UFC FIGHT NIGHT 107

Czy są osoby szanujące over 1.5 w main evencie? Dla mnie to spoko sprawa, bo tylko Manuwę bym określił mianem ciężkorękiego, zaś Anderson guwna w szczęce nie ma.
 
Jouban moze to wygrac, nawet go lekko faworyzuje
Gunni wiadomo hajp na Conorze, a tak naprawde w UFC radzi sobie przecietnie
6-2 to nie przeciętny wynik. Świetny katateka i grappler, nie przy Mai, ale przy rescie dywizji owszem.

Ostatnio wygląda imponująco. Jouban to nie ten level jak dla mnie.
 
Uważacie, że Omielanczuk da rade wygrać? myślę nad pojedyńczym na joubana bo jest dobry kurs a wydaje mi się, że może sobie poradzić ;) z tego co mi się zdaje to w BJJ Eddie Bravo go trenuje (poprawcie mnie jeśli się myle). Myślałem też nad Scottem Askhamem co myślicie?
Tim jest większy, lubi zapasy i wygrał z Tybura ale... niewiadomo jak treningi z Janikowskim wpłyną na Daniela.
 
Czy są osoby szanujące over 1.5 w main evencie? Dla mnie to spoko sprawa, bo tylko Manuwę bym określił mianem ciężkorękiego, zaś Anderson guwna w szczęce nie ma.
Ja bym zagrał takiego overa ale nie chce ryzykować bo poprzednia galę jestem w plecy przez lebkowskiego który zamiast ,,polować na zawodników ufc" powinien się bić w Łomiankach (przepierdolil mi 2 kupony gdzie miałem 4 kafle do wygrania)
 
Czy są osoby szanujące over 1.5 w main evencie? Dla mnie to spoko sprawa, bo tylko Manuwę bym określił mianem ciężkorękiego, zaś Anderson guwna w szczęce nie ma.

Ja szanuję. Corey jest nie tyle watoręki, co raczej straszny z niego kalkulator i zbiera punkty do kieszeni. Wspominał gdzieś nawet, że jest lepszym długodystansowcem, hehe.
Jeśli idzie o Manuwę, to ten może skończyć bo umie nieźle przypierdzielić, a Anderson odlatywał po ciosach takiego Villanye (TKO, ale zawsze), który moim zdaniem nie bije tak mocno jak Manuwa. Z drugiej strony nasz Jano przebrnął z Poster boyem przez trzy rundy, ale tam się mało działo, prawie całe 15 minut chłopaki mulili pod siatką.
Idąc tym tropem, jeśli Jano przez 15 minut był w stanie bezpiecznie klinczować z Manuwą to i Corey kalkulator powinien przetrwać to 7,5 minuty, tym bardziej że w odróżnieniu od Janka potrafi też obalić i bezpiecznie przycupnąć na kilka minut.


6-2 to nie przeciętny wynik. Świetny katateka i grappler, nie przy Mai, ale przy rescie dywizji owszem.

Ostatnio wygląda imponująco. Jouban to nie ten level jak dla mnie.

Style tworzą walki. Cztery ostatnie walki Nelsona, to:
- Rick Story. Dzięki solidnej stójce i dobremu TDD pokazał Nelsońskiemu karate jego miejsce w szeregu.
- Brandon Thatch. Spanikowany striker, który jak widzi dobrego grapplera, to od razu oddaje mu plecy, żeby nie przeciągać. Jego cztery ostatnie walki, to przegrane przez poddania.
- Demian Maia. Dzięki przeciętnej stójce i mistrzowskiemu bjj pokazał Nelsońskiemu bjj jego miejsce w szeregu. ( Wynik niedokładny, bo Maia gwałci wszystkich)
-Albert Tumenov. Kolejny spanikowany striker. Bardzo dobra stójka i takie sobie TDD, połączone z wprost proporcjonalnym do stójki słabym parterem. Albercik kula się niczym żuk rohatyniec. Czyli prawie wcale.

W moich oczach Nelson jest faworytem, ale lekko. Jouban ma na tyle dobrą stójkę żeby móc nawiązać walkę i na tyle dobry grappling, żeby
nie panikować w parterze i próbować wracać do stójki. Choć w tej płaszczyźnie to raczej Gunnar powinien posiadać przewagę. Tak, czy siak pachnie mi to decyzją.
 
Last edited:
Obaj zawodnicy są twardzi, a zgona z Villante Anderson zaliczył chyba bardziej dlatego, że był wyczerpany. Spodziewam się od początku Coreya jako spanikowanego zapasnika, więc na moje oko, jeśli ma skończyć Jimiego, to w rundach mistrzowskich. Manuwa też nie jest szczególnym mordercą - OSP to placek z przeblyskami, co po raz kolejny udowodnił z Oezdemirem. Wrócę do domu, to zagram. Dzięki za szturchniecie w tym kierunku.
 
a ma ktoś jakieś proroctwa / przewidywania jak potoczy się walka Oluwale Bamgbose ? bo ponad 3.0 na takiego warjata nie powiem troszkę kusi :P ,
 
Manuwa/Anderson over 1.5 1.67
Jouban 2.57/3.73 = 2.96
Allen 2.00
Edwards 2.45
Breese 1.77
Barroso/Stewart over 1.5 1.72
Johnson 2.12/Omielańczuk 2.50
 
@Puc

Grasz plaska stawke? Ponizej jakiego kursu nie grasz singli?

Nie, im pewniejszy według mnie zakład, tym większa stawka - chyba, że widzę popierdolony kurs, wtedy też zagram więcej (tutaj Jouban).
1.30 to jest generalnie minimum na singla, chyba, że jest to skrajny przypadek/live. Z tego, co pamiętam, najniższy kurs live to było 1.18 na Torres w 2 rundzie z Rawlings, chwilę po tym, jak Tecia została obalona i wstała.
 
Breese + Pickett @2.33

Bambgose jednowymiarowy, jak z nim walczyć pokazał ostatnio Mutante. Breese debiut w średniej, po ostatniej przegranej ze Stricklandem (imo wygrał) powinien tutaj czarnuszka z dobrym gameplanem wypunktować na pełnym dystansie. Kto to jest Vera i z kim się dotychczas mierzył? Przede wszystkim wziął walkę na tydzień przed więc praktycznie bez jakiegoś przygotowania, Pickett całe życie walki z czołówką swoich kategorii, boksersko nadal groźny, Vera nie ma na tyle dobrych zapasów żeby Brada dzisiaj przeleżeć.

Poza tym Lansberg, Barroso, Manuwa
 
Nie grasz Bambose?

Trudno, żebym grał Bamboleo, kiedy gram w Breese'a :)
Tom jest twardym i olbrzymim gościem, poza tym podobno opuścił Tristar, który "popsuł" jego styl. Po 1.77 uważam, że grzechem było nie zagrać, choćby i miał przejebać przez ten nokaut w 1 rundzie.
Spodziewam się, że Breese zacznie wymiany w stójce, ale gdy dostanie bombę, to pójdzie w nogi i wymorduje rywala w parterze.
 
Trudno, żebym grał Bamboleo, kiedy gram w Breese'a :)
Tom jest twardym i olbrzymim gościem, poza tym podobno opuścił Tristar, który "popsuł" jego styl. Po 1.77 uważam, że grzechem było nie zagrać, choćby i miał przejebać przez ten nokaut w 1 rundzie.
Spodziewam się, że Breese zacznie wymiany w stójce, ale gdy dostanie bombę, to pójdzie w nogi i wymorduje rywala w parterze.
ale corny wygladal agresywnie i byl wkurwiony,mysle ze polozy Bressa ktory intetigecjaa
Trudno, żebym grał Bamboleo, kiedy gram w Breese'a :)
Tom jest twardym i olbrzymim gościem, poza tym podobno opuścił Tristar, który "popsuł" jego styl. Po 1.77 uważam, że grzechem było nie zagrać, choćby i miał przejebać przez ten nokaut w 1 rundzie.
Spodziewam się, że Breese zacznie wymiany w stójce, ale gdy dostanie bombę, to pójdzie w nogi i wymorduje rywala w parterze.
Corny byl zly i niezle zmotywowany na wazeniu,i jest czarny wiesz co to znaczy?Mysle ze bamgbose wygra,zagram to w dublu z joubanem bo czuje tu kasiorke ale skromnie,powiedz mi jeszcze dla czego grasz Allena,mysle ze Amirkhani to ogarnie:cool:
Lubie twoje bety:beer:
 
ale corny wygladal agresywnie i byl wkurwiony,mysle ze polozy Bressa ktory intetigecjaa

Corny byl zly i niezle zmotywowany na wazeniu,i jest czarny wiesz co to znaczy?Mysle ze bamgbose wygra,zagram to w dublu z joubanem bo czuje tu kasiorke ale skromnie,powiedz mi jeszcze dla czego grasz Allena,mysle ze Amirkhani to ogarnie:cool:
Lubie twoje bety:beer:

Dzięki!
Po 1.36 bym nie tknął Breese'a, dlatego po 3.40 jak najbardziej rozumiem chęć gry murzyna.
Aha, akurat Brytyjczyk spadł z rowerka.

Allen ma lepszą stójkę, przyzwoitą obronę obaleń i przewagę kondycyjną. Myślę, że Makwan może wygrać przez poddanie w 1, ale wraz z trwaniem walki będzie miał przed sobą co raz trudniejszą sytuację - Makwan
 
Znowu plus, choć po pierwszej rundzie Edwardsa byłem obsrany.
Poza wygranymi typami, poszły jeszcze lajwy na Brada Scotta i Allena, co mi podwoiło wygraną.

A jak reszta kumpli oraz hejterki?

Allen ma lepszą stójkę, przyzwoitą obronę obaleń i przewagę kondycyjną. Myślę, że Makwan może wygrać przez poddanie w 1, ale wraz z trwaniem walki będzie miał przed sobą co raz trudniejszą sytuację - Makwan

Naprawdę nie powinienem pisać z telefonu :P
 
Last edited:
U mnie też, kolejna gala w plecy :/ tak z ciekawości. . Over1.5r to jest ponad 2.30minuty drugiej rundy?
 
Minus na tej gali.
Ogólnie budżet jeszcze na + ale muszę się przyłożyć bo czas poświęcony na analizy też kosztuje.
Gratuluję wygranym.
 
Back
Top