UFC Fight Night: Tsarukyan vs. Gamrot (25.06.2022)

Jakby były 3 rundy to by przegrał zdecydowanie. Dopóki rywal miał siły to niestety Mateusz odstawał w stójce i nie mógł wiele zrobic przy probach obalen. Na szczęście dla nas było 5 rund.
Tylko, że Mateusz zdecydowanie ograniczył też siły na obalenia na późniejszy etap walki. Nie robił nic na siłę. Gdybym to były 3 rundy podejrzewam że w obalenia by włożył 100 % od razu a nie rozkładał na 5 rund. Arman zrobił 100 % swoich umiejętności w 15 min a Mateusz w 25.
To się nazywa inteligencja w Oktagonie która miał dziś Gamer :wink:
 
Gamer poprawił stójke, ma dobre bjj, według mnie lepsze. Dochodzi do tego kondycja sprawdzona na 5 rund, czego nie można powiedzieć o Tsarukyanie. Oczywiście, że Gamrot nie będzie miał latwej przeprawy, ale gadanie, że Tsarukyan to łatwy pieniądz jak wielu mówi to trochę oderwanie od rzeczywistości.
:conorsalute:
 
Pewnie trochę.
giphy.gif
 
Tak jak pisałem walka 50/50 ale 5 rund było tu dużym atutem dla Gamrota. Buki całkowicie odleciały i po tych kursach Gamrot przez decyzję to był bet weekendu. Ja grałem Gamera po @3.15 i po @5.95 że wygra decyzją.
Jakby były 3 rundy to by przegrał zdecydowanie. Dopóki rywal miał siły to niestety Mateusz odstawał w stójce i nie mógł wiele zrobic przy probach obalen. Na szczęście dla nas było 5 rund.
Jakby były 3 rundy to by Gamrot nie walczył tak jak się walczy 5 rundowe walki. Arman nigdy nie był na takim dystansie, trochę się wystrzelał i w ostatnich 2 rundach już sił brakowało. To jest właśnie to - Gamrot wycwaniakował tu decyzję - czyli to w czym jest najlepszy i jeszcze po drodze mordę Tsarukyanowi lekko obił.
 
Tak jak pisałem walka 50/50 ale 5 rund było tu dużym atutem dla Gamrota. Buki całkowicie odleciały i po tych kursach Gamrot przez decyzję to był bet weekendu. Ja grałem Gamera po @3.15 i po @5.95 że wygra decyzją.

Jakby były 3 rundy to by Gamrot nie walczył tak jak się walczy 5 rundowe walki. Arman nigdy nie był na takim dystansie, trochę się wystrzelał i w ostatnich 2 rundach już sił brakowało. To jest właśnie to - Gamrot wycwaniakował tu decyzję - czyli to w czym jest najlepszy i jeszcze po drodze mordę Tsarukyanowi lekko obił.
Też tak pisałem wcześniej, ale większość twierdziła, że co to z Ziółkowskim 5 rund to co to za argument. Właśnie... Prosty argument, ale skuteczny.
Ale co tam... Tsarukyan to lokata była :wink:
 
Też tak pisałem wcześniej, ale większość twierdziła, że co to z Ziółkowskim 5 rund to co to za argument. Właśnie... Prosty argument, ale skuteczny.
Ale co tam... Tsarukyan to lokata była :wink:

Bo była. wystarczyło załadować np. w trójkach Ormianina gdy był po 1,95, a potem grać odbitkę na Gamera, w zależności od opcji kontrującej wychodził sumarycznie kurs 1,4 wzwyż na czysto.
 
Nie wiem po co te wszystkie wypominki
To jest MMA wszystko może się zdarzyć
Nie pierwszy raz mamy kontrowersyjny wynik walki
Nie zdziwi mnie jak za tydzień będzie kolejna kontrowersja i Holloway wygra 48-47
 
Nie wiem po co te wszystkie wypominki
To jest MMA wszystko może się zdarzyć
Nie pierwszy raz mamy kontrowersyjny wynik walki
Nie zdziwi mnie jak za tydzień będzie kolejna kontrowersja i Holloway wygra 48-47
Jakie tam wypominki przeciez Evo wie doskonale ze tylko wała ciagne, jak zwykle :beczka:
Raz sie przegrywa, a raz sie przegrywa
:conorsalute:
 
Interesujące prognozy Panowie , na moje oko walka rozstrzygnie się w rundach 4-5 bądź na punkty , faworytem słusznie Tsarukyan ale też uważam że 3.5 na Gamrota to lekka przesada.. Tsarukyan przez Ground &Pound ? Gamrot przez poddanie w 5 rundzie ? A może Tsarukyan przez decyzję ? Całkiem możliwe , ja polecę natomiast w coś bardziej pewnego :
Weszło lekko
 

Attachments

  • Screenshot_20220626-200351-061.png
    Screenshot_20220626-200351-061.png
    40.3 KB · Views: 64
Back
Top