UFC Fight Night 68: Henderson vs. Boetsch - zakłady bukmacherskie

Czytam wszystkie wiadomości z głównej, więc pewnie przeoczyłem z nadmiaru ;-)
 
Bołcz dostanie takiego strzała że poleci i poprawi Wewiurowi zgryz
Hendo all the way!
Bołcz złapie Hendo na wydechu w parterze i aż h-bombowi wybuchnie ta bomba koło dwunastnicy.
A moje zemby, moja sprawa, moj krzywy zgryz. Zresztą Bomba H-bomby nawet mnie nie przestawi!
 
Bołcz złapie Hendo na wydechu w parterze i aż h-bombowi wybuchnie ta bomba koło dwunastnicy.
A moje zemby, moja sprawa, moj krzywy zgryz. Zresztą Bomba H-bomby nawet mnie nie przestawi!
Oho, widzę że koledzy z akademika pomagają w układaniu tekstów. Dobrze Wewiura, dobrze, może uda ci się napisać coś samemu, nim doleci do ciebie głowa Bołcza
 
Oho, widzę że koledzy z akademika pomagają w układaniu tekstów. Dobrze Wewiura, dobrze, może uda ci się napisać coś samemu, nim doleci do ciebie głowa Bołcza
Ja Ci tu zaraz dam głowa Bołcza i koledzy, proponuję honorowo załatwić to jak facety.
Bołcz (Wiewiórka) vs Dziadek Hendo (Miszon)
Wchodzisz czy cykasz?
 
Ja Ci tu zaraz dam głowa Bołcza i koledzy, proponuję honorowo załatwić to jak facety.
Bołcz (Wiewiórka) vs Dziadek Hendo (Miszon)
Wchodzisz czy cykasz?

Wchodzę w to niczym Mahonek na szalety! Głowa Bołcza będzie latać niczym ty na lekcjach latania by Kapitan Miszon
 
Wchodzę w to niczym Mahonek na szalety! Głowa Bołcza będzie latać niczym ty na lekcjach latania by Kapitan Miszon
Gwarantuję Ci, że jedyną głową jaka dzisiaj będzie fruwać, będzie głowa Hendo, odbijając się niczym kozłowana piłka. Będzie dzisiaj bicie dziadka, będzie dzisiaj agresja w ringu, dzisiaj Bołcz przejmie bombę w łapie, dzisiaj Bołcz przejmie kamień w ryju.
Hendo przez zdechnięcie, niczym Nastula tak dzisiaj Hendo padnie.
Będzie dzisiaj koniec zabawy,
dzisiaj Hendo usłyszy ostatnie fanfary,
H-bomba więcej nie uderzy,
bo Henderson na emeryturę bieży.
 
Gwarantuję Ci, że jedyną głową jaka dzisiaj będzie fruwać, będzie głowa Hendo, odbijając się niczym kozłowana piłka. Będzie dzisiaj bicie dziadka, będzie dzisiaj agresja w ringu, dzisiaj Bołcz przejmie bombę w łapie, dzisiaj Bołcz przejmie kamień w ryju.
Hendo przez zdechnięcie, niczym Nastula tak dzisiaj Hendo padnie.
Będzie dzisiaj koniec zabawy,
dzisiaj Hendo usłyszy ostatnie fanfary,
H-bomba więcej nie uderzy,
bo Henderson na emeryturę bieży.
Ładne rymy. Dużo dałeś mamusi by je napisała?
 
Ładne rymy. Dużo dałeś mamusi by je napisała?
Wiesz co robi dzik w zamku. Jak nie wiesz @Grzechu Ci powie.
Moje rymy prosto z nigger rapu pochodzą, niech żyje SoundChild Crew, niech żyje Jon Jones, niech żyje Jose Aldo.
Bołcz zrobi to samo z Bombą, co Aldo zrobi z Conorem, zapisz te słowa.
 
Wiesz co robi dzik w zamku. Jak nie wiesz @Grzechu Ci powie.
Moje rymy prosto z nigger rapu pochodzą, niech żyje SoundChild Crew, niech żyje Jon Jones, niech żyje Jose Aldo.
Bołcz zrobi to samo z Bombą, co Aldo zrobi z Conorem, zapisz te słowa.
Jeśli tak, to już współczuje Aldo tego bólu głowy po tym, jak zostanie ona odrąbana przez potężny overhand Hendo.
Rymy prosto z rynsztoka a nie z nigger rapu.
 
Jeśli tak, to już współczuje Aldo tego bólu głowy po tym, jak zostanie ona odrąbana przez potężny overhand Hendo.
Rymy prosto z rynsztoka a nie z nigger rapu.
Nie czuję, że rymuję. Będzie dobrze, Bołcz to wygra. A Aldo zgwałci, no ale to melodia przyszłości.
 
To gwałtu nie zobaczysz, bo gwałty można tylko oglądać po 22 za zgodą rodziców.
Jeszcze 10 lat i mi dowód dadzą, wszystko w swoim czasie. Tak samo jak dostanę zgodę na oglądanie filmów po 22 tak samo Aldo zleje Conora. To pewne!
 
Jeszcze 10 lat i mi dowód dadzą, wszystko w swoim czasie. Tak samo jak dostanę zgodę na oglądanie filmów po 22 tak samo Aldo zleje Conora. To pewne!
Nie wydadzą. Za twarz. Dostaniesz dożywocie i dwieście tysięcy złotych kary
 
Walka jest równa, ale Bołcz wygra. Jednak po kursie 1.53 to chyba waryjat się zakłada o tę walkę.
Niech i nawet będzie fight of the century - ma urwać Bołczowi łeb by zmył ci ten durny uśmiech z porażki Janka, ty kolaborancie!
 
Panowie, podziwiam Wasz entuzjazm, ale proszę nie spamować w tym temacie, to nie czat :).
 
Gratuluję Tomaszu, 7 zł w dupsko za Giagosa, ale kupon za 20 zł na Colliera wszedł, to jestem zadowolony :)

E tam, Wade to pikuś. Byle Rivera wszedł! :D Poza tym sam Wade mnie nie ratuje. Musi jeszcze Soto pyknąć :X.
 
Back
Top