UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze (28.08.2021)

@Evo a Ty jak tam? Typujesz coś z tej gali? Jak widzisz walki te o których piszemy? Lee vs Rodri , Emmers vs Sabatini itd
 
Czemu Lee ?
A dlaczego Rodriguez?
Lee jest za słaby na top 5 w lekkiej ale ogrywa tych wszystkich prospekcików jest zdecydowanie wszechstronniejszy ma jebnięcie co pokazał z tym rybakiem....Gillespie
Choć moim zdaniem sprowadzi walkę do parteru i podda Rodrigueza
Nie patrz na rekord i passę porażek bo walczył z topem
 
Aby poddać to trzeba najpierw sprowadzić czy obalić. Murad za szybki za mobilny aby się na to złapał, kolejne Gerald nie ma dobrych zapasów. Po trzecie w stójce będzie rzeż :fro:
Słuchajcie fachowca
Może się skończyć jak z Chimaevem
Ko 1 runda
Szczęka Geralda jest bardzo krucha
 
Zgadzam się jest wszechstronniejszy ale wraca po dłuższej przerwie w której leczył kontuzje (o ile dobrze pamiętam wiązadeł kolana). Dodatkowo ma zmianę rywala.

Nie gram tego za jakieś szczególne pieniądze a kurs mi się wydalał atrakcyjny więc idę w stronę Rodrigueza.
 
Battle i Turcios zrobili na mnie mega wrazenie( bynajmniej Bryana nie obstawialem ze dojdzie tak daleko)
Dodatkowo dobieram Di Chirico,Lee i Turmana
Stawka 100pln , potencjalna wygrana 830

P.S. uwazajcie na Petroskiego, byl jednym z faworytow ale okazalo sie ze 1 runda jest kluczowa a pozniej naatepuje spompowanie i zajezdnia...
 
Z Finału Ultimate Fightera Tuffa
Battle 1.55
Turcios 1.5

Co myślicie o Brzeskim 1.53 na DWCS?
Urbina walczy w zastepstwie z Battlem , dodatkowo jest po ciezkim nokaucie, w finale powinien byc Treasn Gore ale kontuzja
 
Eee, ja tu widzę ze 4 bety.
Ja nie widzę nic "pewnego" do gry z tej gali. A za kursy typu 1.2 Muradov podziękuję - te zostawię fachowcom, żeby mieli co zabić i mogli podać tu tzw. Izydora.

Prawdopodobnie oleję tę galę.
Może zagram za drobne Chirico+Barboza, żeby się lepiej oglądało.
Są świetne bety kilka dni później i tam planuję uderzyć w dubla. Udostępnię na dniach.
 
Ja nie widzę nic "pewnego" do gry z tej gali. A za kursy typu 1.2 Muradov podziękuję - te zostawię fachowcom, żeby mieli co zabić i mogli podać tu tzw. Izydora.

Prawdopodobnie oleję tę galę.
Może zagram za drobne Chirico+Barboza, żeby się lepiej oglądało.
Są świetne bety kilka dni później i tam planuję uderzyć w dubla. Udostępnię na dniach.
Pewniaków to wiadomo, nigdy nie ma, a te 1.20 to ja też :olewam:
 
Ewidentnie jest pisane że Muradov jest w różnych kombinacjach to typ próbuje wmówić że ktoś go będzie solo zabijał :facepalm:

Po drugie nie po 1.20 a 1.25 :lol: będzie zabity
 
Z resztą karty moze byc problem, ale mozna sprobowac napisac. Przy okazji dodali LFA, Invicte i Fury FC
Ja nacieram na nich bo petardy są w pozostałych zestawieniach których nie wystawili.

Wszystkie pozostałe karty są w całości a ACA niecała połowa karty :facepalm:
 
Barboza nie wygra tego w pięciu rundach z takim młodym kotem
Czas pokaże, Chikadze strikersko nie będzie groźny, jego główny atut to nogi, a tymi operuje gorzej niż Barboza, moim zdaniem raczej nie da rady narzucić presji na Edsona - zapasów też nie ma żeby przeleżeć. Ostatecznie odpuściłem, ale faworyzuję Brazylijczyka.
 
Czas pokaże, Chikadze strikersko nie będzie groźny, jego główny atut to nogi, a tymi operuje gorzej niż Barboza, moim zdaniem raczej nie da rady narzucić presji na Edsona - zapasów też nie ma żeby przeleżeć. Ostatecznie odpuściłem, ale faworyzuję Brazylijczyka.
To już nie jest ten Edson co kiedyś
Zostało tylko nazwisko
Ja też to odpuszczam
 
@barthez01 ten Emmers ma chyba bazę zapaśnicza o ile się nie mylę ??
Nie tylko. W stójce trafia czysto nie na oślep patrząc na jego ostatnie walki to mądrze je rozgrywa. Jeśli chodzi o próby obaleń i ogólnie zapasy to wygląda solidnie. Dla mnie Emmers to powinien wygrać bez problemu. Wypunktuje to. Sabatini gdzie może ugrać to jedynie parter, ale najpierw musi obalić z czym będzie miał problem. Jamal go w stójce rozklepie, ale to moja opinia tylko ;)
 
poszło coś takiego
21AE00AD-FA64-4DB4-A49C-F7C520B21F0B.jpeg
 
Back
Top