UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze (28.08.2021)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1629718634392.png



 
Widzę, że Abdul już z innym przeciwnikiem. Szkoda bo tam był potencjał na dobry kurs.

Mimo to Di Chirico wygra.

Można tu skleić mały tripel prematch
 
Widzę, że Abdul już z innym przeciwnikiem. Szkoda bo tam był potencjał na dobry kurs.

Mimo to Di Chirico wygra.

Można tu skleić mały tripel prematch
Czemu Włoch ??
Rusek ma dobre zapasy( ale jak na 84 jest malutki, powinien bić się w 77)
 
Panowie jest prośba kto może niech napisze majla do fortuny żeby dodali ACA127, jest tam kilka petard jak pomożecie to podziele się po koniec tygodnia.
 
Ja Muradova odpuściłem tylko ze względu na kurs i uważam, że Gerald może go poddać bo to potrafi, aczkolwiek wiadomo faworyt Muradov.
 
Ja Muradova odpuściłem tylko ze względu na kurs i uważam, że Gerald może go poddać bo to potrafi, aczkolwiek wiadomo faworyt Muradov.
Niske sa szanse, bo muradov nie bedzie chcial obalac geralda, a watpie zeby na odwrot tak bylo z powodzeniem.
 
Bo jest bardziej kompletnym zawodnikiem, parterowo o półkę wyżej i zmiecie Rodrigueza w tej płaszczyźnie a nie zdziwie się również jak go w stójcę znokatuje jakimś kopnięciem jak Gillespiego.
Niby tak ale wraca po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Nie byłbym tak optymistycznie nastawiony do jego wygranej a tym bardziej na próbę rozgrywania tej walki w stójce. Ja sam jakis czas temu pograłem Roda ale po 2,3
 
Rodrigez to bum jakich mało, przegrał z Meekiem i męczył się 15 minut z Perrym...

Lee jest kilka poziomów wyżej, jedynie ta kondycja mnie powstrzymuje na postawienie na niego.

Może zobaczymy na live.
 
Aby poddać to trzeba najpierw sprowadzić czy obalić. Murad za szybki za mobilny aby się na to złapał, kolejne Gerald nie ma dobrych zapasów. Po trzecie w stójce będzie rzeż :fro:
Też prawda, może zbyt ostrożnie do tego podszedłem a Muradov ma dobre TDD więc tak jak mówisz wygra lekko bo w stójce to dwa różne światy
 
Ale to nie poprawia sytuacji Lee, jak to ma być loteria, któremu szybciej padnie cardio to lipa.
Umiętnosciami Andrzejku go porobi. Nawet jeśli miałby spuchnąć Lee w trzeciej rundzie w co wątpię, ale gdyby, to i tak pierwsza i druga wygra bo przeleży Rodrigueza albo podda i taki będzie finał na moje.
 
Back
Top