UFC ESPN +7

Modafferi ma stójkę niewiele lepszą od Askrena, jak dla mnie to Szewczenkowska ją wypunktuje na luzie.
też tak myślę, jednak w tym Dana White Show czy cos w ten deseń, Szewczenkowa walczyła w sposób, który byłby prezentem dla tej całej Roxy, trzymała przeciwniczkę przez dużą część rundy plecami na glebie i właściwie nic tam z nią nie zrobiła...
 
Dzisiaj doszły mnie słuchy (z dość wiarygodnego źródła), że do kataru doszlo tez rozwolnienie :bad::bad:
 
Double (x1)

  • Alen Amerdovski v Krzysztof Jotko - Match Betting
    Alen Amerdovski2.50

  • Arman Tsarukyan v Islam Makhachev - Match Betting
    Arman Tsarukyan3.50

Stake:£20.00
Potential Returns:£175.00


Treble (x1)

  • Michal Oleksiejczuk v Gadzhimurad Antigulov - Match Betting
    Michal Oleksiejczuk1.44

  • Ivan Shtyrkov v Devin Clark - Match Betting
    Devin Clark2.50

  • Alistair Overeem v Aleksei Oleinik - How fight will End
    Points4.50

Stake:£20.00
Potential Returns:£325.00


Na ten moment, dwa kuponiki i chyba na tym zakończę. :hi:
 
Wg mnie tylko Elsoev jest takim prawdziwym i jedynym pewniakiem.
Bede obstawial jeszcze lorda, rusek pewnie zgasnie po pierwszej rundzie.
Oszczędne te twoje typy ale ok.........a co myślisz o kocie Makchaevie nie dostrzegasz potencjału tego zawodnika?!
 
Z Makhachevem też źle przeczytałeś, bo postawiłem na młodego zakaukaskiego dziczka. Wyglada na fajnego prospekta. Ma jebniecie, kopyto, zapasy, poddać też potrafi. Być może na Islama i tak okaże się to zbyt mały arsenał, ale po 4.15 musiałem spróbowac. Makchachev dobry zwierzak, ale już raz dał plamę. Po 1.2 dla mnie jest niegrywalny. Dog or pass
Tak źle tam doczytałem ....kurs mały dlatego trzeba do tego dorzucić evloeva i szewczenko.....lub ryzykowniej tybure i overema i powinno byc dobrze.....lub zaryzykować i dodać do fizieva lub amedovskiego tak trzeba pokombinować .....możesz też połączyć z innª galą i np makchaev parnasse soldic super pewny kupon
 
Amedovski+Tybura+Overeem+Oleksiejczuk

Co wy na to?
Overeema bym jedynie usunal, gosc jest na strzała więc może Ci spierdolić cały kupon. Ogólnie pełna zgodność z Twoimi typami :) Obstawiłem juz Tybure,Lorda a jutro jeszcze pojdzie Amedovski.
 
Overeema bym jedynie usunal, gosc jest na strzała więc może Ci spierdolić cały kupon. Ogólnie pełna zgodność z Twoimi typami :) Obstawiłem juz Tybure,Lorda a jutro jeszcze pojdzie Amedovski.
tez sie właśnie zastanawiam. Ew. Puścić drugi jako podstawke z Oleinikiem.
 
Ja obstawiłem Golm'a i jeszcze zastanawiam się nad Amedovskim + w combi Tybura i Oleksiejczuk, Shtyrkov'a z Clark'iem i Main Event na żywo
 
bet 4fun
Mustafaev 2.0 1000 złotych
9688972.jpg
 
@kapitanameryka wydaje mi sie ze 1 runda która będzie odbywać się głównie w klinczu pod dyktando shtyrkova, co przyplaci tym ze sie spompuje i przegra kolejne dwie, ale nie jestem pewny tu Clarka bardziej licze na to ze usada oslabi shtyrkova :lol:
 
Overeema bym jedynie usunal, gosc jest na strzała więc może Ci spierdolić cały kupon. Ogólnie pełna zgodność z Twoimi typami :) Obstawiłem juz Tybure,Lorda a jutro jeszcze pojdzie Amedovski.
Obstawiłem parę dni temu dokładnie taki sam kupon
 
Najciekawsze kursy jakie udało mi się złapać:

Oleinik KO/TKO 15
Tsarukyan przed czasem 9
Oleinik SUB 5.5

Pewniaki to nie są, ale zdecydowanie poniosło bukmachera :korwinlaugh:
 
Najciekawsze kursy jakie udało mi się złapać:

Oleinik KO/TKO 15 Dałem a jakże, może go pierdolnąć Oleinik ma ciężkie łapy.
Tsarukyan przed czasem 9 Jest możliwe
Oleinik SUB 5.5 Ja tu bardziej widzę KO, j.w.

Pewniaki to nie są, ale zdecydowanie poniosło bukmachera :korwinlaugh:
 
Dorzuciłem tak:

Oleynik KO 13.20
Main event zakończy się przez KO 1.45
Main event under 2 rd 1.98

#yolo

Nie widzę poddania dla Oleynika, jeśli ma to wygrać, to raczej przez nokaut. Z kolei podejrzewam, że jeśli ta walka potrwa ponad 5 minut, to będzie mu potrzebny respirator.

@Underdog grając KO po 15 i sub po 5 po prostu grasz skończenie przez 3.75. Skoro uważasz, że kursy na nokaut i poddanie są przesadzone, to zamiast grać takiego czegoś postaw 4.00 na stsie czy totalbecie :d
 
Last edited:
Back
Top