UFC Fight Night 91- kursy, dyskusje

Ej wiecie dlaczego teraz McDonald i lineker są po 1.9 ? Jeszcze z godzinę temu McDonald był po 2.4
 
nachlał sie wódy pewnie," mężczyzna musi mieć jakieś skłonności, bo inaczej za babami lata"
To jest kurwa jakies fatum Smolke mozna bylo spokojnie grac to zasralo mi sie jakiegos ruska grac nawet nie ogarnalem ze taka dluga przerwe mial i kontuzje. Odchodze z forum do grudnia bo wstyd ostatni raz na bispingu wygralem
 
To jest kurwa jakies fatum Smolke mozna bylo spokojnie grac to zasralo mi sie jakiegos ruska grac nawet nie ogarnalem ze taka dluga przerwe mial i kontuzje. Odchodze z forum do grudnia bo wstyd ostatni raz na bispingu wygralem
Człowieku co ja mam powiedzieć, od Zagrzebia do UFC tego co Thompson walczył nic nie wygrałem
 
A więc
 

Attachments

  • Screenshot 2016-07-14 05-17-25.jpg
    Screenshot 2016-07-14 05-17-25.jpg
    55.5 KB · Views: 100
Panowie betsafe za splita nie wypłaca hajsu?
Bo złodzieje nie zaliczyły mi wygranej Daniela ...
 
Panowie betsafe za splita nie wypłaca hajsu?
Bo złodzieje nie zaliczyły mi wygranej Daniela ...
Majority, a stawiałeś Daniela czu Daniela dec czy co?I oznaczyli ci jako przegrany czy może jeszcze nie rozliczyli?Jak jako przegrany, to chyba nic tylko napisać
 
Majority, a stawiałeś Daniela czu Daniela dec czy co?I oznaczyli ci jako przegrany czy może jeszcze nie rozliczyli?Jak jako przegrany, to chyba nic tylko napisać
Stawiałem na zwycięstwo po prostu, oznaczyli jako LOST.
 
Też mam singla na Omielańczuka jako LOST ... :bad:

Jebany Betsafe, od rana sie z nimi użerać o swoje pieniądze, gardzę
 
+251 zł.
Szkoda, że Noke za stówę dosłałem, a ten klepie sekunde przed gongiem... wtf.

Jak tam Ferguson panowie? :D
 
A mi Majority Daniela zaliczyli jako splita :) Na gali -19

@Pietagoras gdzie można dorwać zakłady tego typu?

Lineker vs McDonald ( będzie próba poddania ) @2.10

Jedna z walk na karcie głównej zakończy się splitem @6.00

Sory, że teraz, ale dopiero rano przeczytałem Twojego posta. Takie zakłady oferuje betictor, nie wiem jednak, czy ożna grać w Polsce.
 
Back
Top