UFC 278: Usman vs. Edwards 2 (20.08.2022)

Tez to gram, a ja uwazam ze Usman jest dumnym czarnuchem i bedzie chcial sprawdzic jak pojdzie stojka w pierwszej, czy bedzie przewaga nikogo czy moze podciagnal sie na tyle ze bedzie w stanie dorownac. Jak nie bedzie szlo to pojdzie w zapasy.
Lekko zapominacie, że Usman może tego błazna znokautować i to nawet w 1r, ledwo żywy Diaz miał go na widelcu z ciosem o wiele słabszym. Przewidziałem KO Usmana na Masvidalu oraz KO na Burnsie, tu też widzę KO. I tak też postawię singla.
 
Lekko zapominacie, że Usman może tego błazna znokautować i to nawet w 1r, ledwo żywy Diaz miał go na widelcu z ciosem o wiele słabszym. Przewidziałem KO Usmana na Masvidalu oraz KO na Burnsie, tu też widzę KO. I tak też postawię singla.
Tak tylko ze to bylo w piatej, doszlo zmeczenie, w pierwszej marne szanse. Co by nie mowic o czarnym rockym to az takim bumem nie jest :werdum:
 
Tak tylko ze to bylo w piatej, doszlo zmeczenie, w pierwszej marne szanse. Co by nie mowic o czarnym rockym to az takim bumem nie jest :werdum:
Przypominam, że Diaz ledwo się na nogach trzymał
:roberteyeblinking:

Edit: i nie chodzi mi tu o Edwardsa a raczej o to jak dobry jest Usman.
 
Lekko zapominacie, że Usman może tego błazna znokautować i to nawet w 1r, ledwo żywy Diaz miał go na widelcu z ciosem o wiele słabszym. Przewidziałem KO Usmana na Masvidalu oraz KO na Burnsie, tu też widzę KO. I tak też postawię singla.
Nie porównujmy 5 rundy do 1. Przyznam że KO na Masvidalu była dość imponujące choć trzeba pamiętać że Jorge był już dawno past prime. Burnsa nokautował piórkowy Hooker, tego nie trzeba komentować. Edwardsa nie znokautował nikt, jest w swoim prime w dodatku będzie prawdopodobnie lepszy na nogach. Jest cień szansy że w 4 lub 5 rundzie Usman będzie blisko jakiegoś tko ze względu na przeciętną kondycje Edwardsa ale raczej nikły.
 
Tak!? Moze jeszcze kurla postaw na czarnego z Blachowiczem! :boystop:

Mógłby Janka wyleżeć
:juanlaugh:
joking

Cóż zobaczymy, może w singlu to puszczę, na razie główny bet weekendowy to ten tripel
1660932225464.png
 
:rutekajak:

Czarny nie wytrzymuje psychicznie, boje sie tylko ze jak nie skonczy go w drugiej polowie to przekreca go na punkty bo Joshua podejrzewam ze bedzie mial paliwa na 6 rund w mocniejszym tempie.
A nie uważasz że realnym scenariuszem jest taki że Joshua będzie walczył spokojnie pierwsze rundy by zachować siły na później i wtedy zaatakować?
 
Nie porównujmy 5 rundy do 1. Przyznam że KO na Masvidalu była dość imponujące choć trzeba pamiętać że Jorge był już dawno past prime. Burnsa nokautował piórkowy Hooker, tego nie trzeba komentować. Edwardsa nie znokautował nikt, jest w swoim prime w dodatku będzie prawdopodobnie lepszy na nogach. Jest cień szansy że w 4 lub 5 rundzie Usman będzie blisko jakiegoś tko ze względu na przeciętną kondycje Edwardsa ale raczej nikły.
Mógłbym napisać podobnie, nie porównujmy klasy sportowej lekkiego wypalonego emeryta Diaza do Usmana, ale po co. Dobra nie ważne.

Wg mnie Usyk bierze tę walkę i to gładko. Tym razem może to wyglądać jeszcze łatwiej.
Nie obstawiałbym jednak czy przez KO czy dec, bo tego konia mimo wszystko nie jest łatwo super czysto bombą trafić a i szczenę ma przyzwoita.
 
A nie uważasz że realnym scenariuszem jest taki że Joshua będzie walczył spokojnie pierwsze rundy by zachować siły na później i wtedy zaatakować?
Usykowi paliwa nie braknie, plywa po 5 godzin, wstrzymuje oddech na prawie 5 minut... tak plan jest taki zeby obijac schaby tylko chce zobaczyc jak bedzie mu sie to udawac skoro zanim wyprowadzal cios to Usyka juz tam nie bylo.
Na proste juz przegral :fjedzia:
 
Usykowi paliwa nie braknie, plywa po 5 godzin, wstrzymuje oddech na prawie 5 minut... tak plan jest taki zeby obijac schaby tylko chce zobaczyc jak bedzie mu sie to udawac skoro zanim wyprowadzal cios to Usyka juz tam nie bylo.
Na proste juz przegral :fjedzia:
A joshua będzie liczony po 2.25?!
 
Mógłbym napisać podobnie, nie porównujmy klasy sportowej lekkiego wypalonego emeryta Diaza do Usmana, ale po co. Dobra nie ważne.

Wg mnie Usyk bierze tę walkę i to gładko. Tym razem może to wyglądać jeszcze łatwiej.
Nie obstawiałbym jednak czy przez KO czy dec, bo tego konia mimo wszystko nie jest łatwo super czysto bombą trafić a i szczenę ma przyzwoita.
To była totalna końcówka 5 rundy, nie wiem czy masz świadomość ziomuś że Edwards z mocnego cardio nie słynie. Myslę że o ile w 4 czy 5 rundzie możliwym jest by Usman pokusił się o TKO tak w 1 rundzie kompletnie tego nie widzę.

Na boksie znam się słabo, dlatego chciałem zasięgnąć opini tych którzy interesują się tą dziedziną sportów walki.
 
Moj kupon:
Aldo ko/dec
Costa ponizej 1.5 r
Romanov ko/sub
Woodson ko/dec
Pedro ko/sub
Usman ko/dec
 
Nie widze na ten weekend KSW.
Jest Boks, UFC i PFL ale co tydzien jest inna oferta, chyba kiedys cos gralem u nich z KSW ale nie dam reki.
 
Dvaliszfili to był mocno podłączony przez Moraesa, wygrał później walkę przez KO, ale i tak dość długo nie walczył, jak Moraes mógł go ustrzelić to Aldo go zabije :tysoncoffe:

Junior + Woodson @2.88 Unibet
 
A nie uważasz że realnym scenariuszem jest taki że Joshua będzie walczył spokojnie pierwsze rundy by zachować siły na później i wtedy zaatakować?
AJ zmasował 2 kilo chyba
on idzie na nokaut bo wie ze Usyk go pobije na pełnym dystansie
Vabank, na urwanie głowy
 
Wbijam jeszcze w:
Woodson + Wrzosek + Aldo @4,05
Gordon + Wrzosek + Costa + mecz Atleti i City over 1.5 -> @4
 
Back
Top