UFC Fight Night: Tsarukyan vs. Gamrot (25.06.2022)

Curtis + Abdouraguimov
Stawka: 150 zl
Możliwa wygrana: 294,36 zł

Gamrot + Buys vs Durden dec-nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 400,40 zł

Demopoulos + Moises + Rakhmanov
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 140, 18 zł

Gamrot vs Tsarukyan koniec 1rd - nie + Moises vs Giagos koniec 1rd - nie + Kornilov
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 203,28 zł
 
Moises
Tsarukyan po 1.9 na długim
Magny - Nomad nie skończy się w 1 rundzie.
Coś takiego naskorbałem a z luźnych to Baudot, i Durden.
@Karwantes pograłeś coś ciekawego może wartego uwagi?
 
Jak dla mnie wygrał Tsarukyan ale walka była bardzo równa mogła pójść w dwie strony. Zadecydowały obalenia Gamera
 
Rakhmanov + Law + Sabatello
Stawka: 300 zł
Możliwa wygrana: 583,44 zł

Mousasi + Brennan + Nurmagomedov + Wade
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 312,84 zł

Goltsov + Loughnane + Tokov + Law
Stawka: 180 zł
Możliwa wygrana: 300,96 zł

Wade + Rakhmanov + Mousasi
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 299,64 zł

Barzola + Goltsov + Pettis
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 191,84 zł


Morozov + Gamrot + Brennan + Loughnane
Stawka: 20 zł
Możliwa wygrana: 116,51 zł

Rakhmanov + over 1,5 minuty + Nurmagomedov + over 1,5 minuty + Tsarukyan wygra przez tko/ko - nie
Stawka: 1000 zł
Możliwa wygrana: 1733,60 zł

Curtis + Abdouraguimov
Stawka: 150 zl
Możliwa wygrana: 294,36 zł


Tokov + Loughnane + Abdouraguimov + Kornilov
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 223,52 zł

Buys + Poddanie + Powyżej 5,5 minuty
Stawka: 5 zł
Możliwa: 39,60 zł

Maness vs Nurmagomedov koniec w 1rd/nie + Moises decyzja
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 111,67 zł

Curtis + TKO/KO + Powyżej 5,5 minuty + Abdouraguimov + Wade
Stawka: 20 zł
Możliwa: 122,50 zł


Gamrot + Buys vs Durden dec-nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 400,40 zł

Demopoulos + Moises + Rakhmanov
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 140, 18 zł


Gamrot vs Tsarukyan koniec 1rd - nie + Moises vs Giagos koniec 1rd - nie + Kornilov
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 203,28 zł



+ 300,05 zł

ps. Dla tych, którzy się śmiali, zdrówko ! :conorsalute: :cool:
 
Screenshot_20220626-073730_forBET.jpg



Brawo Gamer, choć osobiście punktowałem 48-47 dla Armana :beczka:
 
Ja jestem nawet zadowolony bo w odpowiednim czasie się przebudziłem i postawiłem na naszego gdzie Tsarukyana zamykał ponad 1000 i zwracam honor jednak te 5 rundowe pojedynki dały trochę Mateuszowi od 3 rundy widać było że jest świeższy ..w 3 rundowym pojedynku nie miałby szans
 
Tsarukyan - już wcześniej wspominałem dlaczego. Mimo wszystko po 1.65 jeszcze pograłem, po aktualnym 1.48 już nie.
Curtis - Curtis go ubije doświadczeniem. Wymęczy Veire i tyle.
Morozov - wydaje mi się być lepszym i bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Paiva.

Underdog:
Kelleher

Zawodnicy którzy moim zdaniem wygrają, ale osobiście raczej nie pogram w związku z niskim kursem:
Ulanbekov
Nurmagomedov
Rakhmanov


Czekam na kurs:
Buys vs Durden - walka zakończy się przed czasem
Cieszy zwycięstwo Mateusza. Pewnie sporo osób pograło po @3 bo taki kurs jak najbardziej był do gry na kontrę. Ogólnie dla mnie najlepiej wyszedł bet z wczoraj, że walka Buys vs Durden zakończy się przed czasem @2.2 to było złoto biorąc pod uwagę ich style walki
 
Rakhmanov + Law + Sabatello
Stawka: 300 zł
Możliwa wygrana: 583,44 zł

Mousasi + Brennan + Nurmagomedov + Wade
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 312,84 zł

Goltsov + Loughnane + Tokov + Law
Stawka: 180 zł
Możliwa wygrana: 300,96 zł

Wade + Rakhmanov + Mousasi
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 299,64 zł

Barzola + Goltsov + Pettis
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 191,84 zł


Morozov + Gamrot + Brennan + Loughnane
Stawka: 20 zł
Możliwa wygrana: 116,51 zł

Rakhmanov + over 1,5 minuty + Nurmagomedov + over 1,5 minuty + Tsarukyan wygra przez tko/ko - nie
Stawka: 1000 zł
Możliwa wygrana: 1733,60 zł

Curtis + Abdouraguimov
Stawka: 150 zl
Możliwa wygrana: 294,36 zł


Tokov + Loughnane + Abdouraguimov + Kornilov
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 223,52 zł

Buys + Poddanie + Powyżej 5,5 minuty
Stawka: 5 zł
Możliwa: 39,60 zł

Maness vs Nurmagomedov koniec w 1rd/nie + Moises decyzja
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 111,67 zł

Curtis + TKO/KO + Powyżej 5,5 minuty + Abdouraguimov + Wade
Stawka: 20 zł
Możliwa: 122,50 zł


Gamrot + Buys vs Durden dec-nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 400,40 zł

Demopoulos + Moises + Rakhmanov
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 140, 18 zł


Gamrot vs Tsarukyan koniec 1rd - nie + Moises vs Giagos koniec 1rd - nie + Kornilov
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 203,28 zł



+ 300,05 zł

ps. Dla tych, którzy się śmiali, zdrówko ! :conorsalute: :cool:
Nie chodzilo o typy Mordo, tylko o to zebys nie przepierdalal tysiaczka po przejebaniu 700. Gratki :conorsalute:
 
Ja jestem nawet zadowolony bo w odpowiednim czasie się przebudziłem i postawiłem na naszego gdzie Tsarukyana zamykał ponad 1000 i zwracam honor jednak te 5 rundowe pojedynki dały trochę Mateuszowi od 3 rundy widać było że jest świeższy ..w 3 rundowym pojedynku nie miałby szans
Miałby szansę, tylko Polak zawalczyl mądrze. Na 3 rundy to w 1 rundzie już by szedł grubiej po zapasy i też by to wygrał.
 
Nie chodzilo o typy Mordo, tylko o to zebys nie przepierdalal tysiaczka po przejebaniu 700. Gratki :conorsalute:
Gdybym nie miał nic pewnego w miarę na ufc to bym za 1000 zł tego nie grał. Okazał się łatwy pieniądz dlatego taka stawka poszła.
 
Ogladalem ta walke z zupelnie neutralnym nastawieniem, bo kupon z Tsarukyanem upierdolil wczesniej tygrys Mankowski, a po skorygowanych kursach juz nie bylo value, zeby to ponawiac, ale imo 48-47 dla Tsarukyana. Decyzja to zaden walek, nie raz bywaly bardziej kontrowersyjne, a walka byla stosunkowo bliska, ale wg mnie Mateusz ja jednak przegral. Mimo wszystko cieszy mnie ze Polak notuje zwyciestwo i czekam na kolejne zestawienie Gamera. Zeby nie bylo ze tylko ja to tak widzialem:

1656223035408.png
 
Miałby szansę, tylko Polak zawalczyl mądrze. Na 3 rundy to w 1 rundzie już by szedł grubiej po zapasy i też by to wygrał.
Jakby były 3 rundy to by przegrał zdecydowanie. Dopóki rywal miał siły to niestety Mateusz odstawał w stójce i nie mógł wiele zrobic przy probach obalen. Na szczęście dla nas było 5 rund.
 
Ogladalem ta walke z zupelnie neutralnym nastawieniem, bo kupon z Tsarukyanem upierdolil wczesniej tygrys Mankowski, a po skorygowanych kursach juz nie bylo value, zeby to ponawiac, ale imo 48-47 dla Tsarukyana. Decyzja to zaden walek, nie raz bywaly bardziej kontrowersyjne, a walka byla stosunkowo bliska, ale wg mnie Mateusz ja jednak przegral. Mimo wszystko cieszy mnie ze Polak notuje zwyciestwo i czekam na kolejne zestawienie Gamera. Zeby nie bylo ze tylko ja to tak widzialem:

View attachment 40340
49 - 46 Tsarukyan
50 - 45 Tsarukyan

Hahahaha :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
 
Ogladalem ta walke z zupelnie neutralnym nastawieniem, bo kupon z Tsarukyanem upierdolil wczesniej tygrys Mankowski, a po skorygowanych kursach juz nie bylo value, zeby to ponawiac, ale imo 48-47 dla Tsarukyana. Decyzja to zaden walek, nie raz bywaly bardziej kontrowersyjne, a walka byla stosunkowo bliska, ale wg mnie Mateusz ja jednak przegral. Mimo wszystko cieszy mnie ze Polak notuje zwyciestwo i czekam na kolejne zestawienie Gamera. Zeby nie bylo ze tylko ja to tak widzialem:

View attachment 40340
45-50 to chyba przed tv siedzial i walil. konia pod armana, odklejony dobrze gosc
 
Ogladalem ta walke z zupelnie neutralnym nastawieniem, bo kupon z Tsarukyanem upierdolil wczesniej tygrys Mankowski, a po skorygowanych kursach juz nie bylo value, zeby to ponawiac, ale imo 48-47 dla Tsarukyana. Decyzja to zaden walek, nie raz bywaly bardziej kontrowersyjne, a walka byla stosunkowo bliska, ale wg mnie Mateusz ja jednak przegral. Mimo wszystko cieszy mnie ze Polak notuje zwyciestwo i czekam na kolejne zestawienie Gamera. Zeby nie bylo ze tylko ja to tak widzialem:

View attachment 40340
Ta chyba 4 runda dyskusyjna bo Arman mial wiecej trafionych ciosow, tym backfistem przewrocil Mateusza, ale pozniej Gamer zajebiscie wjechal w niego zapasami i zdobyl dominujaca pozycje - do punktowania w sumie w obie strony :zakręcony:
 
Back
Top