UFC ESPN +7

@Underdog grając KO po 15 i sub po 5 po prostu grasz skończenie przez 3.75. Skoro uważasz, że kursy na nokaut i poddanie są przesadzone, to zamiast grać takiego czegoś postaw 4.00 na stsie czy totalbecie :d

5.50, nie 5.00 Oleynik sub, więc nieważne. Wychodzi 4.02.
 
Nie widzę poddania dla Oleynika, jeśli ma to wygrać, to raczej przez nokaut. Z kolei podejrzewam, że jeśli ta walka potrwa ponad 5 minut, to będzie mu potrzebny respirator.

Przecież on uderza w zwolnionym tempie. Nie wiem co Hunto wtedy odjebał, ale wiem że to się nie powtórzy. Przewiduję lowking na głowę i KO w 1 rundzie.

Kogo gracie na żywo?
 
Przecież on uderza w zwolnionym tempie. Nie wiem co Hunto wtedy odjebał, ale wiem że to się nie powtórzy. Przewiduję lowking na głowę i KO w 1 rundzie.

No też tak uważam, dlatego gram Reema po 1.50, KO w walce po 1.45, poniżej 2 rund po 1.98 i dopiero za drobne Oleynik KO 13.20.
 
bet 4fun
Mustafaev 2.0 1000 złotych
9688972.jpg
Jestes pojebany!!!
 
Mustafaev easy money
zapasior z Kaukazu vs zawodnik muay thai, jak to sie moze zakonczyc?
zawodnicy muay thai w MMA nie maja czego szukac, boomow moze obijac, ale Mustafaev to solidny dzik
Dzięki mordo kolejny pewniak do kolekcji
 
@Underdog grając KO po 15 i sub po 5 po prostu grasz skończenie przez 3.75. Skoro uważasz, że kursy na nokaut i poddanie są przesadzone, to zamiast grać takiego czegoś postaw 4.00 na stsie czy totalbecie :d

Według moich obliczeń wychodzi skończenie po 5.125. Zagrałem tak z dwóch powodów:
1) na skończenie było 3.8
2) można sobie w ten sposób manewrować stawką, tzn. wrzucasz więcej na którąś z metod. Wiesz o co mi chodzi.

Dlatego też tak to rozpisałem. Poza tym kogoś mógłby interesować jedynie kurs na KO lub SUB.
BTW było 4.0 na Oleinika, czy na Oleinika przed czasem?
 
Jak dla mnie to najgorsza gala w tym roku, nic nie weszlo poza Lordem i tym ruskiem 10-0
 
To by wyjaśniało czemu grasz tyle typów - źle liczysz.
(15*5.5)/(15+5.5) = 82.5/20.5 = 4.02

Ja nie mam na to wzoru, ale liczę to w taki sposób:
- Stawiam 20 zł(po 10 na KO i poddanie)
- Do wygrania jest 150 lub 55 (kurs realny to 7.5 lub 2.75)
- 7.5 + 2.75 = 10.25
- 10.25/2=5.125 - taki jest średni kurs
- oczywiście dzieląc zakład przed czasem na dwa oddzielne mamy jeszcze możliwość nie grać płaską stawką(10+10) tylko wedle uznania.

W moich obliczeniach wszystko się zgadza, w Twoich zresztą też :travolta:
Problem tkwi w metodzie, nie wiem dlaczego zastosowałeś taki wzór. Jakbyś miał chwilę to wyjaśnij. Matematykę miałem ostatnio w liceum, ale szło mi naprawdę dobrze, więc jeśli mi to solidnie wytłumaczysz powinienem zrozumieć :confused:

Co do samej gali to u mnie skuteczność pre-match 7/10. Na żywo nie grałem, bo na LV Bet to jest porażka. Chyba jest mały plus, ale mniej więcej wlał wylał. Może jeszcze coś z tego wycisnę, bo część zakładów połączyłem z następną galą i KSW.
Jak tak przeglądam kupony to wychodzi na to, że zabrakło Shevchenko do naprawdę ładnego skoku na kasę(szacunek dla grających Rox, w życiu bym jej nie zagrał).
 
Kolejna gala która pokazuje jak nieobliczalnym sportem jest mma . Każdy może wygrać z każdym skazywana przez wszystkich Moddaferri ( nikt na forum nie wierzył w jej zapasy) wygrywa Tybura przegrywa...... PS ..Fiziev..kolejny trener stójki po np Rajewskim który w stójce nie potrafi się bić i jak jego podopieczni mają wierzyć w warsztat takiego trenera który sam nie potrafi zaprezentować tego co przekazuję
 
NICE2.jpg
NICEE.jpg


Tylko to się ostało... Szewczenko mnie oszuka-a.

Kolejna gala która pokazuje jak nieobliczalnym sportem jest mma . Każdy może wygrać z każdym skazywana przez wszystkich Moddaferri ( nikt na forum nie wierzył w jej zapasy) wygrywa Tybura przegrywa...... PS ..Fiziev..kolejny trener stójki po np Rajewskim który w stójce nie potrafi się bić i jak jego podopieczni mają wierzyć w warsztat takiego trenera który sam nie potrafi zaprezentować tego co przekazuję

To była jedna z najbardziej przewidywalnych gal ever... Nie wygrał prawie żaden dog.
Nie licząc Supersajaninki ;P
 
View attachment 15780 View attachment 15781

Tylko to się ostało... Szewczenko mnie oszuka-a.

Prawie żaden dog.......ogromna niespodzianka Moddaferi Abdurakgimov Mustafaev Aliev......paru ich było zależy kto Na kogo stawiał mi uwalili tybur i szewczenko reszta weszła

To była jedna z najbardziej przewidywalnych gal ever... Nie wygrał prawie żaden dog.
Nie licząc Supersajaninki ;P
paru ich było jednak aliev mustafaev moddaferri i abdurakhimov
 
Kolejna gala która pokazuje jak nieobliczalnym sportem jest mma . Każdy może wygrać z każdym skazywana przez wszystkich Moddaferri ( nikt na forum nie wierzył w jej zapasy) wygrywa Tybura przegrywa...... PS ..Fiziev..kolejny trener stójki po np Rajewskim który w stójce nie potrafi się bić i jak jego podopieczni mają wierzyć w warsztat takiego trenera który sam nie potrafi zaprezentować tego co przekazuję

Pozdro
 
Trzeba myśleć o kolejnej gali zdecydowany faworyt jacare przez ko pewnie będzie można na tym zarobić......na oddzielne kupony dodać do jacare millera burnsa roosvelta hardego ciekawie wyglądają np sakai cutelaba sato ...fajne underdogi sandhagen glover perry jandiroba jest co obstawiać można dużo zarobić i jeszcze więcej stracić idealna gala dla typera
 
Ok famemma kogo typujesz za tydzień? Jestem ciekawy?....może sandhagen lub smolyakov .....czekam na twój typ bo potrzebuje pilnie kasy
 
Kolejna gala która pokazuje jak nieobliczalnym sportem jest mma . Każdy może wygrać z każdym skazywana przez wszystkich Moddaferri ( nikt na forum nie wierzył w jej zapasy) wygrywa Tybura przegrywa...... PS ..Fiziev..kolejny trener stójki po np Rajewskim który w stójce nie potrafi się bić i jak jego podopieczni mają wierzyć w warsztat takiego trenera który sam nie potrafi zaprezentować tego co przekazuję
Każdy kto się chociaż interesuje żeńskim mma wiedział, że jak będzie parter to Roxy powygina Szewczenko i tak też było. Dla mnie zaskakujący był kompletny brak obrony przed obaleniami starszej Szewczenko. Roxy zrobiła pokraczny single leg w drugiej rundzie i udało się jej obalić Szewczenko...Wyszło zwyczajnie dobieranie sobie poprzednich przeciwniczek w poprzednich walkach,oponentka Szewczenko w serii Łysego, wzięła walkę na short notice, na dodatek walczyła dwa tygodnie przed i miała jakieś problemy osobiste. Potem ta walką z Koreanką czy Japonką to też był short notice chyba jeden tydzień i przeciwniczka miała jet laga + brak obozu. Ta walka z Roxy tak czy siak była wyrównana, ale "hajp" za starszą Szewczenko był nieadekwantny do jej osiągnięć, co jest dość częste w żeńskim mma. Wystarczy,że zawodniczka jest wysoka szczupła i ma ładną twarz, wygra raz czy dwa o to już czyni z niej faworytkę wśród fanów, którzy są zaślepieni spermą uderzającą im do mózgów.
Żeby też nie było zaskoczenia z młodszą Szewczenko w najbliższej walce, bo wg Ariela UFC chce zrobić galę w ...Kyrgystanie, co tylko świadczy, że nie wierzą, że może coś sprzedać w USA i będą dokładać do interesu.
Wystarczy, że walka z Eye ( tu wystarczy, że Eye będzie przewyższać Szewczenko fizycznie, albo zwyczajnie zastosować "taktykę" Nunes)będzie w miarę wyrównana i sędziowie ją przekręcą. A ile jest teraz Jessica Eye? -800? :lol:
 
Cóż, u mnie od 4 gal czarna seria w UFC, choć było blisko ostatnio, czas na małą zmianę, w typowaniach.
 
Trzeba myśleć o kolejnej gali
ciekawie wyglądają np sakai cutelaba sato ...fajne underdogi sandhagen glover perry jandiroba

No żesz qrwa :najmancoty:
Ty lepiej pomyśl o odwyku. Nie wiem co bierzesz człowieku, ale wraz ze swoim drugim wcieleniem zacznij qrwa czytać co piszesz i co piszą inni zanim się do czegoś odniesiesz albo :iamdone:

@Puczi jak patrzę na Twój wzór to coś mi tam śmierdzi. Przecież średnią arytmetyczna obliczamy dodając do siebie dwie wartości i dzieląc przez ich liczbe. Ty dzielisz ich iloczyn przez ich sume. WTF? Weź mnie oświeć, bo któryś z nas coś popierdolił :arielcry:
 
:najmancoty:
underdog wiem o co ci chodzi cutelaba glover ! Ale jak nie rozumiesz myśli to nie komentuj bo nikt się tym nie przejmuję co ty piszesz .....podpowiem ci że co niektóre typy można typować podwójnie np tzw asekuracja........... choć to był akurat typ dla typerów na dobrego underdoga co nie oznacza że tak obstawiam ...pomyśl dwa razy następym razem zanim coś napiszesz ok ps liczę na twoją kolejną filozoficzą odpowiedź:arielcry:
 
Last edited:
Back
Top