UFC Fight Night 91- kursy, dyskusje

Smolka + Samman + Lineker vs. McDonald over 1,5

Alvey + Ferguson przed czasem

Nakamura + Alvey + Samman + Smolka + Ferguson przed czasem
 
Panowie, ten Samman to przegrał swoją ostatnią walkę z ... Tamdanem McCrorym :crazy:

Wcale by mnie nie zdziwiła decyzja na korzyść Boetscha.
 
Panowie, ten Samman to przegrał swoją ostatnią walkę z ... Tamdanem McCrorym :crazy:

Wcale by mnie nie zdziwiła decyzja na korzyść Boetscha.
Według mnie anything can happen w tej walce, decyzja raczej nie ale Boetsch jest na tyle pokręcony że może wygrać przez latającą omoplatę, a przegrać przez znokautowanie się własnym ciosem
 
Postawiłem 20 zł na Erica Spicelya oraz 20 zł na Raniego Yahyę, może nie będzie zdychał. Alvey jest fałszywy. Udaje, że wszystko go bawi, że jest szczęśliwy, że ma taki charakter i pogodę ducha, ale to nieprawda. Jego uśmiech jest sztuczny, wymuszony. To mały, zakompleksiony rudzielec, który stworzył sobie image zawsze śmiejącego się chłopczyka, bo uznał, że dzięki temu się łatwiej sprzeda. Pamiętajcie: nigdy nie ufajcie ludziom, którzy cały czas się uśmiechają.

20131106061546_SamAlvey_3579.JPG
 
Postawiłem 20 zł na Erica Spicelya oraz 20 zł na Raniego Yahyę, może nie będzie zdychał. Alvey jest fałszywy. Udaje, że wszystko go bawi, że jest szczęśliwy, że ma taki charakter i pogodę ducha, ale to nieprawda. Jego uśmiech jest sztuczny, wymuszony. To mały, zakompleksiony rudzielec, który stworzył sobie image zawsze śmiejącego się chłopczyka, bo uznał, że dzięki temu się łatwiej sprzeda. Pamiętajcie: nigdy nie ufajcie ludziom, którzy cały czas się uśmiechają.

Ja znam zasadę: nie ufaj rudym, ani łysym. Łysy mógł być kiedyś rudy. MASZ NAM COŚ DO POWIEDZENIA TOMASZ? :DC:
 
Pewnie, że mam:

SL270375.jpg


Ja to ten w czerwonym jakby ktoś nie poznawał, także mam nadzieję, że TO OSTATNI DOWCIP o tym, że mogłem być rudy :crazy:

JA PIERDOLE CHMURA <3
Wiadomo, który to Ty. Fajnie, że byłeś na seminarium z Nickiem Diazem (po lewej stronie Adamka).
 
Last edited:
Postawiłem 20 zł na Erica Spicelya oraz 20 zł na Raniego Yahyę, może nie będzie zdychał. Alvey jest fałszywy. Udaje, że wszystko go bawi, że jest szczęśliwy, że ma taki charakter i pogodę ducha, ale to nieprawda. Jego uśmiech jest sztuczny, wymuszony. To mały, zakompleksiony rudzielec, który stworzył sobie image zawsze śmiejącego się chłopczyka, bo uznał, że dzięki temu się łatwiej sprzeda. Pamiętajcie: nigdy nie ufajcie ludziom, którzy cały czas się uśmiechają.

20131106061546_SamAlvey_3579.JPG
Nigdy nie ufajcie ludziom, którzy debiutują w ufc, tym bardziej z nieskazitelnymi rekordami
 
@Pietagoras gdzie można dorwać zakłady tego typu?

Lineker vs McDonald ( będzie próba poddania ) @2.10

Jedna z walk na karcie głównej zakończy się splitem @6.00
 
zmieniłem na alveya zwykłego i dorzuciłem jedno na wygra gema w tenisie co weszlo po niskim kursie, tera zacznie się do wyjęcia sporo, Alvey+Smolka+Nakamura+Fergusson vs Vanatta nie dojdzie do decyzji
 
Postawiłem 20 zł na Erica Spicelya oraz 20 zł na Raniego Yahyę, może nie będzie zdychał. Alvey jest fałszywy. Udaje, że wszystko go bawi, że jest szczęśliwy, że ma taki charakter i pogodę ducha, ale to nieprawda. Jego uśmiech jest sztuczny, wymuszony. To mały, zakompleksiony rudzielec, który stworzył sobie image zawsze śmiejącego się chłopczyka, bo uznał, że dzięki temu się łatwiej sprzeda. Pamiętajcie: nigdy nie ufajcie ludziom, którzy cały czas się uśmiechają.

20131106061546_SamAlvey_3579.JPG
Syn Robbiego Lawlera jest rudy
 
Chociaz nie obejrzalem jeszcze w calosci zadnego odcinka "Lookin'for a Fight" stopniowo staje sie coraz wiekszym fanem tego programu.
Jakies ryzyko istnieje zawsze, ale obok 2.4 za wygrana Raniego w takim starciu ciezko przejsc obojetnie.

upload_2016-7-13_23-55-21.png
 
Back
Top