UFC 278: Usman vs. Edwards 2 (20.08.2022)

Zastanawiam sie nad pograniem paru underdogow :zakręcony:

Aldo
Tybura
Rockhold
Aldo sam pograłem, liczę na obronę obaleń i znacznie lepsze umiejętności stójkowe. Jedyne co mnie martwi to aktywność Dvalishvila.
Tybura im dłużej wytrwa tym ma większe szanse. Mimo wszystko uważam, że to zbyt ryzykowne i może zostać odprawiony przed czasem.
Rockhold osobiście odradzam. Spora przerwa Costa bije mocniej, a najprawdopodobniej nie da się sprowadzić.

Czekam na kurs Tyson Pedro przed czasem
 
Aldo sam pograłem, liczę na obronę obaleń i znacznie lepsze umiejętności stójkowe. Jedyne co mnie martwi to aktywność Dvalishvila.
Tybura im dłużej wytrwa tym ma większe szanse. Mimo wszystko uważam, że to zbyt ryzykowne i może zostać odprawiony przed czasem.
Rockhold osobiście odradzam. Spora przerwa Costa bije mocniej, a najprawdopodobniej nie da się sprowadzić.

Czekam na kurs Tyson Pedro przed czasem
Pogram Rockholda mimo wszystko na jakims bardziej ryzykownym kuponie - Costa nie mierzyl sie z zapasnikiem czy wlasnie takim graplerem jak Cockhold, podejrzewam ze taktyka bedzie jasna, do siatki i obalac. Moze sie to skonczyc w druga strone bardzo szybko wiadomo, ale jak tak obejrzalem sobie walke z Jankiem no to Costa takich umiejetnosci nie ma
 
:brainoverload:
 

Attachments

  • Screenshot_20220818-071940-282.png
    Screenshot_20220818-071940-282.png
    33.8 KB · Views: 137
Ten zakład uważam petarda , podjąłem się jeszcze analizie dwóch pojedynków :

Flecher - loosa - dwóch twardych gości, walka najprawdopodobniej skończona decyzją , ciekaw jestem czy Flecher będzie obalał i czy Loosa obroni te obalenia, najprawdopodobniej Flecher przez decyzję.

Maverick - young : najprawdopodobniej Maverick przez decyzję , mój typ : over 1.5 + Maverick obalenie ,( zobaczymy jeszcze jaki kursik będzie w Betbuilderze , zagram tylko jeśli będą opcje obaleń)

Usman - Edwards : pierwsza runda na spokojnie , później usman powinien się odpalić z obaleniami, walka śmierdzi mi decyzją na korzyść Kamaru oczywiście, mój typ : usman , over +1.5 , usman więcej obaleń

Pozdrawiam
 
Ja tak jak wspomniałem odpuszczam granie za kasę do października , ale bez kasy lubię również typować więc na "sucho" ode mnie tak na tą galę może ktoś skorzysta, ale stawki bez szału jakby ktoś chciał zagrać.

Tybura vs Romanov
wiecej KD 1 runda -remis
Więcej sprowadzeń Romanov
Powyżej 4,5 min
@1.96

Yanan vs Pudilova
dec-tak
więcej KD 1 runda-remis
Więcej sprowadzeń 1 runda- remis
@1.91

Altamirano na punkty @4.00

Pedro vs Hunsucker
Pedro powyżej 14,5 znaczących ciosów
Poniżej 7,5 minut
Pedro wygra
@2.00

Woodson vs Saldana
Woodson więcej znaczących ciosów
Saldana więcej sprowadzeń
@5.25
 
Nikt nie gra Aldo? Przygłupa w śmiesznej czapce powinien rozstrzelać, broniąc obalenia.
A sorry @w4ar pograł, tez gram z podobnym nastawieniem
 
Nawiązując do pojedynku Aldo- Merab : myślicie że Dvalishvili obali ? Ja myślę że tak.
Over 0.5r + więcej obaleń Meraba - 1.21
A także co myślicie o tym że ( to już o wiele bardziej ryzykowne ) Edwards w 1 rundzie będzie miał więcej znaczących ciosów ? Ja to tak widzę że w 1 będzie badanie , ta ilość ciosów po obu stronach moim zdaniem będzie podobna w 1r a kurs jest całkiem atrakcyjny.
Over +1.5 + Leon więcej znaczących ciosów w r 1 + usman więcej obaleń - 4.20 ( bez obaleń -3.80)
 
Nawiązując do pojedynku Aldo- Merab : myślicie że Dvalishvili obali ? Ja myślę że tak.
Over 0.5r + więcej obaleń Meraba - 1.21
A także co myślicie o tym że ( to już o wiele bardziej ryzykowne ) Edwards w 1 rundzie będzie miał więcej znaczących ciosów ? Ja to tak widzę że w 1 będzie badanie , ta ilość ciosów po obu stronach moim zdaniem będzie podobna w 1r a kurs jest całkiem atrakcyjny.
Over +1.5 + Leon więcej znaczących ciosów w r 1 + usman więcej obaleń - 4.20 ( bez obaleń -3.80)
Wystarczy, ze usman obali w 1 rd i juz ten zaklad moze pojsc sie jebac. A Merab pewnie nawet obali z 3/4 razy
 
Nawiązując do pojedynku Aldo- Merab : myślicie że Dvalishvili obali ? Ja myślę że tak.
Over 0.5r + więcej obaleń Meraba - 1.21
A także co myślicie o tym że ( to już o wiele bardziej ryzykowne ) Edwards w 1 rundzie będzie miał więcej znaczących ciosów ? Ja to tak widzę że w 1 będzie badanie , ta ilość ciosów po obu stronach moim zdaniem będzie podobna w 1r a kurs jest całkiem atrakcyjny.
Over +1.5 + Leon więcej znaczących ciosów w r 1 + usman więcej obaleń - 4.20 ( bez obaleń -3.80)
Wystarczy, ze usman obali w 1 rd i juz ten zaklad moze pojsc sie jebac. A Merab pewnie nawet obali z 3/4 razy
Tez to gram, a ja uwazam ze Usman jest dumnym czarnuchem i bedzie chcial sprawdzic jak pojdzie stojka w pierwszej, czy bedzie przewaga nikogo czy moze podciagnal sie na tyle ze bedzie w stanie dorownac. Jak nie bedzie szlo to pojdzie w zapasy.
 
Nawiązując do pojedynku Aldo- Merab : myślicie że Dvalishvili obali ? Ja myślę że tak.
Over 0.5r + więcej obaleń Meraba - 1.21
A także co myślicie o tym że ( to już o wiele bardziej ryzykowne ) Edwards w 1 rundzie będzie miał więcej znaczących ciosów ? Ja to tak widzę że w 1 będzie badanie , ta ilość ciosów po obu stronach moim zdaniem będzie podobna w 1r a kurs jest całkiem atrakcyjny.
Over +1.5 + Leon więcej znaczących ciosów w r 1 + usman więcej obaleń - 4.20 ( bez obaleń -3.80)
Co do drugiego zakładu, moim zdaniem warto próbować po takim kursie. Wątpie by Usman od 1rundy szedł po obalenia choć nie wykluczam że w razie problemów w stójce może się do nich odwołać, jednak kurs warty ryzyka.
 
To że skakał na banie do zamarzniętej rzeki nie oznacza że jest głupkiem :DC:

Różnice w tej walce mogą zrobić zapasy i przede wszystkim elitarna kondycja Gruzina.
Gram bo kurs na Aldo jest 2.12, inaczej bym w to nie wchodził, dopuszczam możliwą decyzję dla gruzina. Mam Aldo na 1 zakładzie, na większej ilości nie zaryzykuję.
I nie przypominam sobie by ktoś kompletnie zdominował Aldo zapaśniczo.
 
Back
Top