UFC Fight Night: Tsarukyan vs. Gamrot (25.06.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1655143958860.png


 
Co ten Gamer ma na Tsarukyana??? I kogo wgl Mateusz pokonał pokroju Ormianina??
Gamer poprawił stójke, ma dobre bjj, według mnie lepsze. Dochodzi do tego kondycja sprawdzona na 5 rund, czego nie można powiedzieć o Tsarukyanie. Oczywiście, że Gamrot nie będzie miał latwej przeprawy, ale gadanie, że Tsarukyan to łatwy pieniądz jak wielu mówi to trochę oderwanie od rzeczywistości.
 
Gamer poprawił stójke, ma dobre bjj, według mnie lepsze. Dochodzi do tego kondycja sprawdzona na 5 rund, czego nie można powiedzieć o Tsarukyanie. Oczywiście, że Gamrot nie będzie miał latwej przeprawy, ale gadanie, że Tsarukyan to łatwy pieniądz jak wielu mówi to trochę oderwanie od rzeczywistości.
Zauważyłem że często jesteś zaślepiony tak zwanym patriotyzmem (w bukmacherce bycie "patrotą" to duża wada) bardzo nie lubisz jak ktoś stawia przeciwko Polakom bądź Polsce. Nawet ostatnio odradzałeś mi Belgów w meczu z Polską która nie miała prawa nawet zremisować tego meczu a to nie pierwszy taki przypadek.
 
Zauważyłem że często jesteś zaślepiony tak zwanym patriotyzmem (w bukmacherce bycie "patrotą" to duża wada) bardzo nie lubisz jak ktoś stawia przeciwko Polakom bądź Polsce. Nawet ostatnio odradzałeś mi Belgów w meczu z Polską która nie miała prawa nawet zremisować tego meczu a to nie pierwszy taki przypadek.
Z Holendrami też nie miała prawa... :jimcarrey:
 
Tsarukyan - już wcześniej wspominałem dlaczego. Mimo wszystko po 1.65 jeszcze pograłem, po aktualnym 1.48 już nie.
Curtis - Curtis go ubije doświadczeniem. Wymęczy Veire i tyle.
Morozov - wydaje mi się być lepszym i bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Paiva.

Underdog:
Kelleher

Zawodnicy którzy moim zdaniem wygrają, ale osobiście raczej nie pogram w związku z niskim kursem:
Ulanbekov
Nurmagomedov
Rakhmanov

Czekam na kurs:
Buys vs Durden - walka zakończy się przed czasem
 
U mnie Tsarukyan pograny jeszcze jak byl po @1.95 i zaluje ze nie dogralem wiecej po takim kursie. Ja akurat nigdy nie bylem fanem Gamrota. Mimo, ze zrobil jakis progres, to dalej uwazam sie jest mocno przeceniany, zwlaszcza przez krajowych kibicow.
 
Zauważyłem że często jesteś zaślepiony tak zwanym patriotyzmem (w bukmacherce bycie "patrotą" to duża wada) bardzo nie lubisz jak ktoś stawia przeciwko Polakom bądź Polsce. Nawet ostatnio odradzałeś mi Belgów w meczu z Polską która nie miała prawa nawet zremisować tego meczu a to nie pierwszy taki przypadek.
Akurat w piłce różne rzeczy bywają. Polska też nie miała prawa zremisować z Holendrami, którzy zjedli Belgów a zremisowali, więc tu nie patrzyłem patriotycznie. Tak samo nie patrze na walkę Gamera. Uważam po prostu, że Gamrot da wyrównana walkę i być może wygra Tsarukyan, ale czy to będzie lokata jak dla niektórych tego bym nie powiedział.
 
Z Holendrami też nie miała prawa... :jimcarrey:
Jak widać po wyniku - jednak miała. Korekty Michniewicza po meczu z Belgią + mnóstwo szczęścia.

Akurat w piłce różne rzeczy bywają. Polska też nie miała prawa zremisować z Holendrami, którzy zjedli Belgów a zremisowali, więc tu nie patrzyłem patriotycznie. Tak samo nie patrze na walkę Gamera. Uważam po prostu, że Gamrot da wyrównana walkę i być może wygra Tsarukyan, ale czy to będzie lokata jak dla niektórych tego bym nie powiedział.
W każdym sporcie różne rzeczy bywają. Trzeba wiedzieć w którym momencie ładować na daną drużynę/zawodnika a w którym odpuścić. Dlatego zawsze mnie śmieszą ludzie którzy piszą po porażce jakiegoś zawodnika że już nigdy na niego nie postawią, a wystarczy poczekać na dogodne stylistycznie zestawienie.

Mecz Belgia-Polska a mecz Holandia-Polska to zupełnie dwie inne bajki. Belgia na musiku, musiała wygrac po blamażu u siebie z Holendrami natomiast Holandia z Polską nie musiała nic, mieli 6 punktów - różnica w motywacji. Choć jeśli ktoś oglądał to wie że ylko cud uratował Polaków przed porażką.
Piszę to nie ze względu na to że uważam iż Gamrot przegra ponieważ nie mam jeszcze zdania na temat tej walki - nie analizowałem, a dlatego że zauważyłem u ciebie tendencje nadmiernego patriotyzmu. Bez złośliwości.
 
Gamer poprawił stójke, ma dobre bjj, według mnie lepsze. Dochodzi do tego kondycja sprawdzona na 5 rund, czego nie można powiedzieć o Tsarukyanie. Oczywiście, że Gamrot nie będzie miał latwej przeprawy, ale gadanie, że Tsarukyan to łatwy pieniądz jak wielu mówi to trochę oderwanie od rzeczywistości.
5 rund??mowisz o walce z Ziółkowski?? No faktycznie ta walka Gamer się nie popisał była dosyć bliska, nie było przepaści inna sprawa że minęło dużo czasu i Gamrot zrobił spory postęp
 
Back
Top