UFC Fight Night 68: Henderson vs. Boetsch - zakłady bukmacherskie

-30 dziś całkowicie -190 ogólnie ,pierdolę nie ma szans się odkuć.Czemu sit betting mi skoczył do 3-0 ,a kasę muszę przegrać
 
o Ortedze nikt nie myśli? pan z BlackHouse, ostatnio wpadł sobie na dopingu, ale ogólnie gość ma potencjał. Giagos może zaskoczyć, a Poirier w LW będzie siłą IMO.

@Pietagoras może Proctor? gość jest solidny, a Edwards to trochę przepalony zawodnik, do double ~1.5 fajne.
może pomogłem! :) dobrze, że nie pisałem nic o ciężkich na tej gali. :smile:
 
U mnie skromne 220zl na Big Benie. Nawet dzisiaj śniło mi się jak poddaje gilotyna Gonzage w ramach rewanżu.
 
3 kupony postawione, każdy nie wszedł przez jedną walkę. Proctor+Wade+Soto, Rivera+Tavares+Poirier, Jordan+Rothwell+Boetsh.
 
@michi972
znowu zaspamowałeś temat z wynikami gali wpisami o przegranych kuponach. Jeszcze raz i będziesz skazany na przerwę od forum. Uspokój się człowieku.

Panie ,0% skuteczności mam wiesz pan co to jest za hańba .Niektórzy tu piszą że na + i dla odbudowania psychicznego,a ja tu podburzenie tylko.
Btw.jakbym narzekał ,bo przegrał mój ulubieniec i zaspamowałbym to w tej samej kategorii było to traktowane.Btw ,na ile byłby ban jakbym znów?Sry ,ja to pod wpływem emocji nie tak sam z siebie zaspamowałem
 
Możesz narzekać, ale nie na Boga, w dwudziestu-trzydziestu podobnych do siebie komentarzach... Ponadto piszesz nieraz po 3 pod rząd. Masz opcję edycji, to z niej korzystaj. A przerwa nie wiem jak długa, może miesiąc, może dłużej. Zauważ, że nikt oprócz Ciebie takiego zamętu na forum nie robi. Zluzuj trochę, bo inni się przez to męczą.
 
Możesz narzekać, ale nie na Boga, w dwudziestu-trzydziestu podobnych do siebie komentarzach... Ponadto piszesz nieraz po 3 pod rząd. Masz opcję edycji, to z niej korzystaj. A przerwa nie wiem jak długa, może miesiąc, może dłużej. Zauważ, że nikt oprócz Ciebie takiego zamętu na forum nie robi. Zluzuj trochę, bo inni się przez to męczą.

No spróbuję ,kurna może tego Werduma bo jak on wtopi to się nie wkurwię bo mega underdog.A jak Soto z jakimś kowalskim wtopił to.Miesiąc to raczej postaram się zablokować.Kurna no 0/5 to jest po prostu porażka jednak
 
michi972 niektórym nie są pisane łatwe pieniądze. Skończ marnować pieniądze rodziców i spamować forum przez swoją frustrację. Masz zaraz wakacje to idź do roboty. Odkujesz się.

Gala mega. Dużo szybkich kończeń. Dużo underdogów wygrało. Na szczęście zagrałem tylko tymi darmowymi 20 zł, bo miałem zamiar pograć za 25 zł dubel Soto + Rivera i bym znowu powiększył swój bukmacherski minus :lol:

Dziadek Hendo mistrz :lol: i te kopnięcie z walki grubasów szoook :lol:
 
No spróbuję ,kurna może tego Werduma bo jak on wtopi to się nie wkurwię bo mega underdog.A jak Soto z jakimś kowalskim wtopił to.Miesiąc to raczej postaram się zablokować.Kurna no 0/5 to jest po prostu porażka jednak
Może trochę popatrz jak grają ludzie którzy coś ugrywają i przestań rzucać kupony po 4-5 walk na jednym. Taka opcja wejdzie Ci raz na 10 gal o ile w ogóle. Graj pewnego singla za 2-3j, dubla - max trebla za 1 stawke i powoli zbieraj sobie kapitał zamiast co tydzień rzucać taśmy ze śliną na gembie bo masz kurs 20-30 i liczysz na szybkie hajsy.
 
3 kupony postawione, każdy nie wszedł przez jedną walkę. Proctor+Wade+Soto, Rivera+Tavares+Poirier, Jordan+Rothwell+Boetsh.
3 kupony postawione, każdy nie wszedł przez jedną walkę. Proctor+Wade+Soto, Rivera+Tavares+Poirier, Jordan+Rothwell+Boetsh.


To samo...

Plus po Barcelonie i proces odkuwania sie po KSW jednak sie nie udał - Tavares + Riveria, Boetsch + Soto.... Rano ogladam Tavaresa trzecia runde, jak dotrwa to wygra na puntky bedzie na zero ... Nic tak nie irytuje jak KO na minutę przed końcem ... wrrr

Wezcie tego Micha zbanujcie, co za troll? Czytać sie nie da
 
Może trochę popatrz jak grają ludzie którzy coś ugrywają i przestań rzucać kupony po 4-5 walk na jednym. Taka opcja wejdzie Ci raz na 10 gal o ile w ogóle. Graj pewnego singla za 2-3j, dubla - max trebla za 1 stawke i powoli zbieraj sobie kapitał zamiast co tydzień rzucać taśmy ze śliną na gembie bo masz kurs 20-30 i liczysz na szybkie hajsy.

Dobra tylko kto się spodziewał że Soto nie wejdzie, a ja się o Rothwella obawiałem.Nie mam tylu hajsów aby sobie na zakłady po 100 i więcej grać bez przerwy max 5 dych na miesiąc odświętnie może 100
Zaledwie 8 na tym kuponie ,a tutaj Rothwell,Ortega ,Hendo i już masz 8
 
3 kupony postawione, każdy nie wszedł przez jedną walkę. Proctor+Wade+Soto, Rivera+Tavares+Poirier, Jordan+Rothwell+Boetsh.



To samo...

Plus po Barcelonie i proces odkuwania sie po KSW jednak sie nie udał - Tavares + Riveria, Boetsch + Soto.... Rano ogladam Tavaresa trzecia runde, jak dotrwa to wygra na puntky bedzie na zero ... Nic tak nie irytuje jak KO na minutę przed końcem ... wrrr

Wezcie tego Micha zbanujcie, co za troll? Czytać sie nie da

Nic nie mów Panie, myślałem już sobie, że dowiezie to do decyzji, a tu boooom i taśma z kursem 85 poszła ^.- Niemniej jednak Riviera na +, Proctor + Akhmedov na + chociaż nie chciałem żeby tak to Omar wygrał ;)

Dobra tylko kto się spodziewał że Soto nie wejdzie, a ja się o Rothwella obawiałem.Nie mam tylu hajsów aby sobie na zakłady po 100 i więcej grać bez przerwy max 5 dych na miesiąc odświętnie może 100
A kto Ci każe grać od raz po 100we? Ja zaczynałem od Walki naszej Asi z budżetem 20zł wpłaconym w Unibecie. Obecnie mam 62zł, chociaż gdyby nie AJ + KSW to byłoby dużo więcej. Zacznij od małych stawek, zbieraj sobie kapitał do grania powoli, bukmacherka to ma być zabawa, a nie sposób na zarobek. Szczególnie, że nie masz stałego źródła dochodu, który mógłbyś w nawet małej części poświęcać na rozrywkę jaką jest, w założeniu większości, bukmacherka. Wychilluj trochę i tak jak Ci mówię, najpierw rób budżet, potem stawiaj sumy.
 
Nic nie mów Panie, myślałem już sobie, że dowiezie to do decyzji, a tu boooom i taśma z kursem 85 poszła ^.- Niemniej jednak Riviera na +, Proctor + Akhmedov na + chociaż nie chciałem żeby tak to Omar wygrał ;)


A kto Ci każe grać od raz po 100we? Ja zaczynałem od Walki naszej Asi z budżetem 20zł wpłaconym w Unibecie. Obecnie mam 62zł, chociaż gdyby nie AJ + KSW to byłoby dużo więcej. Zacznij od małych stawek, zbieraj sobie kapitał do grania powoli, bukmacherka to ma być zabawa, a nie sposób na zarobek.
Widzisz ,a sam taśmy stawiasz nie mam cierpliwości już na takie powolne odkueanie ,ale może przestanę grać bo fatalnie to wychodzi.Raz zagrałem dubla i ...
 
Widzisz ,a sam taśmy stawiasz nie mam cierpliwości już na takie powolne odkueanie ,ale może przestanę grać bo fatalnie to wychodzi.Raz zagrałem dubla i ...
Stawiam sobie jedną taśmę za minimalną stawkę w Unibecie czyli 1zł, tak dla funu, nie z założeniem, że mi to wejdzie. Zawsze single + duble. Zresztą widzę, że średnio Ci idzie coś wytłumaczyć - stawiaj jak chcesz tylko skończ płakać po każdej gali bo to faktycznie męczące się robi dla całego forum.
 
Szkoda trochę bo Soto zepsuł piękną kirasówkę po kursie 94!!! Cała reszta weszła. Ponadto każdy kupon opierałem na nim. Aaale chuj tam.
 
Widzę że Soto sporo kuponów zepsuł, nie tylko mi. Po tej gali na 0, mam nadzieje że Cain wygra przed czasem i będzie można się cieszyć z profitów ;D
 
i mówiłem że na Ortege warto stawiać ten chłopak rozwija się świetnie z walki na walkę prezentuje coraz wyższy poziom
 
A co mnie obchodzi czy dla ciebie mogę grać.Kurwa ten kupon mogłem zgubić nawet...
oj bardzo nieładnie do kolegi z forum tak pisać....
Ale jak to jest, że w tematach o zakładach przed galą doradzasz na lewo i prawo kto "ugra" a kto nie ma szans, a potem płacz, że inni wygrywają. Trochę pokory!
pozdro
 
ja ogolnie to +120
na plus
ortega protctor i wade
a na minus
poirier protcor hendo Rothwel i ortega poddanie

za pazernie na Ortege (bo kursik ogólny był 70.8 ) ale niewiele brakowało
 
Back
Top