UFC Fight Night 68: Henderson vs. Boetsch - zakłady bukmacherskie

José Quiñonez - Leonardo Morales. Morales ostro poleciał z wagą, a kurs na Quinoneza 2,55. Podobnie w walce Dustin Poirier - Yancy Medeiro, ale kurs na Dustina mniejszy
 
1.Soto+Wade
2. Poirier+Akhmedov
3.Rivera
Może na live puszczę Rothwella jak wpadną kupony przed jego walką.
 
Wierzę w Hendo ale dałem tylko na Rothwella 15 zl, w sumie imo to trochę dla mnie zagadka czemu Mitrione jest tu faworytem.
 
Też coś tam postawiłem za parę funciaków :) Jak wy to robicie Panie i Panowie,że wrzucacie tylko zrzuty ekranu z tej małej części gdzie są zawarte tylko zakłady ... a nie widać całej strony buka w tle ... może jestem zacofany delikatnie jeśli chodzi o tego typu manewry .... przycinacie to gdzies specialnie, czy jest jakas inna opcja @Cloud
 
Też coś tam postawiłem za parę funciaków :) Jak wy to robicie Panie i Panowie,że wrzucacie tylko zrzuty ekranu z tej małej części gdzie są zawarte tylko zakłady ... a nie widać całej strony buka w tle ... może jestem zacofany delikatnie jeśli chodzi o tego typu manewry .... przycinacie to gdzies specialnie, czy jest jakas inna opcja @Cloud

Używamy programów graficznych do tego. Jak prześlesz screen na mój e-mail to Ci przytnę i wkleję.
 
Też coś tam postawiłem za parę funciaków :) Jak wy to robicie Panie i Panowie,że wrzucacie tylko zrzuty ekranu z tej małej części gdzie są zawarte tylko zakłady ... a nie widać całej strony buka w tle ... może jestem zacofany delikatnie jeśli chodzi o tego typu manewry .... przycinacie to gdzies specialnie, czy jest jakas inna opcja @Cloud

Paint wystarczy. ..
 
narzędzie wycinania jest wbudowany w windowsa rozwiń pasek start i w wyszukiwaniu programu wpisz narzędzie wycinania zaznaczasz fragment który chcesz zapisać i później wrzucasz
 
Myślę nad dublem Soto + Rivera, ale trochę mnie ten bruce leeroy irytuje i czuję, że może zirytować jeszcze bardziej :confused: Pamiętam go jeszcze z któregoś tufa. W życiu bym nie pomyślał, że się utrzyma tyle czasu w UFC
 
ale dylemat z tym Wade'm ... zamyka mi kupona a po ważeniu to ten Giagos zrobił na mnie lepsze wrażenie , poczekam chyba do rozstrzygnięcia Finału LM i najwyżej się lekko zredukuje ew.strate/wygraną
 
Zwłaszcza tańczący po ciosach w prawie każdej walce, walczący z kilka kg cięższym przeciwnikiem Poirier :boystop:
 
Medeiros wart obecnego kursu @2.75, nie zwracałbym uwagi na niezrobienie wagi - wyczytałem na forum sherdoga, że Yancy wprost mówił, że nie zrobi na bank wagi, a 20% wypłaty jest dla niego mniej cenna niż wygrana nad Poirierem.
 
@Cloud dzięki za ofertę pomocy jednak myślę, że dam radę ogarnąć to w paint-cie.
Myślałem ,że forum może mieć wbudowaną taką opcję przycinania ... @mmammag faktycznie paint wystarczy, dzięki :)
 
Poszło: soto + proctor, do tego za drobne poirier + jordan i za 2dyszki: poirier+tavares+soto+wade+proctor
 
Jak ktoś chce to na bahu rozdają 20 zł. Trzeba wysłać sms BERLIN pod nr 698985104. Ponoć koszt jak zwykłego smsa. Dostałem kod, ale jeszcze nie mam tam konta to nie wiem czy to działa

comment_4Qr43QxIRrAFdwoIznjWKo5YKAOS8izw,w400.jpg


oczywiście nikogo nie namawiam i żadna reklama z mojej strony, piszę w dobrej wierze. Jeżeli to jakaś ściema to sorry

zarejestrowałem się i doładowało 20,84 zł
 
Last edited:
Ta grający w bahu i chyba wypłacający na konta pko bp

dlatego nie zamierzam tu grać więcej niż ten bonus
 
Też tak podejrzewam... Ale chciałbym się dowiedzieć z wiarygodnego źródła jakie plany na typer w tym miesiącu.
 
Panowie, nie czytacie dokładnie Cohones ;). Było mówione, że Typer od następnej gali.
 
Back
Top