UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze (28.08.2021)

Moje obawy co do walki Lee vs Rodriguez rosną, bo pograłem Kevina i trochę mój entuzjazm spada ponieważ boje się tylko o jego kondycje i dla mnie ta walka będzie wyglądała tak, że albo Lee skontroluje go w parterze i tam podda albo ubije, albo Rodriguez będzie chciał za wszelką cene szukać nokautu bądź trzymać dystans i boksować i wziąć to decyzją, ale patrząc na to, że Perry obalał Rodrigueza a Kevin poddawał już takich jak Chiesa nie sądzę, żeby było inaczej i Rodriguez zostanie obalony. Stójka Kevina też nie wygląda na złą bo na moje jest przeciętna, ale defensywa stójkowa już jest gorsza.
Dla mnie Lee skontroluje w parterze i albo poddanie albo na punkty.
 
Słabe te UFC do gry ostatnio.
Zastanawiam się nad Battle @1.55. Fajnie wygląda w stójce poza tym że często walczy na wstecznym. Potrafi obalić, kondycja też przyzwoita.
 
No niestety bukmachersko ciezka rozpiska. Co gorsza kolejna (04.09) rowniez nie zachwyca
 
Moje obawy co do walki Lee vs Rodriguez rosną, bo pograłem Kevina i trochę mój entuzjazm spada ponieważ boje się tylko o jego kondycje i dla mnie ta walka będzie wyglądała tak, że albo Lee skontroluje go w parterze i tam podda albo ubije, albo Rodriguez będzie chciał za wszelką cene szukać nokautu bądź trzymać dystans i boksować i wziąć to decyzją, ale patrząc na to, że Perry obalał Rodrigueza a Kevin poddawał już takich jak Chiesa nie sądzę, żeby było inaczej i Rodriguez zostanie obalony. Stójka Kevina też nie wygląda na złą bo na moje jest przeciętna, ale defensywa stójkowa już jest gorsza.
Dla mnie Lee skontroluje w parterze i albo poddanie albo na punkty.
Tu się wszystko rozbije o kondycję Lee
 
Clipboard03.jpg
 
Ewidentnie jest pisane że Muradov jest w różnych kombinacjach to typ próbuje wmówić że ktoś go będzie solo zabijał :facepalm:

Po drugie nie po 1.20 a 1.25 :lol: będzie zabity
Gratulacje, masz mega pojęcie o MMA, trzeba się postarać, żeby ubić na takim kursie w różnych kombinacjach :applause: . Zabity po raz kolejny.
 
Tak jak się spodziewałem nie szło chyba wygrać na tej gali, jedynie co tutaj komuś zaufalem i wzielem 2 z contenderaco nie zawiodła no ale była mieszana z freakiem mma Brodnicka i poszło....
 
mi kupon za 100 spieprzył Di Chirico, ale na live tę stówkę odebrałem. więc UFC na 0, jakoś nie mogłem się wbić w tę galę i poszedłem spać
 
Back
Top