Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
ufc-gdansk-800x400.jpg


Jak w temacie. Bilety trafią do sprzedaży już 9 sierpnia dla posiadaczy konta Fight Club (środa), 10 sierpnia dla subskrybentów newslettera UFC i od 11 sierpnia dla wszystkich.

Ogarniamy sektor Cohones jak w Krakowie?

Zapraszam do dyskusji.


edit:

Stan na 24 sierpnia


Sektor 503 będzie tym gdzie spotkasz najwięcej użytkowników forum #Cohones

Wśród obecnych na gali znajdą się:

1) @VoRaNeK
2) @kaczka41
3) @Matszo92
4) @igla1993
5) @zoom
6) @Perfumiarz
7) @MuraS
8) @respect
9) @halibut
10) @SimaoSabrosa
11) @Navalha
12) @ziggy123
13) @Prese (chyba)
14 @bombel147
15) @spontan
16) @pablos_83
17) @PawelMMATrn
18) @Orlos
19) @VaeVictis
20) @cRe
21) @d-amian-enp
22) @Ian
23) @Placek
24) @MZ
25) @Mnichu
26) @panpan
27) @Nilg (chyba)
28) @Hefaner ?
29) @midern (+ jakieś 14 osób ogarniających temat)
30) @Mojso
31) @HubiSSJ3
32) @Hightower
33) @SynRomana (może)
34) @PaweLisu
35) @czarymaryhokus + kumpel z pracy
 
Last edited:
Bralbym najtańsze pewnie I tak nas przeniosa na lepsze ;)

Jakby ktoś był zainteresowany to z @VoRaNeK lecimy ryanair'em 20/10 o 8:10 z wawy.

Wracamy 22/10 14:50 gdn-waw lot'em
 
Last edited by a moderator:
Jesli trzysetki beda w granicach 150-200 to wbijałbym tam. Gdzie dokładnie to się zobaczy jak rozpocznie się sprzedaż

widownia-ergo-arena.jpg
W takiej cenie to ja bym się skusił, ale odpuszczę zakup w sierpniu, i tak zostanie a ja najwyżej jak się zdecyduję jechac to kupię :fjedzia:
 
Chyba tylko kataklizm może sprawić ze mnie tam nie będzie. @Comber @maras i reszta krakowskiej faveli z Masolem na czele planuje dojechać czy nie?
 
Obecny.
@VoRaNeK jak ceny jak na KSW to może płyta za 200zł wjedzie? Widoczność gry parterowej gorsza niż z trybun, ale atmosfera lepsza moim zdaniem. No i praktycznie nieograniczony dostęp do wszystkich gości specjalnych.
 
Obecny.
@VoRaNeK jak ceny jak na KSW to może płyta za 200zł wjedzie? Widoczność gry parterowej gorsza niż z trybun, ale atmosfera lepsza moim zdaniem. No i praktycznie nieograniczony dostęp do wszystkich gości specjalnych.

Wszystko będzie jasne w środę. Z kupnem nie ma pospiechu
To nie UFC na Wyspach :wink:


Interesuje mnie ile maksymalnie osób może być na tej gali.

Nikt tego nie wie bo skąd?
 
@rash mordeczko będziesz? Rozważamy opcje transportu. Samolot 240 w obie strony. Autem za paliwo wyjdzie ponad 3 stowki. Jak jestem z @igla1993 pewny jak zwerbujemy jeszcze @halibut i kierowce to można jechać autem. Wyjazd piątek rano/nad ranem, powrót w niedziele.
 
@rash mordeczko będziesz? Rozważamy opcje transportu. Samolot 240 w obie strony. Autem za paliwo wyjdzie ponad 3 stowki. Jak jestem z @igla1993 pewny jak zwerbujemy jeszcze @halibut i kierowce to można jechać autem. Wyjazd piątek rano/nad ranem, powrót w niedziele.
Nie mam pojęcia w kiepski weekend mi to wypadło, ale jak będę jechał to nie wiem czy czasem nie pojadę ze znajomymi januszami. Pewnie we wrześniu dopiero będę wiedział na sto procent czy jadę i w jaki sposób.

PAMIĘTAŁEŚ! :3

Raczej podśmiechujki z ostatniej afery robiłem :śmiech:
 
@rash mordeczko będziesz? Rozważamy opcje transportu. Samolot 240 w obie strony. Autem za paliwo wyjdzie ponad 3 stowki. Jak jestem z @igla1993 pewny jak zwerbujemy jeszcze @halibut i kierowce to można jechać autem. Wyjazd piątek rano/nad ranem, powrót w niedziele.


ja pociag...bo za darmo. Tez pojedz. 5h z katowic i pic mozna.
 
Back
Top