UFC Fight Night 91- kursy, dyskusje

Moje zakłady:

Lineker + Oleinik @2.21

Lineker vs McDonald ( będzie próba poddania ) @2.10

Jedna z walk na karcie głównej zakończy się splitem @6.00
 
ej panowie , ten Pfister to taki wacek , że szkoda gadać . Holtzman go przemieli i chuj . Nie warto , nie polecam
 
Doszła jeszcze tasma:
Nakamura+Daniel+smolka
Alvey+Holtzman+Smolka+Ferguson+Lineker
 
Myślicie, że jest szansa że Fergusson go nie skończy, bo myślę Fergusson itd
Moim zdaniem mała, typ nie prezentuje niczego ciekawego. Do tego walczy dosłownie raz na rok i przyjmuje dużo na japę nawet od przeciętniaków.
 
Dziurawa garda ale co z tego jak nikt go nie skończył ciosami, nawet Barboza nie dał rady to co dopiero Vanatta.

Barboza nigdy nie słynął z mocnego ciosu - co prawda ostatnio mocno poprawił boks, ale nadal jego główną bronią są kopnięcia. Vannata akurat pierdolnąć potrafi, co w połączeniu z prawdopodobnym zlekceważeniem rywala przez Fergusona jest mocno kuszące po kursie 17.00. El Cucuy w prawie każdej walce jest w kłopotach, a ile można polegać na szczęce? Nie takie cwaniaki padały - choćby w tym tygodniu Sanchez.
 
Na osiem walk trzy razy znokautował swoich rywali, w dodatku same ogóry Ci jego rywale. Tak więc bez przesady że taki zabójca z Vannaty. Ferguson ogarnie go na lajcie ;)
 
Dorzuć jeszcze Omielańczuka, Linekera i Holtzmana.

A po gali napisz, że nienawidzisz siebie.
Ja bym jeszcze dorzucił kilka walk z przyszłych gal. Jak szaleć to szaleć.

Michi cytat dla ciebie:
"Investing should be more like watching paint dry or watching grass grow. If you want excitement, take $800 and go to Las Vegas."
 
Dorzuć jeszcze Omielańczuka, Linekera i Holtzmana.

A po gali napisz, że nienawidzisz siebie.
Jeżeli do Nakamury czy Smolki(tego co ostatni przed Fergussonem) możliwe, że zamknę o ile nie będę spał, bo jutro wyniki rekrutacji popołudniu to bym sobie pospał ile się da.
Ja bym jeszcze dorzucił kilka walk z przyszłych gal. Jak szaleć to szaleć.

Michi cytat dla ciebie:
"Investing should be more like watching paint dry or watching grass grow. If you want excitement, take $800 and go to Las Vegas."
Tłumaczenie rozumiem, ale jakoś nie kminię ogółem.Edit:Znaczy chyba pojmuję, ale pewności nie mam
 
Myślicie, że te walki wyjdą poza pierwszą runde?

Oleinik - Omielańczuk
McDonald - Lineker
Ferguson - Vannata
Smolka - Nguyen
 
Ferguson po kursie 1,16 przy większych stawkach, tylko i wyłącznie, zawsze podbije wygraną
np. Nakamura 2,50 + Alvey 1,40 za 300 = 1050
Nakamura + Alvey + Ferguson za 300 = 1218

Przez Fergusona 168 zł więcej do wygranej. Jak dla mnie warto.
 
Ferguson po kursie 1,16 przy większych stawkach, tylko i wyłącznie, zawsze podbije wygraną
np. Nakamura 2,50 + Alvey 1,40 za 300 = 1050
Nakamura + Alvey + Ferguson za 300 = 1218

Przez Fergusona 168 zł więcej do wygranej. Jak dla mnie warto.
A jeśli przegra?
 
A jeśli przegra?


To musiałbyś myśleć tak o każdym zawodniku a jeśli przegra? Wiadomo że jak taki kurs zwali to poziom wkur... osiąga max i lepiej takich unikać ale czasem są momenty że warto tak jak teraz bo np ja za Fergusona jestem cholernie pewny i wtedy można wykorzystać taki kurs.

Śmiało można też grać Ferguson przed czasem za 1,40
 
Myślicie, że Alvey może to wygrać nie przed czasem?Czy jak on to w zasadzie tylko skończenie?
Zawsze sceptycznie patrzę na nowych zawodników w ufc i zawodników z czystym rekordem
 
Back
Top