UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze (28.08.2021)

A Ty jak widzisz walkę Lee vs Rodriguez? Ja już pograłem Lee, ale z ciekawości jestem opinii Twojej.
Ja szczerze mówiąc nie podzielam entuzjazmu z kevinem lee
-gość wraca po operacji dwóch kolan
-jest mniejszy od Rodrigueza
-wraca po sporej przerwie
Według mnie Daniel to może ugrać i zastanawiam się czy go nie postawić.
 
Ja szczerze mówiąc nie podzielam entuzjazmu z kevinem lee
-gość wraca po operacji dwóch kolan
-jest mniejszy od Rodrigueza
-wraca po sporej przerwie
Według mnie Daniel to może ugrać i zastanawiam się czy go nie postawić.
A Martineza grałeś po konkretnej analizie czy po prostu uznałeś że bez niespodzianki będzie i postawiłeś?
 
Ja szczerze mówiąc nie podzielam entuzjazmu z kevinem lee
-gość wraca po operacji dwóch kolan
-jest mniejszy od Rodrigueza
-wraca po sporej przerwie
Według mnie Daniel to może ugrać i zastanawiam się czy go nie postawić.
Obserwowałem Lee i jego portale społecznościowe i widać po nim że jest w mega formie takiej jak dawniej, a umówmy się Rodriguez nikogo konkretnego nie pokonał.
 
Osobiście za mega drobne dorzuciłem Rodriguez a do tripla od @Evo :
Jak wspomniał @99picks za Rodriguezem przemawia głównie różnica warunków, dwa kontuzjowane kolana Kevina, długa przerwa, i kiepska kondycja Lee. Walka 50/50 dlatego spróbuję underdoga.

Barboza różnica w poziomie przeciwników jest druzgocącą, doświadczenie w oktagonie oraz na dystansie 5 rund również. Giga walczy z kontry i ma dosyć szeroki rozstaw nóg co przy kopnięciach Barbozy może się źle dla niego skończyć. Edson w nowej wadze wygląda świetnie jak wspomniał @Evo . Wytrzymał ciosy mocno bijącego Burgosa, co znowu daje powód by iść w stronę zakładu na Barboze, który chyba jest jednym z najlepszych technicznie uderzaczy w UFC. Biorąc pod uwagę jakość przeciwników w rekordach, kurs 1.9 jest niezwykle atrakcyjny.
 
Śmieszy mnie jak ktoś papuguje conora nazywając bumem kogoś kto walczy w największej organizacji na świecie. Bumami na tle tych zawodników jesteśmy my a Rodriguez co najwyżej może być przeciętnym zawodnikiem.
Od stawiania na Kevina powinna was wyleczyć jego chujowa kondycja tym bardziej z zawodnikiem wykazującym tak dużą aktywnością w klatce jak Daniel. Uważam że Kevin może przeleżeć Rodrigueza ale złamanego grosza bym na to nie położył.
 
Śmieszy mnie jak ktoś papuguje conora nazywając bumem kogoś kto walczy w największej organizacji na świecie. Bumami na tle tych zawodników jesteśmy my

ezgif-2-61953f440cce-gif.25395
 
Przejrzałem jeszcze raz rozpiskę i nic nie dogrywam z tej gali. Jeden kupon zamyka Di Chirico + Muradov i tyle.
Co do Main Eventu, trochę na przekór rozsądkowi, myślę, że Barboza skończy Chikadze w 4 lub 5 rundzie, ale omijam to starcie.
Może wrzucę jedynie na jakąś taśmę czysto 4fun. GL
 
Przejrzałem jeszcze raz rozpiskę i nic nie dogrywam z tej gali. Jeden kupon zamyka Di Chirico + Muradov i tyle.
Co do Main Eventu, trochę na przekór rozsądkowi, myślę, że Barboza skończy Chikadze w 4 lub 5 rundzie, ale omijam to starcie.
Co do Main Eventu uważam podobnie, sądze że Chikadze nie ma dobrego cardio na 5 rund i jeśli nie trafi czymś cięzkim brazylijczyka w pierwszych 3 rundach to polegnie.
 
Co do Main Eventu uważam podobnie, sądze że Chikadze nie ma dobrego cardio na 5 rund i jeśli nie trafi czymś cięzkim brazylijczyka w pierwszych 3 rundach to polegnie.
Pograłem taśmę 4fun za drobne, gdzie wrzuciłem zdarzenie, że Barboza wygra walkę w 5 rundzie po kursie @21 :)
A jak będzie zobaczymy...
 
Jak wyżej zgadzam się. Osobiście spróbowałem walka zakończy się przed czasem Barboza vs Giga @1.9 oraz w walce Muradova @1.31. 5 rund to wystarczająco dużo by wykończyć zmęczonego giga i zabezpieczenie przed nokautem w 1-3 rundzie kiedy Chikadze ma największe szanse.
 
Aż dziwne, że Barboza schodził wagę niżej, widać, że nadal zrzuca sporo, ale mniejsze odwodnienie powinno mieć na niego dobry wpływ.

Rodriguez będzie sporo większy od Kevina. Osobiście spróbuję chociaż najbezpieczniej byłoby zagrać live i zobaczyć czy Kevin będzie w stanie sprowadzić.

 
Edson forma kozak, dawno go takiego nie widziałem ale szacunek czikadxe się należy pewnie będzie dobra bitka.. Z tego co opowiadał zawsze Gamer to największe wrażenie w ATT jeżeli chodzi o skills i stojke robił na nim wl
Asnie trochę mimo wszystko niedoceniany Edson... Chyba pójdę w jego kierunku
 
Mialem juz nie ruszac UFC, ale po przemysleniu dorzucilem jeszcze za polowe stawki win Barbozy, podbijajac lekko Muradovem i Salamonem. GL

:conorsalute:
 
Back
Top