UFC Fight Night 68: Henderson vs. Boetsch - zakłady bukmacherskie

be-jpg.763

Bardzo mi się podoba ten kupon. Sam zagram podobne zestawienia.

Rothwella ktoś gra?

Ja zagram. Choć wolałbym kurs powyżej 3.00 :D.
 
5dimes, ale jest to buk dość dziwny i trudny w obsłudze - do tego min wpłata to 50€. Czasem też na betsafe, jeśli ich poprosisz na chacie.
 
Dziwny i trudny w obsłudze jak każdy amerykański :). Dzięki, chociaż na razie nie widzę takiej oferty
 
Ja osobiście Boetsch - Hendo nie ruszam, ostanimi czasami mamy jakieś zadziwiające walki emerytów (Mirko, Munoz), nie zdziwię się jak Dan też pokaże, że 'jeszcze umie' ;)
 
Im łatwiejsza gala na papierze, tym większe wtopy ;).



Nie dziś nie.

Nigdy nie wierzyłem w Caceresa i zawsze go tu na forum hejtowałem. Rivera nie przynieś wstydu!

samewtopy.png

Niby Rivera, niby prawilnie, ale Wade? ... Według mnie da dupska.
 
Niby Rivera, niby prawilnie, ale Wade? ... Według mnie da dupska.

Właśnie po postawieniu największe obawy mnie naszły do Wade'a. W starciu z Carrizosą go obstawiałem, był wtedy za 1.75. Giagos niby zawodnik nijaki, ale jakoś tak w wyborze między Proctorem a Wadem, wybrałem tego drugiego.
 
Właśnie po postawieniu największe obawy mnie naszły do Wade'a. W starciu z Carrizosą go obstawiałem, był wtedy za 1.75. Giagos niby zawodnik nijaki, ale jakoś tak w wyborze między Proctorem a Wadem, wybrałem tego drugiego.
Taak, pamiętam, Carrizosa vs Wade - jedyne starcie, które kiedykolwiek analizowałem przed konkursem betsafe i dotarło do mnie, że Cain to pała (zaraz mnie @Orest opierdoli). Stąd Wade na mnie żadnego wrażenia nie robi :D
 
:boystop:
Taak, pamiętam, Carrizosa vs Wade - jedyne starcie, które kiedykolwiek analizowałem przed konkursem betsafe i dotarło do mnie, że Cain to pała (zaraz mnie @Orest opierdoli). Stąd Wade na mnie żadnego wrażenia nie robi :D
No cóż przywołuję Cię do porządku.
 
To imię należy czcić i szanować. Niezależnie od posiadacza.:)
Dać takie imie dziecku w Polsce xD Psychofan level hard
Ja na pewno kieeeeeeedyś będę miał Borysa - to już zaklepane :D /sorki admins za off topy

Pograłem Wade,Rivere,Rothwella,Soto w różnych kombinacjach jak i singlach w większości z bonusowej mamony.
 
Back
Top