UFC 278: Usman vs. Edwards 2 (20.08.2022)

Lekko zapominacie, że Usman może tego błazna znokautować i to nawet w 1r, ledwo żywy Diaz miał go na widelcu z ciosem o wiele słabszym. Przewidziałem KO Usmana na Masvidalu oraz KO na Burnsie, tu też widzę KO. I tak też postawię singla.

Tak tylko ze to bylo w piatej, doszlo zmeczenie, w pierwszej marne szanse. Co by nie mowic o czarnym rockym to az takim bumem nie jest :werdum:

Nie porównujmy 5 rundy do 1. Przyznam że KO na Masvidalu była dość imponujące choć trzeba pamiętać że Jorge był już dawno past prime. Burnsa nokautował piórkowy Hooker, tego nie trzeba komentować. Edwardsa nie znokautował nikt, jest w swoim prime w dodatku będzie prawdopodobnie lepszy na nogach. Jest cień szansy że w 4 lub 5 rundzie Usman będzie blisko jakiegoś tko ze względu na przeciętną kondycje Edwardsa ale raczej nikły.
Jak wyżej. Usman może znokautować Edwards-a, ale patrząc na styl walki i 5 rund to pewnie będą walczyć bezpiecznie. Edwards ma napewno większe szanse na wygraną niż wskazują to kursy. To świetny stójkowicz, z dobrą obroną obaleń. Usmana boksersko w 4 rundzie robił Colba, który w większości niszczył rywali natłokiem ciosów a nie umiejętnościami bokserskimi. Po @1.25 odpuszczam, Leon jednak czekał na tą walkę więc powinien chcieć zrobić wszystko by ugrać Usmana.
 
Chyba jednak coś takiego puszczę :werdum:

SmartSelect_20220820-133311.jpg
 
Nie trafil, obstawial ze wygra do drugiej rundy albo trzeciej
Obstawił również samą wygraną.

Sam pograłem, Aldo, który widział już wszystkie sztuczki w UFC. W ostatnich walkach również wyglądał świetnie. A Meraba podłączył już past prime Moraes. Trzymam kciuki za króla trzy rundowych pojedynków.
 
Nie trafil, obstawial ze wygra do drugiej rundy albo trzeciej
Trafił mordo, na czystą wygraną bodajże kurs 1.25 za potężną stawkę.
Obstawił również samą wygraną.

Sam pograłem, Aldo, który widział już wszystkie sztuczki w UFC. W ostatnich walkach również wyglądał świetnie. A Meraba podłączył już past prime Moraes. Trzymam kciuki za króla trzy rundowych pojedynków.
Przyznam że bardzo ryzykowne jest granie na Aldo z zawodnikiem jak Merab który wnosi do klatki nie byle jakie atrybuty. Nie zapominajmy co Gruzin przyjął z Moraesem który bije jak koń w 1 rundzie i wrócił. Podejrzewam że czym go nie trafią to zawsze wróci. Aldo staruszek, cardio już słabsze. Merab szaleńcze tempo + zapasy + mega kondycja. Dla mnie Merab 55-45.
 
Trafił mordo, na czystą wygraną bodajże kurs 1.25 za potężną stawkę.

Przyznam że bardzo ryzykowne jest granie na Aldo z zawodnikiem jak Merab który wnosi do klatki nie byle jakie atrybuty. Nie zapominajmy co Gruzin przyjął z Moraesem który bije jak koń w 1 rundzie i wrócił. Podejrzewam że czym go nie trafią to zawsze wróci. Aldo staruszek, cardio już słabsze. Merab szaleńcze tempo + zapasy + mega kondycja. Dla mnie Merab 55-45.
Dużo zależy kto narzuci swój styl. Mimo wszystko patrząc na przekrój zawodników uważam, że po takim kursie warto spróbować na Aldo. Merab może i sprowadza, ale z małą skutecznością. Aldo ma jeden z najlepszych tdd, a nawet gdy leży to szybko wstaje i jest niebezpieczny z klinczu i na rozerwaniu.
 
Dużo zależy kto narzuci swój styl. Mimo wszystko patrząc na przekrój zawodników uważam, że po takim kursie warto spróbować na Aldo. Merab może i sprowadza, ale z małą skutecznością. Aldo ma jeden z najlepszych tdd, a nawet gdy leży to szybko wstaje i jest niebezpieczny z klinczu i na rozerwaniu.
Sama obrona obaleń potrafi nieźle wypompować. Dla mnie no bet. Powodzonka.
 
No to tak , ogólnie jestem załamany , bo Usman był dla mnie pewniaczek i miałem go na kilku taśmach , " już kurwa witał się z gąską" było bliziutko w chuj żeby skończyło się tak jak powinno , ale takie jest MMA

Ten zakład uważam petarda , podjąłem się jeszcze analizie dwóch pojedynków :

Flecher - loosa - dwóch twardych gości, walka najprawdopodobniej skończona decyzją , ciekaw jestem czy Flecher będzie obalał i czy Loosa obroni te obalenia, najprawdopodobniej Flecher przez decyzję.

Maverick - young : najprawdopodobniej Maverick przez decyzję , mój typ : over 1.5 + Maverick obalenie ,( zobaczymy jeszcze jaki kursik będzie w Betbuilderze , zagram tylko jeśli będą opcje obaleń)

Usman - Edwards : pierwsza runda na spokojnie , później usman powinien się odpalić z obaleniami, walka śmierdzi mi decyzją na korzyść Kamaru oczywiście, mój typ : usman , over +1.5 , usman więcej obaleń

Pozdrawiam

Nawiązując do pojedynku Aldo- Merab : myślicie że Dvalishvili obali ? Ja myślę że tak.
Over 0.5r + więcej obaleń Meraba - 1.21
A także co myślicie o tym że ( to już o wiele bardziej ryzykowne ) Edwards w 1 rundzie będzie miał więcej znaczących ciosów ? Ja to tak widzę że w 1 będzie badanie , ta ilość ciosów po obu stronach moim zdaniem będzie podobna w 1r a kurs jest całkiem atrakcyjny.
Over +1.5 + Leon więcej znaczących ciosów w r 1 + usman więcej obaleń - 4.20 ( bez obaleń -3.80)
Odnośnie reszty to : przecenilem Flechera, aczkolwiek zdawało mi się że ta walka może być wyrównana bo nie lekceważylem Loosy , mogłem odpuścić tą walkę.
Aldo wybronił wszystkie obalenia , kurs 1.21 na podbitke niby pewniaczek poszedł się jebać.
Humor poprawia kursik 4.20 do którego miałem nosa , Leon o wiele więcej uderzał w 1 rundzie niż Usman. Tak czy siak przez Usmana ta gala w plecy , jak tam u was ?
 
Back
Top