UFC Fight Night 91- kursy, dyskusje

user_usunięty

UFC
Middleweight
Myślę o Fergusson+Alvey+Oleinik(?)
Jeszcze Nakamura ciekawy
 

Attachments

  • Screenshot 2016-07-10 05-54-45.jpg
    Screenshot 2016-07-10 05-54-45.jpg
    51.7 KB · Views: 134
Myśle jeszcze o Smolce i może Cortney Casey,dwa razy przegrała ale często odwiedza Arrachion i treningi z Aśką zaprocentują na pewno.Ostatnia szansa na utrzymanie sie w UFC. Warto o tym pomyśleć.
Dubel pewnie Smolka + Mayday i Casey singiel
 
Cody Pfister 3.35
Omielańczuk 2.70
Boetsch 2.85

MMA jest tak pojebane, że wszystko wejdzie.
#panicbetting
 
MMA jest tak pojebane, że wszystko wejdzie.
#panicbetting

Zaraz, zaraz. Może i MMA jest pojebane, ale tego Alvareza to można było wymóżdżyć :D

Tylko Mayday


Jeśli stawiać Mayday'a, to raczej przez poddanie. Nie chce mi się wierzyć że da radę znokautować Linekera. Na punkty też go nie widzę, chyba, że trzy rundy jakoś przeleży (?) W stójce będzie wpierdol. Zresztą w ostatniej walce Mayday wyglądał bardzo średnio, zaś 'hands of stone' ma ostatnio zwyżkę formy. Moim zdaniem jeśli McDonald nie wyczaruje jakiegoś suba, to Lineker znokautuje go na lenia.
 
Last edited:
Yahya+Smolka+Alvey+Murphy

Chodzi za mną mocno Pfister, Lineker i Noke
Uważacie że Omielan ma szanse z Oleinikiem?, jak Rosjanin teraz w jakiej formie i co pokaże to spory znak zapytania dla mnie
 
Zaraz, zaraz. Może i MMA jest pojebane, ale tego Alvareza to można było wymóżdżyć :D




Jeśli stawiać Mayday'a, to raczej przez poddanie. Nie chce mi się wierzyć że da radę znokautować Linekera. Na punkty też go nie widzę, chyba, że trzy rundy jakoś przeleży (?) W stójce będzie wpierdol. Zresztą w ostatniej walce Mayday wyglądał bardzo średnio, zaś 'hands of stone' ma ostatnio zwyżkę formy. Moim zdaniem jeśli McDonald nie wyczaruje jakiegoś suba, to Lineker znokautuje go na lenia.

Szczerze mówiąc, to akurat mistrz Alvarez jest dla mnie równie wielkim szokiem, co Bisping. Uważam, że na 10 walk RDA pokonuje go 8 razy. Na szczęście sam zagrałem, że walka zakończy się przez nokaut, ale... nie rokuje to według mnie dobrze.
 
Co Wy tak z tym Maydayem? 2 lata stopował z powodu dwóch kontuzji. W powrocie nie zachwycił. Jakiś kitajec robił g jak chciał. McDonald jedynie co jakiś czas gilotyną go straszył. Gdyby go w końcu nie złapał, to Kanehara prawdopodobnie ogarnąłby decyzję. Z Linekerem jednak sprawy mają się inaczej. Ten nie będzie pchał się do parteru, tylko wypuści pięści na spacer. Oczywiście McDonald może to wygrać, ale moim zdaniem Lineker jes słusznym faworytem

Co do Omielańczuka, walka z Rosholt'em może być niezłym materiałem poglądowym, z tym że Olejnik nie będzie leżał na Danielu jak placek
 
U mnie:
Alvey+ Lineker

Alvey +Noke+Oleynik+Smolka

Zastanawiam sie czy nie postawic rownież Alveya przez KO/TKO

Tak z ciekawosci przeciwnik Noke dobrze poradził sobie z Breesem. Sadze że bedzie to ciezka walka dla Noke
 
Jakby nie było to Oleinik pokonał i Rosholta i Hamiltona w pierwszych rundach a Daniel i z jednym i z drugim przegrał po decyzjach. Daniel wybitnym zawodnikiem nie jest i polegnie pod warunkiem że Oleynik nie zaliczył jakiejś mega zniżki formy.

Oleinik + Alvey + Ferguson

Nakamura - dobrze pokazał się w ostatniej walce, ogarnie temat a kurs niczego sobie
 
Ostatni dobry występ Mayday zaliczył 3 lata temu, przeciwko Pickettowi - Faber go robił jak chciał, z Kaneharą nie istniał. Nie widzę powodów, by grać gościa. Olejnik z kolei nie walczył 2 lata, a Rosholt prowadził walkę do momentu (swoją drogą pięknego) nokautu. Nie szalałbym na tej gali, wiadomo, że długie nieobecności to zawsze niewiadoma. Z jednej strony Lesnar, z drugiej Zingano.
 
TAk sobie myśle i chyba rzuce też Daniela do jakiegos kuponu. Najgorsze jest jednak przygotowanie kondycyjne, mam nadziejej że poprawił sie w tej kwestii bo w ciezkiej jest to mega atut.

Kupony ktore pograłem:
Alvey+Lineker
Alvey+ Nakamura
 
Lineker itd 3.00
Boetsch 2.81
Pfister 3.35
Omielańczuk 2.70
Vannata KO 17.00/itd 10.00
 
Yahya+Smolka+Alvey+Murphy

Chodzi za mną mocno Pfister, Lineker i Noke
Uważacie że Omielan ma szanse z Oleinikiem?, jak Rosjanin teraz w jakiej formie i co pokaże to spory znak zapytania dla mnie
Sam wykminiłem to samo.
Yahya, rywal debiutant walczył z ogórami, Smolka imo lepszy dobre wrażenie zrobił, lecz obawiam się, Alvey z rywalami tej klasy wygrywa, Murphy przegrywała Split z Mcmann i ud z Carmouche, jej rywalka debiutuje w UFC

Właśnie Nakamura mi chodzi po głowie- Breese miał go sprzątnąć, a równa walka, zaś Noke ostatnio przegrał z anonimem jako faworyt
 
Sam wykminiłem to samo.
Yahya, rywal debiutant walczył z ogórami, Smolka imo lepszy dobre wrażenie zrobił, lecz obawiam się, Alvey z rywalami tej klasy wygrywa, Murphy przegrywała Split z Mcmann i ud z Carmouche, jej rywalka debiutuje w UFC

Właśnie Nakamura mi chodzi po głowie- Breese miał go sprzątnąć, a równa walka, zaś Noke ostatnio przegrał z anonimem jako faworyt

Ty wiesz coś w ogóle o Spicelym, czy tylko ot tak piszesz? Po tym kursie według mnie zupełnie nie warto, zwłaszcza, że Smiley dopiero co walczył. W szoku nie będę, jeśli go Eric zftichuje.
A Noke "przegrał" tylko w oczach pierdolniętych sędziów - chociaż tu akurat rozumiem osoby grające Nakamurę, grosza bym nie postawił na Kyle'a.
 
Ty wiesz coś w ogóle o Spicelym, czy tylko ot tak piszesz? Po tym kursie według mnie zupełnie nie warto, zwłaszcza, że Smiley dopiero co walczył. W szoku nie będę, jeśli go Eric zftichuje.
A Noke "przegrał" tylko w oczach pierdolniętych sędziów - chociaż tu akurat rozumiem osoby grające Nakamurę, grosza bym nie postawił na Kyle'a.
No tak, ale Theodoru to już taki klasowy zawodnika, a go nie obalił.Noke w oczach sędziów, ale z rywalem gorszym niż Nakamura.Po takim kursie Kyke'a na pewno nie, wydaje mi się że jest gorszy od Breesa w stójce i ma gorszą obronę obaleń, ale pewności nie mam
Co do Erica, dobrze obala, walczy w parterze ale też tera jest wyższa poprzeczka ufc i dużo mocniejszy rywal
 
Smolka + Noke + Ferguson
Samman + Holtzman
Mcdonald
Jeśli Alvey ogarnie to przez KO/TKO, ale po ostatniej gównianej walce mam obawy grać na niego.
 
Back
Top