UFC FIGHT NIGHT 107

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Jak dla mnie poki co:
Marc Diakiese
Timothy Johnson
ehh3.jpg
 
Myślę nad Timothy Johnsonem który bije się z omielanczukiem. Pytanie jak bardzo treningi z Janikowskim wpłyną na zapasy Daniela
 
Myślę nad Timothy Johnsonem który bije się z omielanczukiem. Pytanie jak bardzo treningi z Janikowskim wpłyną na zapasy Daniela
Z pewnoscia Daniel po kilku treningach z Damianem bedzie w klinczu nie do przejscia ;) Ulubionej plaszczyzny Johnsona da sie uniknac, da sie go rowniez soczyscie trafiac przy wyjsciach z niej. Omielanczuk ostaecznie jakos to ugra, wiec odradzam
 
Jouban 2.57
Edwards 2.45

Jeśli dostaniemy przyzwoity kurs na over 1.5, to też bym grał. Spodziewam się jednak over 2.5.
 
Nie boisz się o Leona? Moim zdaniem Luque jest słusznym faworytem.

Jasne, że się boję, jednak bardzo wysoko cenię Tumenova i Usmana, którym napsuł sporo krwi. Liczę, że w razie czego, myślę, że może urywac rundy okazjonalnymi obaleniami.
A Jouban jest po 2.97 ohm/2.90 betsafe, co uważam za ładną okazję.
 
Jasne, że się boję, jednak bardzo wysoko cenię Tumenova i Usmana, którym napsuł sporo krwi. Liczę, że w razie czego, myślę, że może urywac rundy okazjonalnymi obaleniami.
A Jouban jest po 2.97 ohm/2.90 betsafe, co uważam za ładną okazję.

Omg. Pisanie z telefonu mi nie służy :D
 
Jasne, że się boję, jednak bardzo wysoko cenię Tumenova i Usmana, którym napsuł sporo krwi. Liczę, że w razie czego, myślę, że może urywac rundy okazjonalnymi obaleniami.

Tumenov robił Edwardsa w stójce, dawał się jednak obalać i ostatecznie musiał odklepać. Luque ma dobre TDD, dobry jest też na ziemi (lepszy od Tumenowa). Poza tym jestem przekonany, że nieraz sam pójdzie po obalenie. Co do jego stójki, to moim zdaniem właśnie on będzie rozdawał karty. A że jest tam precyzja i siła, wcale się nie zdziwię, gdy walka nie dotrwa powyżej 1.5 rundy.

BTW. najpierw chciałem obstawiać Edwardsa, ale po przypomnieniu sobie walk Luque odszedłem od tego pomysłu, choć Leon miewa przebłyski geniuszu i wcale się nie zdziwię jeśli coś odwali.
 
Tumenov robił Edwardsa w stójce, dawał się jednak obalać i ostatecznie musiał odklepać. Luque ma dobre TDD, dobry jest też na ziemi (lepszy od Tumenowa). Poza tym jestem przekonany, że nieraz sam pójdzie po obalenie. Co do jego stójki, to moim zdaniem właśnie on będzie rozdawał karty. A że jest tam precyzja i siła, wcale się nie zdziwię, gdy walka nie dotrwa powyżej 1.5 rundy.

BTW. najpierw chciałem obstawiać Edwardsa, ale po przypomnieniu sobie walk Luque odszedłem od tego pomysłu, choć Leon miewa przebłyski geniuszu i wcale się nie zdziwię jeśli coś odwali.

Tak, wiem jak wyglądała walka Tumenowa z Edwardsem - może jednak pamiętasz, że bardzo wysoko cenię stójkę Albrechta. Trochę mnie zaniepokoiłeś, bo ja zwykle jestem zbyt leniwy na przypominanie sobie walk.

Jouban 2.57
Edwards 2.45
Breese 1.77

Johnson 2.12 - skontruję.

1246_d.png
 
Kurs jest interesujący, ale może nie być tak kolorowo jeżeli Jauban da się obalić.

Trudno znaleźć doga, który ma kolorowo w każdej sytuacji ;) Moim zdaniem kurs bardzo dobry, wręcz minimalnie faworyzuję Brahmę. Powinien mieć przewagę w stójce, a w parterze, choć może to brzmieć słabo, wcale nie jestem pewny przewagi Nelsona. Brązowy pas u Eddiego Bravo to nie chuj w dupę.
 
Jouban moze to wygrac, nawet go lekko faworyzuje
Gunni wiadomo hajp na Conorze, a tak naprawde w UFC radzi sobie przecietnie
 
Na Breese'a bylo 1.80 i spadlo na 1.40 czy mi sie wydaje z tym kursem sprzed kilku dni?
 
Ohmbet to najlepszy bukmacher na rynku.
Najbogatsza i najszybciej wystawiana oferta, najlepsze kursy, dobre limity (zjada dupą unibet/betsafe), live'y na całą galę.

Tak, na Breese'a było 1.77, co pisałem na poprzedniej stronie.
 
tak wycofywanie zakladow notorycznie, bo uznali, ze chujowe kursy wystawili faktycznie powazny bukmacher :siara:
ostatnio gralem live z trzy walki, to zdarzalo sie, ze cala runda byla zablokowana, chociaz walka byla w stojce
a live oczywiscie kopiują kursy od unibeta, wiec dziwne porownanie
 
Notoryczne? Wiem, że raz wycofali - Lipski, gdzie faktycznie wystawili odwrotnie. 1.28 - 3.50 to spora różnica. Nigdy mi nie wycofali kursu, a grałem Jacare po 1.42, Poiriera 1.90, Masvidala 3.36, Taleba po 1.77, Hendricksa 3.50 itd., itd...
Coś słabo grałeś te live'y, ja nie miałem z nimi problemu. Nie wiem, czy kopiują live od unibetu i mam to w nosie - uni mnie szybko zablokowało, jak wygrałem u nich trochę. Na ohmie wygrałem zdecydowanie więcej i na szczęście, jak dotąd żadnych limitów nie mam. Skoro i tak notorycznie przegrywasz, to lepiej graj na ohmbecie, wolę żeby zarobili oni, a nie jakiś frajerski buk.
 
tak wycofywanie zakladow notorycznie, bo uznali, ze chujowe kursy wystawili faktycznie powazny bukmacher :siara:
ostatnio gralem live z trzy walki, to zdarzalo sie, ze cala runda byla zablokowana, chociaz walka byla w stojce
a live oczywiscie kopiują kursy od unibeta, wiec dziwne porownanie

Tak robi kazdy bukmacher jesli kursy sa zle wystawione. A jesli juz uda Ci sie zagrac po zlym kursie, to nawet 2 tygodnie po zdarzeniu moga Ci zminusowac konto. Co wiecej. Jesli zrobisz wyplate, to moga Ci ja cofnac i rozliczyc zaklad po kursie 1.00. Tak pisze, zebys sie kiedys nie zdziwil, ze "wycofywanie zakladow jest niepowazne"

Chyba, ze Ty wystawiajac zle kursy zostawialbys je i dal korzystac ludziom. W takim wypadku to nawet w Alibababet bym gral :yahoo:
 
Jouban jest juz po 3zl :d ale jakos nie widze w ktorej plaszczyznie moze zagrozic gunnarowi... @Puczi ?

Pisałem na poprzedniej stronie. Spodziewam się niewielkiej przewagi Joubana w stójce, przy niewielkiej przewadze Gunnara w parterze. Nigdy nie rozumiałem hype'u na Nelsona. Wyglądał świetnie na tle dwóch spanikowanych strikerów z ujemnym parterem - Tumenow, Thatch - i przeciętnie przeciwko Storyemu, Cummingsowi i oczywiście Mai.

Czyli masz 5 razy lepszy kurs niż u nas :D

Jouban na Betsafe jak coś po @3.20

Ja złapałem po 2.57 CBN.
 
Back
Top