UFC FIGHT NIGHT 107

Macie jakieś info co się dzieje z Joubanem? Jakaś kontuzja? Kobieta go rzuciła? Kot mu zdechł?
Kurs juz 3.75 na unibecie
 
Obstawie sobie na jednym kuponie Joubana, zbyt atrakcyjny kurs by przejść obok niego
 
Manuwa+Stewart+Diakiesie+Breese za 80pln ako 5.35
Manuwa+Johnson+Askham+Stewart za 20pln ako 7.18

I później 3 szalone taśmy od 7-9 zdarzeń :)
 
Ale Jouban wzrósł. Niedawno był za 2.97 zł, potem za 3.20 euro, a teraz za 3.90 gbp :benny:

Dokładnie taka sama była moja reakcja. Miałem zagrać solo ale teraz przetrzepuje internet i szukam info. Dawno takiego wzrostu nie było na fightera który ma potencjalnie spore szanse na win.
 
Dawno takiego wzrostu nie było na fightera który ma potencjalnie spore szanse na win.

Kursy nie są barometrem szans, tylko barometrem tego, ile kasy jest lokowane na danym zawodniku. Jeśli Lorenzo chciałby postawić znaczną sumkę na Joubana, to wtedy to Nelson latałby po >@4
 
Manuwa 1.7

Kawał byka z Manuwy, nie bedzie dawal sie obalac. Kardio ma na 3 rundy na spokojnie. Powinien rozpykac w stojce, nawet przed czasem...
 
Manuwa 1.7

Kawał byka z Manuwy, nie bedzie dawal sie obalac. Kardio ma na 3 rundy na spokojnie. Powinien rozpykac w stojce, nawet przed czasem...

ja bym się tam nie sugerował walką z OSP , po prostu OSP wyglądał źle w tej walce , a Corey go przeleży i tyle :D , a jeśli nie.... to Twój scenariusz będzie miał miejsce :smile:
 
Last edited:
M. Amirkhani-ego ktoś rusza , @1,8 - IMO gość jest magiem i ten kurs to przesada ?

Ciekawy kurs. Wszystko sprowadzi sie do defensywnych zapasow Allena, a ostatnio Meza z tego co pamietam mial z tym duzy problem - bo w stojce powinien miec przewage. Ale jesli Makwan obali, to moze byc gra do jednej bramki. Mimo wszystko widze wygrana Fina
 
ten Ian to mega chujowy jest, tylko skretowki lapie i tyle w zasadzie potrafi
Dokładnie, wydaje mi się, że Johns spokojnie ogarnie.. natomiast co myślicie o Marlonie Vera (kurs 2,30)? Picket jest na równi pochyłej i przegrywa walke za walką ;)

PS. Dzięki za możliwość dołączenia do was ;)
 
Panowie, ja wiem ze Johns to ogarnie ale czy jest sens stawiac ze walka wyjdzie poza pierwsza runde (kurs 2.40)
bardzo dobry kurs a to jest jednak piorkowa
 
Panowie, ja wiem ze Johns to ogarnie ale czy jest sens stawiac ze walka wyjdzie poza pierwsza runde (kurs 2.40)
bardzo dobry kurs a to jest jednak piorkowa

Wszystkie jego walki skończyły się już w pierwszej rundzie więc może być ciężko heh
 
Dokładnie, wydaje mi się, że Johns spokojnie ogarnie.. natomiast co myślicie o Marlonie Vera (kurs 2,30)? Picket jest na równi pochyłej i przegrywa walke za walką ;)

PS. Dzięki za możliwość dołączenia do was ;)

Pickett może ugrać tu decyzję, na swoim terenie już sędziowie pomogli mu z Riverą, Vera nie równa się z tymi zawodnikami , z którymi miał okazję bić się ostatnie walki Anglik, całkiem mocna szczęka jak na ten wiek i chęć chyba ostatniego zwycięstwa w karierze = to moje argumenty
Osobiście mam Picketta w taśmie 5 zdarzeniowej
 
Ja dodaje omielanczuk over1.5r, picket over1.5r,gunnar Nelson over1.5r i arnold-makwan over1.5r
 
Pickett może ugrać tu decyzję, na swoim terenie już sędziowie pomogli mu z Riverą, Vera nie równa się z tymi zawodnikami , z którymi miał okazję bić się ostatnie walki Anglik, całkiem mocna szczęka jak na ten wiek i chęć chyba ostatniego zwycięstwa w karierze = to moje argumenty
Osobiście mam Picketta w taśmie 5 zdarzeniowej

Ale że mocna szczęka? Alcantara i Faber po prawie zamordowali celnym, mocnym ciosem - oglądając walkę z Uriahem, miałem wrażenie, jakby Amerykanin celowo nie chciał skończyć Picketta. Na ważeniu zresztą Brad malutki przy rywalu - tutaj jednak kończy się moja wiedza o Verze ;)
 
Uważacie, że Omielanczuk da rade wygrać? myślę nad pojedyńczym na joubana bo jest dobry kurs a wydaje mi się, że może sobie poradzić ;) z tego co mi się zdaje to w BJJ Eddie Bravo go trenuje (poprawcie mnie jeśli się myle). Myślałem też nad Scottem Askhamem co myślicie?
 
Back
Top