UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt (22.05.2021)

Po tej walce Big Ben
z 20 minut przerwy można sobie zrobić na coś :arab:
IMG_20210523_000305.jpg

Nie ma przerw, trzeba świętować kieliszkiem.
 
Przerwa np. na Eurowizję :bayan:

No Maltę stawiali na podium i jak dotąd 3 miejsce
poniżej 4 już chyba nie spadnie
 
W sumie pograłem taki kuponik 4fun i siedzi, dzięki za Łagunę @DavidMMA miałem już nie grać tej gówno gali babilon ale jednak to był złoty typ i utwierdziłeś w przekonaniu. :wink2:
Rothwell to akurat był tak oczywisty faworyt, że nawet ja jako laik pograłbym to na 100%.
 
W sumie pograłem taki kuponik 4fun i siedzi, dzięki za Łagunę @DavidMMA miałem już nie grać tej gówno gali babilon ale jednak to był złoty typ i utwierdziłeś w przekonaniu. :wink2:
Rothwell to akurat był tak oczywisty faworyt, że nawet ja jako laik pograłbym to na 100%.
W sumie nie siedzi bo jeszcze Juve w grze, ale życzę im wszystkiego najgorszego i mogę poświęcić tego tysiaka. :beczka:
 
Aha zapomniałem dodać, że ,,na piłce nie ma zysku" by ekspert @Karwantes aka postawię 4k na dzieciaka 19 lat z famemma - ekspert działu bukmacherskiego cohones. :mamed:
 
Młody jest, ma czas na walki z topem, ale póki gość trenuje z Taverdyanem, to ja się progresu nie spodziewam. Najbardziej prawdopodobna jest powtórka z Brunsona.
Wszystko się sprawdziło
 
Uff,


Ale łatwe zwycięstwo to nie było, szacun dla obu za dobrą walkę.
Cały przebieg szło przewidzieć. To była jak się okazało dość prosta walka do oceny, gdzie przebieg był przewidywalny. Edmen ma jeszcze czas, ale musi zacząć od zmiany teamu.
 
żałuję, że nie pograłem grubiej:childcry:
Ciesz się z tego co jest, mogłeś wejść grubiej a by przegrał i byś miał pretensje po co tak grubo.
Pamiętaj, gdyby człowiek wiedział, że się przewróci to by się położył :rutekajak:
 
Kurwa, tak czułem żeby grać Jacka :facepalm:


No nic, over Siaomi z Karlitą zamyka kupon. Jak to nie wjedzie to czas robić przerwę.
Nie ma co się załamywać. Zmień taktykę jak nie idzie. Też miałem kryzys, zmieniłem taktykę i jest o niebo lepiej, analizuje dużo + wezmę jakąś perełkę od Was i jakoś idzie.
Głowa do góry :)
 
No to teraz król niekonwencjonalnych kombinacji - Ramos. To może być fajna walka.
 
Nie ma co się załamywać. Zmień taktykę jak nie idzie. Też miałem kryzys, zmieniłem taktykę i jest o niebo lepiej, analizuje dużo + wezmę jakąś perełkę od Was i jakoś idzie.
Głowa do góry :)
Tragedii nie ma, na samym Babilonie wyszedł delikatny plus.
Typów nie powtarzam na kuponach, więc tragedii nie ma.
:robbie:
 
Wybacz, ale Chinka musi bo mi zamyka tez niezły kupon co prawda na 150 ale dla mnie dużo. Hehe, zobaczymy
Chinka zostanie przeleżana i przegra splitem, dla mnie 50/50, dlatego Esparza. Kupon 4fun typowo, dograny do gali za kilka złotych żeby się lepiej oglądało, jak się Babilon skończył.
 
Cały przebieg szło przewidzieć. To była jak się okazało dość prosta walka do oceny, gdzie przebieg był przewidywalny. Edmen ma jeszcze czas, ale musi zacząć od zmiany teamu.

No było do przewidzenia że zapasami Jack ugra, nie mniej walka dobra dla oka, było trochę zmian akcji. :wink2:
 
Ramosa się genialnie ogląda, niezależnie czy wygrywa czy przegrywa, przekrój technik u gościa jakie pokazał w samym UFC to jest coś niesamowitego.
Gdyby był bardziej efektywny w tym to juz w ogóle byłaby bajka
 
Back
Top