Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Czy dla Cohonesiaków przewidywana jest jakaś zniżka na sektorze? Kiedys czytałem, już nie pamietam na jakiej gali, że mieliście taniej za bilet na kod Cohones.
Przypomnijcie gdzie to było? Fen?
 
Ciekawe czy rozpoczecie sprzedazy polaczone bedzie z odslonieciem jakiejs znaczacej czesci rozpiski ? Poki co praktycznie zadnych przeciekow.
 


Coś na pewno ogłoszą przed środą

Ta zapowiedz juz widzialem, ale w sumie zadnych nazwisk poza Heldem i Wieczorkiem nie ma, no jeszcze Smoldarev. Z jednej strony wielkich nazwisk nie ma co czekiwac, bede tak czy inaczej, ale ciekawosc mimo wszystko zzera. Zrobilem sobie liste potencjalnych zestawien i ciekaw jestem czy cos trafie ;)
 
Ta zapowiedz juz widzialem, ale w sumie zadnych nazwisk poza Heldem i Wieczorkiem nie ma, no jeszcze Smoldarev. Z jednej strony wielkich nazwisk nie ma co czekiwac, bede tak czy inaczej, ale ciekawosc mimo wszystko zzera. Zrobilem sobie liste potencjalnych zestawien i ciekaw jestem czy cos trafie ;)
Blachowicz jeszcze
 
@rash mordeczko będziesz? Rozważamy opcje transportu. Samolot 240 w obie strony. Autem za paliwo wyjdzie ponad 3 stowki. Jak jestem z @igla1993 pewny jak zwerbujemy jeszcze @halibut i kierowce to można jechać autem. Wyjazd piątek rano/nad ranem, powrót w niedziele.

Pewnie będziecie przez Częstochowę jechać, jakby wam kogoś brakowało to możecie mnie wziąć pod uwagę. Ja myślałem, żeby po taniości PKP i bilet weekendowy. No ale najpierw bilet trzeba ogarnąć.
 
Pomyśleć, że jeszcze wczoraj narzekałem na brak przecieków. Dzisiaj Oskar, Mamed ... Zaraz okaże się, że Różal dla Tybury ;)
 
Takie cusik w Gdańsku

20597337_1649382218436278_916765725579305427_n.jpg
 
Melduje się w Gdańsku większą ekipą :) Mam nadzieję , że się złapiemy na jakieś piwo, pozdrawiam!
 
Back
Top