UFC ESPN +7

Mordzio nic dziwnego, oni na moj jeden kupon muszą zapieeeee dalac caly miesiac :( co myślisz o islamie z lordem. ? Mysle ze Islam zapasniczo rozjedzie brazola, jak już mieliśmy przykład khabiba z trujillo. Lordzio ma zajebistego trenera od zapasu + dobrych chłopaków do dociazania, a stojkowo duzo lepszy. Takze ten dubel można brać na spokojnie.

Ps: islama zapasy ❤

nie gram tak niskich kursów, nie znam też przeciwnika Islama, więc ciężko mi coś powiedzieć
 
Wypowie się ktoś na temat Ivana Shtyrkova ??

Ja ryzykuję na Clarka. Wiadomo, że to żaden wirtuoz, ale:

1. USADA i Shtyrkov będzie biedny
2. Clark będzie szybszy
3. Clark będzie miał lepszą kondycję

I tutaj jest scenariusz:

Albo Shtyrkov zmiecie go w dwie minuty, bo na więcej mu kondycha nie pozwoli, albo Clark pewnie go wypunktuje.
 
Ja ryzykuję na Clarka. Wiadomo, że to żaden wirtuoz, ale:

1. USADA i Shtyrkov będzie biedny
2. Clark będzie szybszy
3. Clark będzie miał lepszą kondycję

I tutaj jest scenariusz:

Albo Shtyrkov zmiecie go w dwie minuty, bo na więcej mu kondycha nie pozwoli, albo Clark pewnie go wypunktuje.
Maja ten sam wzrost + clark raczej nie ma szans wybronic obalen ruska, który nawet ostatnio poddał thiago silve balacha.

Ps: nie zapomnij wstawić kupony
 
Ciężka gala, za dużo dzikow i to w swoim dzikim kraju...

Na razie tylko:
Evloev 1.32
Lord 1.6
Mustafaev 1.57
Pavlovich 1.33
Shevchenko 1.3

Myślę nad Jotko i Yakovlevem. Z reszty jakiegoś doga będzie trzeba znaleźć. Raczej bez szaleństw z mojej strony. Czekam jeszcze na rundy i metody, może w to się pobawię.
 
Maja ten sam wzrost + clark raczej nie ma szans wybronic obalen ruska, który nawet ostatnio poddał thiago silve balacha.

Ps: nie zapomnij wstawić kupony

Po pierwsze trollku, to najpierw niech Twój guru pokaże jakikolwiek kupon. Ja już go zgasiłem i nie potrzebuję robić tego po raz kolejny :)

https://cohones.mmarocks.pl/threads...dos-santos-kursy-dyskusje.49739/#post-2224822

Po drugie, rozumiem, że stawiasz na Shtyrkova? Doskonale. Tylko kim w tym momencie jest 36 letni Thiago Silva? Cień zawodnika. A siła Shtyrkova przyda się najpierw jak Rusek go złapie. Jeśli Clark nie jest głupi, to będzie korzystał ze swojej szybkości, żeby unikać klinczu i zmęczyć Shtyrkova. 1.60 na napompowanego debiutanta pod Usadą? Powodzenia.
 
ja też mam trafne typy i podobnie jak Fame nie obstawiam ale nawet też nie pisze o nich, Więc wygrałem. Powiem wam jakie miałem typy po gali.Suckers.
 
Po pierwsze trollku, to najpierw niech Twój guru pokaże jakikolwiek kupon. Ja już go zgasiłem i nie potrzebuję robić tego po raz kolejny :)

https://cohones.mmarocks.pl/threads...dos-santos-kursy-dyskusje.49739/#post-2224822

Po drugie, rozumiem, że stawiasz na Shtyrkova? Doskonale. Tylko kim w tym momencie jest 36 letni Thiago Silva? Cień zawodnika. A siła Shtyrkova przyda się najpierw jak Rusek go złapie. Jeśli Clark nie jest głupi, to będzie korzystał ze swojej szybkości, żeby unikać klinczu i zmęczyć Shtyrkova. 1.60 na napompowanego debiutanta pod Usadą? Powodzenia.
Trafiles dobry punkt z ta usada, bardziej wierze w Clarka na dystansie 3 rund niz w nasterydowanego ruska ktory tez nie bedzie na soku
 
Podsumowanie moich predykcji (więcej nie gram do ważenia i kursów na rundy oraz metody):

Mustafaev 1.57
Lord 1.6
Abdurakhimov 2.3
Yakovlev 1.65
Evloev 1.32
Jotko 1.6
Shevchenko 1.3
Clark 2.55
Pavlovich 1.33
Tsarukyan 4.15
Oleinik 2.9

Wszystko w rozpisach albo krótkich tasmach. Na skromnym singlu na razie tylko Clark.
 
Myślę o zagraniu Fizieva - trener w tigerze, stojka kozacka, do tego Mustafaev lubi wchodzić w wymiany i wraca po sporej przerwie.
 
ja gram tylko live, trzeba szanować $$$$
niedługo FAMEMMA, ACA, KSW, FFF i UFC co tydzień więc będzie co grać
 
Wiem, że Makhachev to ziomek Khabiba i solidna firma, ale przeciwnik na papierze też wygląda na zakaukaskiego zwierzaka. Nie ma się czego obawiać?
Zgadzam się z Makchaevem , co do Szewczenko dopiero po tej walce przekonamy się co jest warta a dlaczego stawiasz na Antigulova? Twoim zdaniem poskręca Lorda?
 
Walki są

Walki są dość wyrównane więc trudno wskazać pewniaki oprócz Makchaeva i Elsoeva.....chętnie posłucham twoich np trzech pewniaków
Wg mnie tylko Elsoev jest takim prawdziwym i jedynym pewniakiem.
Bede obstawial jeszcze lorda, rusek pewnie zgasnie po pierwszej rundzie.
 
Modafferi to przykład zawodniczki, której bardzo ciężką pracą udało się wspiąć na poziom przeciętności. Dobra baza, siedzi w MA długo, ale na siostrę Szewczenko nie wystarczy.
 
Sorry źle przeczytałem......z tym Antigulovem......

Z Makhachevem też źle przeczytałeś, bo postawiłem na młodego zakaukaskiego dziczka. Wyglada na fajnego prospekta. Ma jebniecie, kopyto, zapasy, poddać też potrafi. Być może na Islama i tak okaże się to zbyt mały arsenał, ale po 4.15 musiałem spróbowac. Makchachev dobry zwierzak, ale już raz dał plamę. Po 1.2 dla mnie jest niegrywalny. Dog or pass
 
na glebie ją zabije,ale nie wiadomo czy walka tam dotrze

Nie rób z niej aligatora, bo nim nie jest. Poza tym Antonina wcale nie jest taka zielona w parterze i ciágle go rozwija. Jej siostra (nie dosc ze wiéksza to tez sporo lepsza od Roxanne) na treningach bardziej já dociáza w parterze, niz jest w stanie zagrozic jej Modafferi, wiéc moim zdaniem Szewczenko dobrze bédzie przygotowana pod tym wzglédem.
 
Nie rób z niej aligatora, bo nim nie jest. Poza tym Antonina wcale nie jest taka zielona w parterze i ciágle go rozwija. Jej siostra (nie dosc ze wiéksza to tez sporo lepsza od Roxanne) na treningach bardziej já dociáza w parterze, niz jest w stanie zagrozic jej Modafferi, wiéc moim zdaniem Szewczenko dobrze bédzie przygotowana pod tym wzglédem.
nie robię, po prostu Roxanne jest lepsza na glebie od Antoniny i co z tego, że trenuje z siostrą? jakoś nie spieszyło jej się do UFC (przypominam, że dostała angaż za walkę z klientką, która już miała walkę dwa tygodnie wcześniej i też nie była dobrą zawodniczką, lista osiągnięć w mma marna. młodsza Szewczenko to poza obaleniami wykazuje się jakąś kreatywnością w parterze? bo patrząc na jej walkę z tą ogórzycą z Brazylii to mam wątpliwości, a nawet Aśka wstawała dosyć szybko po jej obaleniach, a przez większość kariery w UFC dzieliły je dwie kategorie wagowe...
 
nie robię, po prostu Roxanne jest lepsza na glebie od Antoniny i co z tego, że trenuje z siostrą? jakoś nie spieszyło jej się do UFC (przypominam, że dostała angaż za walkę z klientką, która już miała walkę dwa tygodnie wcześniej i też nie była dobrą zawodniczką, lista osiągnięć w mma marna. młodsza Szewczenko to poza obaleniami wykazuje się jakąś kreatywnością w parterze? bo patrząc na jej walkę z tą ogórzycą z Brazylii to mam wątpliwości, a nawet Aśka wstawała dosyć szybko po jej obaleniach, a przez większość kariery w UFC dzieliły je dwie kategorie wagowe...
Napisales, ze já zabije w parterze, dlatego wyjechalem z aligatorem. Jesli po prostu jest lepsza na glebie, to co najwyzej moze miec tam przewagé i tyle.:rutekajak:
Co do tej jej parterowej kreatywnosci, to po co ma pchac sié w swojá slabszá plaszczyzné, skoro w stojce jest profesorem? A jesli wierzysz w Modafferi to postaw na niá kupon, bo jest niezlym underdogiem. Ja jednak zadowolé sié mniejszym kursem na faworyta.
 
Napisales, ze já zabije w parterze, dlatego wyjechalem z aligatorem. Jesli po prostu jest lepsza na glebie, to co najwyzej moze miec tam przewagé i tyle.:rutekajak:
Co do tej jej parterowej kreatywnosci, to po co ma pchac sié w swojá slabszá plaszczyzné, skoro w stojce jest profesorem? A jesli wierzysz w Modafferi to postaw na niá kupon, bo jest niezlym underdogiem. Ja jednak zadowolé sié mniejszym kursem na faworyta.
Zwyczajnie nie wierzę w zdolności parterowe tej starszej Szewczenko, bo już dawała znaki, że jest zielona w tym aspekcie, a przeciwniczki miała do tej pory dobierane. Ta walka jest głupia, bo Szewczenko ma ogromną przewagę w stójce (tu się raczej wszyscy zgodzą), a Roxanne (moim zdaniem) w parterze. Moddafieri to najgorsza walka w tej dywizji, bo jak przegrasz to ośmieszasz się po całości, jedna zawodniczka już przeszła na emeryturę...:lol:
 
Back
Top