UFC FightPass - temat zbiorczy

Takie pytanie. Jeżeli mam SmartTV na telewizorze (Samsung) i pobrałem sobie na niego aplikację UFC.TV to czy (po uprzednim zapłaceniu) będę mógł oglądać gale na żywo? Te które lecą na fightpassie? Czy to tak nie działa?
 
Podbijam temat z zapytaniem do osób korzystających z FP.



Jak to jest z powtórkami obecnych gal? Bez problemu można je obejrzeć na następny dzień czy jak ta sprawa wygląda?



Edit: Kilku PPV? Czyli masz na myśli np. nadchodzące UFC178 ?



Dzięki za pomoc. Pytam bo w najbliższym czasie mam zamiar sobie wykupić subskrypcje i nadrobić parę gal z odtworzenia, gdy nie będe miał czasu oglądać tego live. A ostatnio przestały mnie trochę jarać spoilery, także.. rozumiecie :-)
 
Onyjewu, ta aplikacja na Smart TV nie działa za dobrze. Fight Pass nie jest w niej za bardzo rozbudowany.


Raynor, wszystkie gale oprócz kilku PV wstecz można oglądać praktycznie na drugi dzień z odtworzenia.
 
Bez problemu można je obejrzeć na następny dzień


Tak. W zasadzie to nawet nie musisz w ogóle czekać, tylko przewijasz do wybranego przez Ciebie momentu. Jedynie na te z PPV trzeba czekać dłużej.
 
Chodzi mi o kilka poprzednich gal w PPV, np. Weidmana z Machidą nadal nie można jeszcze obejrzeć.
 
No więc ja mam taką sprawę: rodzice nie są chętni aby mi podać kartę. Wszystko ładnie pięknie, karta od Visy, wygasa już niedługo. Tam gdzie jest "Card Numer" powinno się wpisać 4 pierwsze cyfry z tych 12 na przodzie?



No i właśnie, pojawia się kwestia Security Code. Moi rodzice nie kupują często przez takie coś, nie chcą podawać tego kodu, bo każdy im potem wejdzie na konto" itp. Czy Security Code jest czymś innym? Jak miliony ludzi to kupują, to chyba jest bezpieczne? Oni się boją to podać. Co mam zrobić w takim wypadku? Co im powiedzieć? Ja sam się nie znam na takim czymś. Wszystko jest bezpiecznie? Do czego jest potrzebny ten kod? Co z nim później robią?
 
Wszystko bezpieczne, numer karty podałem cały, kod osobno też podałem, nic złego się nie stało. A nawet jeśli to grosze tam mam, niech biorą :-)
 
Ale ja pytam tak serio, ich tak łątwo nie przekonam :) Sam niedługo sobie kartę wyrobię.



Numer cały, czyli 12 znakow bez spacji, tak? I teraz sprawa z tym kodem... Oni nie ufaja takim rzeczom :D
 
fightpass wziety na 7 dni, cos musze wiedziec czego sie spodziewac przed startem gali w Szwecji ?



jakis player ? cos trzeba kliknac ?
 
kurwa mam error caly czas panowie, wszystko wpisuje poprawnie i nie chce zaakceptowac, jakies sugestie?
 
Ja ponawiam pytanie, czy podanie tego całego kodu jest na pewno bezpieczne (tak, wiem, [strike]miliony[/strike] sporo osób to wykupuje) i nie ma szans, że coś z konta zniknie? Musze rodziców jakoś przekonać, a nastepnym razem pojadę na mojej karce :D
 
Error odnośnie czego? Na czerwono przecież podświetla.



Szymon - bezpieczne na 100% po gali robisz cancel i tyle Cię widzieli.
 
Dobra też się zdecyduję i wykupie :)



w Card Number wpisujemy 16 cyfr co są na karcie ?



w Security Code co ?



w Postal/Zip Code: ?



Pomóżcie
 
@Gaara



Na pewno masz kartę kredytową (lub wirtualną do przelewów internetowych) a nie zwykłą debetówkę?







@midern



po gali wchodzisz na konto na ufc.tv i anulujesz subskrypcję, możesz też wyczyścić swoje dane







@TyPeK



tak



http://www.wikiwand.com/pl/Card_Security_Code



kod pocztowy
 
Card number to cyfry z frontu karty, Security code to te na odwrocie - te malutkie ;)



Zip Code to kod pocztowy.
 
Panowie gdzie znajdę kod zabezpieczający ? MasterCard, bo sam nie wiem czy dobry wstukuje? bo mi errory wyskakują :P
 
a w Expiration Date: ?



No i jutro np. albo w poniedziałek będę musiał usunąć konto czy coś ?
 
U mnie na Visie 3 cyfry z tyłu karty. Nie wiem jak to u Was wygląda bo mam tylko tę jedną ;)

a w Expiration Date: ?




Data ważności karty miesiąc i rok




No i jutro np. albo w poniedziałek będę musiał usunąć konto czy coś ?


Jak nie anulujesz to po 7 dniach nalicza Ci te ~30zł
 
Jestem na dobrej drodze, zeby przekonać mamę do tego "Security Code" więc raczej uda mi się obejrzeć na FightPassie :D



W którym miejscu później się anuluje subskrypcje i ew. kasuje dane?
 
Teraz tak, okej czyli dobry wpisuje, ale i tak mi error jebany wyskakuje.







*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.


Additional Information: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.







I jeszcze jedno czy to musi być karta kredytowa? bo już cuduje tutaj od godziny i debetowa i kredytowa mi nie wchodzi.
 
Hmm gdzie będzie ta data ważności karty ? w papierkach gdzieś ?



Ja na odwrocie karty mam miejsce na podpis potem obok 4 cyfry i jeszcze obok na innym tle 3 cyfry. To pewnie te 3 cyfry będą
 
na za podpisem u mnie, właśnie zauważyłem że nie podpisałem karty a w tym miesiącu wygasa :-)



data ważności z przodu u mnie 10/14
 
Ja też nie mam podpisanej ale do 19 jest :)



No i kupione (chyba) , wyskoczyło Thank you for your purchase!



E: Fajnie, oby jutro bez problemowo "rozwiązać się z nimi" i nie płacić :)
 
Back
Top