UFC Fight Night: Tsarukyan vs. Gamrot (25.06.2022)

Interesujące prognozy Panowie , na moje oko walka rozstrzygnie się w rundach 4-5 bądź na punkty , faworytem słusznie Tsarukyan ale też uważam że 3.5 na Gamrota to lekka przesada.. Tsarukyan przez Ground &Pound ? Gamrot przez poddanie w 5 rundzie ? A może Tsarukyan przez decyzję ? Całkiem możliwe , ja polecę natomiast w coś bardziej pewnego :
 

Attachments

  • Screenshot_20220624-194428-779.png
    Screenshot_20220624-194428-779.png
    27.3 KB · Views: 107
Tsarukyan nie wytrzyma kondycyjnie moim zdaniem 5 rund do tego lekceważenie gościa, który ogarnia dobrze bjj i stojkowo wygląda lepiej niż za KSW to trochę według mnie brak szacunku dla Mateusza. Oczywiście Tsarukyan to kocur, ale ta walka będzie baaaardzo bliska.
Tutaj fajnym wyborem może okazać się ten że walka zakończy się przez decyzję @1.82 lub bezpieczniej +3.5 @1.50. Gamrot wywarł na mnie duże wrażenie pod względem reakcji i ogólnopojętej defensywy stójkowej, defensywne bjj też na wysokim poziomie. Po drugiej stronie Tsarukyan który raczej nie powinien obawiać się mocy ciosu Gamrota ponieważ jego siła rażenia moim zdaniem nie jest duża, parterowo-kulankowo też powienien dawać sobie radę widząc jakie problemy w UFC miał Mateusz z utrzymywaniem swoich przeciwników na ziemi.
 
Tutaj fajnym wyborem może okazać się ten że walka zakończy się przez decyzję @1.82 lub bezpieczniej +3.5 @1.50. Gamrot wywarł na mnie duże wrażenie pod względem reakcji i ogólnopojętej defensywy stójkowej, defensywne bjj też na wysokim poziomie. Po drugiej stronie Tsarukyan który raczej nie powinien obawiać się mocy ciosu Gamrota ponieważ jego siła rażenia moim zdaniem nie jest duża, parterowo-kulankowo też powienien dawać sobie radę widząc jakie problemy w UFC miał Mateusz z utrzymywaniem swoich przeciwników na ziemi.
+ 2.5 jest za 1.55 na Betclicu
 
Jak w pierwszym poście, Buys vs Durden - jeden i drugi sporo przegranych przed czasem oraz sporo odprawień. @1.85 walka zakończy się przed czasem.
 
jeśli chodzi o kursy, to podwyższony jest na Armana Tsarukyana. do 1.55 w ewinner. trzeba wybrać z zakładki Wielkie Kursy. na podstawe do dubla już się nadaje.
 
Back
Top