UFC 278: Usman vs. Edwards 2 (20.08.2022)

Szkoda tego Usmana. Jakby przegrał walkę przez decyzję bo był słabszy, dał się zdominować a człowiek się pomylił w typowaniu to lepiej bym się czuł. A tu walka wygląda tak jak miała wyglądać, zapaśnicza dominacja, pełna w sumie kontrola nad przebiegiem walki i jeb, zgaszone światło. Szkoda.
 
Mi tez spierdolil dwa kupony, gdzie pewny bylem i nie wyplacalem ^^
I jebany Cockhold mogl obalic a nie Costa w pierwszej bylaby bajka
Miałem decyzje w walce Joshua Usyk, Wrzoska i Usmana na wczoraj. Po boksie poszedłem spać i jak wstałem to nawet mi przeszło przez myśl a może zamknąć ten kupon, ale nie Kamaru ogarnie. To ogarnął...no nic jeszcze coś tam się kiedyś wygra :mamed:
 

Ja tam troche kuponow napierdolilem :juanlaugh:
 
Ja mam dwa kupony do przodu, ale też przez Usmana dwa do tyłu i ostatecznie ujebałem 5zł. Czy szkoda? wiadomo, że lepiej było to wydać na browara, ale za odjebanie best P4P i skończenie tego całego pierdolenia to warto było:antonio:
 
Nadrobiłem właśnie walkę i super że Tybura wygrał, ale powiedzmy sobie szczerze tam powinien być remis. Romanov pierwszą rundę wygrał 10-8. Tam była całkowita kontrola rundy, 2 obalenia i 28-0 w ciosach :lol:.

1661070876610.png
 
Delikatnie w plecy, ale wpierdol na Usmanie i to w taki sposób to moralne zwycięstwo mimo wszystko.
:redford:
Dokładnie. Jak coś to, szczerze i na serio, następne moje 5zl, również mogę przejebać na rzecz Alexa z Israelem
 

Ja tam troche kuponow napierdolilem :juanlaugh:

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjI2Mzg5NjIwMzodrl6HJkxmu8H9eio=&source=SB

dlaczego Ci nie uznali? Mcnally wygrał całą walkę w 1r
 

Ja tam troche kuponow napierdolilem :juanlaugh:
Przynajmniej 3 z 12 siadły :redford:
Miałem decyzje w walce Joshua Usyk, Wrzoska i Usmana na wczoraj. Po boksie poszedłem spać i jak wstałem to nawet mi przeszło przez myśl a może zamknąć ten kupon, ale nie Kamaru ogarnie. To ogarnął...no nic jeszcze coś tam się kiedyś wygra :mamed:
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjMyNjAyODcwMDrwOGAAtc_MYq5Uf2U=

Ja to obstawiłem, poszedłem na imprezę, potem lekko wstawiony patrzę że pierwsza walka kupon uwaliła :crazy:. Jakieś 3 godziny później mnie odcięło, wstaje i widzę że Aldo z Usmanem też przejebali :mamed:
 
Napisalem do nich, kurwa jakby poprawnie rozliczyli to sporo by z tego wpadlo bo wyplacilbym wczesniej :/

Pomyślcie tylko ile wygranych kuponów jest rozliczanych jako przegrane.. przecież wielu ludzi spojrzy na kupon i powie czerwone to czerwone, trudno (podejrzewam że Roshi też się nie kapłeś :lol:). Co niektórzy nie śledzą gal np. albo nie mają czasu weryfikować wyników.
Dla mnie to jest niepojęte jak te skąpe kurwy trzeba pilnować. Jawnie oszukują graczy.
 
Pomyślcie tylko ile wygranych kuponów jest rozliczanych jako przegrane.. przecież wielu ludzi spojrzy na kupon i powie czerwone to czerwone, trudno (podejrzewam że Roshi też się nie kapłeś :lol:). Co niektórzy nie śledzą gal np. albo nie mają czasu weryfikować wyników.
Dla mnie to jest niepojęte jak te skąpe kurwy trzeba pilnować. Jawnie oszukują graczy.
Kaplem sie od razu, od poczatku sledzilem KRS i kupony :lol:
 
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Uprzejmie informuję, że Pana spotkanie na kuponie zostało rozliczone prawidłowo.

Wybrany typ spotkania to McNally C. - Melchert M. 1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie TAK.

Wygrany typ to 1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie NIE.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Z wyrazami szacunku,
Klaudia

No co oni pierdola w ogole!?
 
Kaplem sie od razu, od poczatku sledzilem KRS i kupony :lol:
Filtr fortuny ogólnie uniemożliwia prawidłowe rozliczanie kuponów. Betclick czy chociażby StS jest dużo lepszy bo widać często co wchodziło w zakres kuponu. Na fortunie widać tylko jedno zdarzenie, albo samą stawkę.
 
Filtr fortuny ogólnie uniemożliwia prawidłowe rozliczanie kuponów. Betclick czy chociażby StS jest dużo lepszy bo widać często co wchodziło w zakres kuponu. Na fortunie widać tylko jedno zdarzenie, albo samą stawkę.
Ja im tego nie odpuszcze i jeszcze takie pierdolenie glupot. Poddanie tez zle rozliczone
 
Ja im tego nie odpuszcze i jeszcze takie pierdolenie glupot. Poddanie tez zle rozliczone
Napisz na spokojnie, na czacie bo najłatwiej się dogadać. Dodatkowo prześlij wyniki chociażby z mmarocks czy tam tapology i czekaj
 
Ja im tego nie odpuszcze i jeszcze takie pierdolenie glupot. Poddanie tez zle rozliczone

Co zamierzasz zrobić oprócz rozmowy z botem na czacie?
 
Back
Top