UFC 277: Pena vs. Nunes 2 (30.07.2022)

@Chujcew wstawił interesującą ciekawostkę w dziale mma userów a mianowicie natychmiastowe rewanże w walkach mistrzowskich kończyły się w stosunku 11-2 na korzyść urzędującego mistrza. To kolejna przesłanka że warto zagrać Juliane.
 
Lewis vs Pavlovich poniżej 2,5 rozpoczętych rund + Dober vs Alves dec-nie + Morales
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 212,08 ZŁ
Znowu idziesz w bety że walka zakończy się przed czasem :mamedwhat:Słabo wyciągnąłeś wnioski z ostatniego tygodnia byczku a rozmawialiśmy o tym tuż po gali.
Akurat tutaj moze byc scenariusz zaupelnie inny, tez mialem wchodzic w rundy ale chyba sobie daruje.
Otóż to, jeśli jesteśmy już przy Lewisie to kto by pomyślał że walka z Ngannou zakończy się decyzją :brainoverload: To pokazuje jak nieprzewidywalne są tego typu bety.

Kusi mnie ta Pena i pewnie koniec końców się skuszę a alternatywnie zagram Nunes wygra w 1rundzie i Nunes 2runda.
 
Last edited:
@Chujcew wstawił interesującą ciekawostkę w dziale mma userów a mianowicie natychmiastowe rewanże w walkach mistrzowskich kończyły się w stosunku 11-2 na korzyść urzędującego mistrza. To kolejna przesłanka że warto zagrać Juliane.
A kto z nieurzędujących wygrał?
 
@Chujcew wstawił interesującą ciekawostkę w dziale mma userów a mianowicie natychmiastowe rewanże w walkach mistrzowskich kończyły się w stosunku 11-2 na korzyść urzędującego mistrza. To kolejna przesłanka że warto zagrać Juliane.
Czy ja wiem? Raczej statystyki się polepszą na 11-3
 
Znowu idziesz w bety że walka zakończy się przed czasem :mamedwhat:Słabo wyciągnąłeś wnioski z ostatniego tygodnia byczku a rozmawialiśmy o tym tuż po gali.

Otóż to, jeśli jesteśmy już przy Lewisie to kto by pomyślał że walka z Ngannou zakończy się decyzją :brainoverload: To pokazuje jak nieprzewidywalne są tego typu bety.

Kusi mnie ta Pena i pewnie koniec końców się skuszę a alternatywnie zagram Nunes wygra w 1rundzie i Nunes 2runda.
Ale zauważ, że pod względem stawek jest to trzeci kupon. Nie gram tego grubo a i w prawdopodobieństwach jest większa szansa niż w zeszłym tygodniu według mnie :wink:
 
Ale zauważ, że pod względem stawek jest to trzeci kupon. Nie gram tego grubo a i w prawdopodobieństwach jest większa szansa niż w zeszłym tygodniu według mnie :wink:
Fakt że te zdarzenia nie są na głównym kuponie na pewno na plus ale mimo wszystko 2 bety że walka zakończy się przed czasem na jednym kuponie to niezbyt rozsądny pomysł. Zauważ również że zazwyczaj te mniej znaczące kupony ubijają ci tylko zysk - taka mała rada od kolegi.
 
Takahashi + Pantoja + Cosce
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 134,64 ZŁ

Lewis vs Pavlovich
Lewis powyżej 0,5 sprowadzeń
Powyżej 2,5 minut
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 70,40 ZŁ

Ankalaev vs Smith
- Więcej znaczących ciosów Ankalaev
- Poniżej 13,5 min
-Smith wygra przez poddanie
STAWKA: 5 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 101,20 ZŁ

Pantoja wygra całą walkę w 2 rundzie
STAWKA: 5 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 44 ZŁ

Pena vs Nunes
Pena wygra
Pena powyżej 0,5 sprowadzeń
Powyżej 7,5 minut
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 44 ZŁ


ps. Sorry Panowie za spam, chce się tylko podzielić tym co zagrałem. Może ktoś skorzysta :wink:
 
Fakt że te zdarzenia nie są na głównym kuponie na pewno na plus ale mimo wszystko 2 bety że walka zakończy się przed czasem na jednym kuponie to niezbyt rozsądny pomysł. Zauważ również że zazwyczaj te mniej znaczące kupony ubijają ci tylko zysk - taka mała rada od kolegi.
Oczywiście, że ubijają, ale ja dodaje do swojej taktyki też alternatywę. Mam nadzieje, że wiesz o czym piszę. Czasem lepiej mniejszy zysk niż być z dużą dziurą po na przykład ujebanym głównym kuponie, ale każdy gra jak uważa. :conorsalute:
 
To lecimy z analizą :

Cosce - Diamond : przyjaciel izzyego zmierzy się z amerykańskim zapaśnikiem o kiepskiej stójce , stójkowo Diamond prezentuję się o wiele lepiej jako kickboxer , walka będzie wyglądała tak że jeśli Diamond nie ubije Cosce w 1 rundzie to będzie przez niego dociskany przy siatce i w parterze , jeśli Amerykanin spompuje się tak samo jak w debiucie dla UFC to później już w stójce będzie walka o przetrwanie. Ta walka naprawdę może wyglądać różnie 1.opcja : cosce obala i w parterze kończy frienda Israela, albo zamęcza zapasami przez 3 rundy a Diamond nie potrafi wykorzystać swojej przewagi w stójce. 2. Czarny przyjaciel nokautuje Amerykanina w którejś rundzie , mój typ : Cosce - 1.55 ,obalenia min.1 ( będzie pewnie więcej)



Negumereanu -Potieria - dla Rumuna będzie to już 5 walka w UFC , dla Ukraińca debiut nie licząc DWCS , Rumun dotychczas zaprezentował się całkiem spoko , dał wyrównane boję z Nzechukwu i Camurem, jego atutami są : presja, dociskanie do klatki i od czasu do czasu obali , niestety dosyć dużo przyjmuję , mimo iż garde trzyma wysoko to ma ja dosyć dziurawą , myślę że zapasy ma lepsze od Ukraińca który przed znokautowaniem Sudolskiego mierzył się z przeciętnymi zawodnikami , był myślę bez większych problemów obalany , a stójkę prezentował nawet dobrą ale to względem rywali którzy tą stójkę mieli słabiutką , podsumowując : myślę że Rumun tą walkę wygra , najprawdopodobniej decyzją , Ukrainiec nie prezentuję poziomu UFC moim zdaniem , Negumereanu już się sprawdził , mój typ : Nick Negumereanu - 2.30



Morales - Fugitt - obydwoje solidni zapaśniczo, w stójce też podobnie , myślę jednak że Morales jest lepszy jakościowo i to on wygra ten pojedynek , ale bukmachersko odpuszczam



Klose - Garcia : znowu podobni stylistycznie zawodnicy , Garcia może trochę częściej obala , Klose woli bić się w stójce , obydwoje dobrzy zapaśniczo , Garcia bardziej dąży do poddania w parterze , Klose do G&P ,Klose dotychczas dawał wyrównane walki z Vanattą czy Greenem , z Dariushem już było widać lekka różnice poziomów , Garcia dał Bardzo wyrównaną walkę z Haqparastem, Gruetzmacherem , myślę że Klose - Garcia to będzie wyrownana walka skończona decyzją mój typ : over 1.5

Mayes - Abdelwahab: Mayes do tej pory nie zachwycił , ale też pokazał że daje radę utrzymać się w dole dywizji przegrana z Ganem mu nie uwłacza , wygrana z Praselem ( pozdrowionka dla Omielanczuka) oraz Parisianem przed czasem przed czasem , stójkowo daje radę , Egipcjanin były zapaśnik olimpijski ale do tej pory bił się z totalnymi kelnerami , więc to będzie jego sprawdzian , Mayes powinien ogarnąć jeśli będzie bronił obaleń, , bukmachersko nie obstawiam.

Dober- Alves - walka w stójce , mocne wymiany , raczej przewaga Dobera , raczej więcej ciosów Dobera , całkiem możliwe KO w wykonaniu Dobera , Alves może zaskoczyć gilotyną ( jego ulubione poddanie) , mój typ : Dober - 1.47

Lewis - pavlovich : walka powinna się skończyć przed czasem , ostatnio rozmawialiśmy o tym że takie walki które powinny kończyć się przed czasem często się nie kończą , hehe ale mimo to uważam że powinna i daje na jednym kuponie , walka skończy się przez Ko/Tko - 1.2


4 główne kupony , 1 za drobne
 

Attachments

  • Screenshot_20220729-083231-040.png
    Screenshot_20220729-083231-040.png
    62.6 KB · Views: 67
  • Screenshot_20220729-083216-690.png
    Screenshot_20220729-083216-690.png
    25.8 KB · Views: 67
  • Screenshot_20220729-083126-736.png
    Screenshot_20220729-083126-736.png
    42.7 KB · Views: 57
  • Screenshot_20220729-081039-568.png
    Screenshot_20220729-081039-568.png
    31.2 KB · Views: 55
  • Screenshot_20220728-083739-955.png
    Screenshot_20220728-083739-955.png
    40.4 KB · Views: 66
@Chujcew wstawił interesującą ciekawostkę w dziale mma userów a mianowicie natychmiastowe rewanże w walkach mistrzowskich kończyły się w stosunku 11-2 na korzyść urzędującego mistrza. To kolejna przesłanka że warto zagrać Juliane.
Nunes bierze
 
Średnio na każdej gali jest 3-4 underdogów którzy wygrywają. Kto waszym zdaniem tu zamiesza? Według mnie Rumun i Smith może namieszać.
 
Średnio na każdej gali jest 3-4 underdogów którzy wygrywają. Kto waszym zdaniem tu zamiesza? Według mnie Rumun i Smith może namieszać.
Dla mnie Rumun to nawet lekki faworyt , kursy powinny wyglądać odwrotnie , no a Smith to ma szansę na poddanie myślę tylko w 2-3r , znokautować raczej nie znokautuję ,a na decyzję nie ma szans
 
Każdy pograł Pantoja jako bet gali? :mamed:
Pantoja może i jest faworytem ale betem gali to bym go nie nazwał , Perez dobry jest też skurczysyn , ja tą walkę po lekkiej analizie odpuszczam , dwóch dobrych solidnych zawodników , będzie ogień w stójce z całą pewnością , ostre wymiany bez kalkulacji
 
Pantoja może i jest faworytem ale betem gali to bym go nie nazwał , Perez dobry jest też skurczysyn , ja tą walkę po lekkiej analizie odpuszczam , dwóch dobrych solidnych zawodników , będzie ogień w stójce z całą pewnością , ostre wymiany bez kalkulacji
Chodzilo mi Mordka raczej ze 90 proc ludzi ma go pogranego :beczka:
 
Back
Top