UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt (22.05.2021)

Chinka zostanie przeleżana i przegra splitem, dla mnie 50/50, dlatego Esparza. Kupon 4fun typowo, dograny do gali za kilka złotych żeby się lepiej oglądało, jak się Babilon skończył.
Tylko chinka nie powinna dać się łatwo obalić, liczę, że nad tym pracowała i wypunktuje w stójce
 
Ramos przyznał że wiedział żeby przygotować się zapaśniczo bo śledził Instagram rywala.

Widzicie, nawet sami zawodnicy się szpiegują w social mediach, korzystajcie z tego. :lol:
 
Ramos przyznał że wiedział żeby przygotować się zapaśniczo bo śledził Instagram rywala.

Widzicie, nawet sami zawodnicy się szpiegują w social mediach, korzystajcie z tego. :lol:
Obaj chuja pokazali, słaba walka, kondycyjnie tragedia. Spodziewałem się więcej, po jednym i drugim.
Pierwsza runda Ramosa przekrojowa i to by było na tyle.
 
Obaj chuja pokazali, słaba walka, kondycyjnie tragedia. Spodziewałem się więcej, po jednym i drugim.
Pierwsza runda Ramosa przekrojowa i to by było na tyle.

No Ja nie twierdzę że walka mega, zaznczam jedynie pół-żartem pół-serio że układał taktykę obserwując sociale rywala. :lol:
 
Raczej słuszna decyzja, bliska walka, ale 2 runda bezdyskusyjnie Dumont, pierwsza ze wskazaniem na Dumont i trzecia bliska ze wskazaniem na Spencer.
 

SHERDOG SCORES​

Jay Pettry scores the round: 10-9 Spencer (29-28 Spencer)
Ben Duffy scores the round: 10-9 Spencer (29-28 Spencer)
Tyler Treese scores the round: 10-9 Spencer (29-28 Spencer)

te mendy pod klatką nawet na swoją nie mogą dać
 

Za drobne taki jeszcze wszedł.
 
  • Like
Reactions: ;-)

szkoda trochę 12k, oby było więcej błędów, ale ujebana tylko stówka także przeżyje :baldwinwhiskey:
 
hmmm czyżby Tafa też ujebał? :lol:5x
 
Już mam wyjebane w tą galę, ostatni raz baby i ogórów z ciężkiej obstawiłem, miłego oglądania dalej Panowie.
 
Ale to jeszcze od cholery brakuje oprócz UFC :P
noo kilku zdarzeń typu 1.12 na to, że belgia i włochy wyjdą z grupy, ciekawe co nie wejdzie :putinlaugh: Jeśli po Bradze coś nie wejdzie to się zdziwię. :brainoverload:
 
Ale to jeszcze od cholery brakuje oprócz UFC :P
Dobra wiem, potem nie wejdzie over 1.5 w finale le i wybiorą Rudego jednak zamiast Lewandowskiego :mamed:
1621732996857.png
 
Back
Top