejdź na strone przewoźnika i

Jedź PKP
Pendolino z Rzeszowa do Gdańska 200 zł (jak zarezerwujesz wcześniej to coś koło 150) + 7,5h przygody z PKP w jedną stronę

zoom

UFC
Featherweight
@ScoTT jeżeli chodzi o tanie linie jak ryanair, wizzair- loty na stronie przewoźnika, ewentualnie polecam wyszukiwarkę dla tanich linii: azair.eu

W przypadku tradycyjnych linii to na wyszukiwarkach typu kayak.pl, skyscanner.pl itp.

ScoTT

KSW
Welterweight
@ScoTT jeżeli chodzi obtanie linie jak ryanair, wizzair- loty na stronie przewoźnika, ewentualnie polecam wyszukiwarkę dla tanich linii: azair.eu

W przypadku tradycyjnych linii to na wyszukiwarkach typu kayak.pl, skyscanner.pl itp.
Dzięki za konkretną odpowiedź :OK:

Placek

Maximum FC
Lightweight
Czy będzie jakiś sektor cohones? Jadę z bratem i paniami, chętnie bym podarł mordę w większym gronie. Jedziemy w sobotę z W-wa polskim busem.

Gaara

UFC
Heavyweight
@ScoTT jeżeli chodzi o tanie linie jak ryanair, wizzair- loty na stronie przewoźnika, ewentualnie polecam wyszukiwarkę dla tanich linii: azair.eu

Z Frankfurtu do Gdańska mam za 19 euro w dwie strony.
szkoda, że nigdy nie wsiade do samolotu

• Like
Reactions: cRe

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Proszę bardzo

2daf22076752c.jpg

Sama góra (kolor granatowy) 89zł
Seledynowy 169zł
Pomarańczowy 309zł
Jasny róż /beż na łukach 129zł
Jasny fiolet na łukach 269zł
Niebieski 349zł (pod pomarańczowym)
Różowy 399zł

listonosz

Brutaal
Bantamweight
Proszę bardzo

2daf22076752c.jpg

Sama góra (kolor granatowy) 89zł
Seledynowy 169zł
Pomarańczowy 309zł
Jasny róż /beż na łukach 129zł
Jasny fiolet na łukach 269zł
Niebieski 349zł (pod pomarańczowym)
Różowy 399zł

Słuchaj, czy możesz sprawdzić, jak sprzedaż biletów wygląda? Kupują ludzie, czy wolno idzie?

Cactus

Moderator
Cohones
Panowie, którzy bywali częściej na UFC: gdzie najłatwiej spotkać się z fighterami walczącymi na gali lub będacymi gośćmi? Ważenie, jakiś hotel? Trzeba czekać i liczyć na farta czy były normalnie spotkania z fanami?
W Krakowie byłem na samej gali, a tutaj chiałbym zdobyć parę zdjęć i podpisów.

listonosz

Brutaal
Bantamweight
Panowie, którzy bywali częściej na UFC: gdzie najłatwiej spotkać się z fighterami walczącymi na gali lub będacymi gośćmi? Ważenie, jakiś hotel? Trzeba czekać i liczyć na farta czy były normalnie spotkania z fanami?

Na galach UFC , a kilka miałem okazje widzieć , to czatuj na Media day. Treningi medialne, przed ważeniem często też zawodnicy podpisują autografy.
Hotel to opcja na własną rękę. Jak Cie wpuszczą, to może w lobby ktoś być.
Jeśli gala w Ergo to pamietam,że kumple mieli pokój w Novotelu. Nie wiem jeszcze ,gdzie będą spać przed swoimi walkami na UFC

Matszo92

Lazy Motherfucker
Hotel.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel

Na ważeniu ciężko. Można liczyć jedynie na szybką fotke i nie zawsze się uda. Tylko hotel po ważeniu, przed i po gali. Fotka, krótka rozmowa - nie ma problemu.
Najlepiej szybko po ważeniu udać sie do hotelu i czekać aż przyjadą z wagi. Przy wejściu najlepiej podbić

listonosz

Brutaal
Bantamweight
Na ważeniu ciężko. Można liczyć jedynie na szybką fotke i nie zawsze się uda. Tylko hotel po ważeniu, przed i po gali. Fotka, krótka rozmowa - nie ma problemu.
Najlepiej szybko po ważeniu udać sie do hotelu i czekać aż przyjadą z wagi. Przy wejściu najlepiej podbić
Zależy o którym ważeniu mówisz

ScoTT

KSW
Welterweight
Który hotel obstawiacie? Ten Novotel? Będę w Gdańsku już 8 rano to może kogoś upoluję :)

Cactus

Moderator
Cohones
@listonosz @Matszo92 @VoRaNeK
Dzięki za pomoc :beer:
A skąd i kiedy wiadomo w jakim hotelu będą nocować zawodnicy? Będzie się ktoś w ogóle wybierał na ważenie + ten hotel ewentualnie?
Będę wtedy na miejscu cały czas, to media day pewnie też zaliczę.

listonosz

Brutaal
Bantamweight
@listonosz @Matszo92 @VoRaNeK
Dzięki za pomoc :beer:
A skąd i kiedy wiadomo w jakim hotelu będą nocować zawodnicy? Będzie się ktoś w ogóle wybierał na ważenie + ten hotel ewentualnie?
Będę wtedy na miejscu cały czas, to media day pewnie też zaliczę.

Z moich źródeł , na 95 % Novotel blisko hali
A czemu Ci tak zależy żeby tych zawodników złapać? Zdjęcia chcesz zrobić, czy autografy zbierasz? Bo jak piszesz, to tak bije z tych postów, że zależy Ci na autografach jednak.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Który hotel obstawiacie? Ten Novotel? Będę w Gdańsku już 8 rano to może kogoś upoluję :)

UFC w Europie ma zwyczaj często gościć w hotelach Radisson Blu. W Gdańsku takowy jest tylko daleko od hali bo prawie 18 km